اخبار تازه

کد خبر ۱۳۱۷۶۱ انتشار : ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۳

راه اندازی اتوبوس‌های گردشگری شیراز در ایام نوروز

تور و اتوبوس‌های گردشگری برای مسافران نوروزی در شیراز راه اندازی می‌شود.

به گزارش راه شلمچه به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، مصیب امیری مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس گفت: با همکاری شهرداری شیراز ، نوروز امسال در کمپ‌های اسکان، اتوبوس گردشگری برای مسافران قرار داده شده و مسافران و گردشگران می‌توانند با این تور‌های گردشگری از شهر تاریخی و ادبی شیراز دیدن کنند.

وی با بیان اینکه راهنمایان گردشگری نیز این اتوبوس‌ها را همراهی می‌کنند، افزود: مسافران می‌توانند با خیال راحت خودروهایشان را در پارکینگ‌های کمپ‌ها پارک و برای کاهش ترافیک و راحتی بیشتر با اتوبوس‌های گردشگری از نقاط دیدنی بازدید کنند.

امیری، هزینه استفاده از اتوبوس‌های گردشگری را ۵ هزار تومان اعلام کرد و افزود: این تورگردشگری پس از بازدید از اماکن تاریخی، ظهر به حرم احمدبن موسی شاهچراغ (ع) وارد می‌شود.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس، هزینه این تور‌های شهری را اندک ارزیابی کرد و یادآور شد: گردشگران نوروزی به واسطه اتوبوس‌های گردشگری نیازی به قرار گرفتن در صف تهیه بلیت اماکن تاریخی نیز ندارند.

امیری تصریح کرد: در این تورها گردشگران از محور زندیه، ارم، دروازه قران، موزه سنگ، آرامگاه هفت تن و چهل تن، جهان نما، دلگشا و سعدی بازدید می‌کنند.

برچسب ها :درگذشت هنرمند