اخبار تازه

کد خبر ۱۳۱۶۵۳ انتشار : ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۴
شهردار بروجرد:

خدمات رسانی ۲ اتوبوس گردشگری به مسافران نوروزی

شهردار بروجرد گفت: ۲ اتوبوس گردشگری برای بازدید مسافران و گردشگران از بنا‌های تاریخی و جاذبه‌های گردشگری بروجرد در نظر گرفته شده که به مسافران نوروزی خدمات می‌دهند.

 به گزارش راه شلمچه به نقل از خبرنگار  گروه استان های  باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان، رحیم جافری،شهردار بروجرد گفت: ۲ اتوبوس گردشگری برای بازدید مسافران و گردشگران از بنا‌های تاریخی و جاذبه‌های گردشگری بروجرد در نظر گرفته شده که به مسافران نوروزی خدمات می‌دهند.

رحیم جافری  اظهار داشت: در شهرستان بروجرد پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های مهم گردشگری وجود دارد که همه ساله مسافران و گردشگران زیادی از این جاذبه‌ها بازدید می‌کنند.

وی اضافه کرد: برای جذب توریست اولین گام، معرفی جاذبه‌های طبیعی و تاریخی بروجرد است و این که این شهر چهار فصل در همه ایام سال می‌تواند میزبان گردشگران باشد.

به گفته وی امسال ۲ اتوبوس گردشگری برای جابجایی مسافران نوروزی که تمایل داشته باشند از جاذبه‌های بروجرد بازدید کنند در نظر گرفته شده که خدمات لازم به گردشگران و مسافران ارائه می‌شود و بسیاری از بنا‌های تاریخی، طبیعی و تفرجگاه‌ها به گردشگران معرفی خواهد شد.

جافری اظهار داشت: همچنین المان‌های نوروزی در قسمت‌هایی از شهر نصب شده و در حال آماده شدن هستند و با استفاده از المان‌های نوری، نورپردازی‌هایی در سطح شهر صورت گرفته است.

شهردار بروجرد تصریح کرد: در برخی از خیابان‌ها و کوچه‌های بروجرد که بیشترین حجم مسافر را دارند نیاز به لکه گیری بود که این اقدام آغاز شده و در روز‌هایی که شرایط جوی مناسب است لکه گیری صورت می‌گیرد.

وی بیان کرد: نظافت شهر، پارکها، تفرجگاه ها، رنگ آمیزی بلوار‌ها از اقداماتی است که در حال انجام است و اقدامات دیگر برای پذیرایی از مسافران و گردشگران نوروزی در حال انجام است.

برچسب ها :درگذشت هنرمند