اخبار تازه

کد خبر ۱۳۱۷۶۹ انتشار : ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۰

اعمال محدودیت‌های ترافیکی عیدانه در جاده‌های منتهی به شمال

رئیس پلیس راه مازندران گفت: محدودیت‌های ترافیکی نوروز ۹۸ از امروز ۲۵ اسفند ۹۷ تا روز ۱۷ فروردین ۹۸ در جاده‌های مازندران اعمال می‌شود.

سرهنگ علیرضا قدمی رئیس پلیس راه مازندران در گفتگو با خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، گفت: با توجه به افزایش تردد و حجم فزاینده سفر در تعطیلات نوروز سال ۱۳۹۸ و به منظور ارتقاء ضریب ایمنی و تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی از امروز شنبه  ۲۵ اسفند ۹۷ تا تا پایان روز شنبه ۱۷ فروردین ۹۸ در جاده‌های منتهی به شمال اعمال می‌شود.

وی افزود: عبور و مرور انواع موتور سیکلت در ایام اجرای طرح نوروزی در تمامی آزادراه‌ها و بزرگراه‌ها، جاده‌های کرج – چالوس، هراز، سوادکوه و سایر محور‌هایی که ضرورت ایجاب نماید، ممنوع است.

سرهنگ قدمی با بیان اینکه در همه جاده‌های برون شهری که در این ایام ممنوعیت و محدودیت ترافیکی برای انواع تریلر و کامیون اعمال می‌شود، گفت: عبور و مرور انواع تریلر، کامیون و تانکر‌های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی  یا دارای مجوز از پلیس راهور ناجا از این امر مستثنی بوده و ممنوعیت تردد این قبیل وسایل نقلیه فقط در راه‌هایی اعمال می‌شود که مقررات یک طرفه شدن عبور و مرور در آن‌ها اجرا می‌شود و یا ممنوعیت تردد در طول سال دارند.

رئیس پلیس راه مازندران افزود: آمد و شد انواع تریلر، کامیون و کامیونت در روز ۱۳ فروردین ۹۸ در همه جاده‌های برون شهری ممنوع است.

سرهنگ قدمی با بیان اینکه رفت  و آمد انواع تریلر، کامیون و کامیونت همچنان در جاده کرج – چالوس و برعکس ممنوع است، گفت: آمد و شد انواع وسایل نقلیه در جاده کرج – چالوس از ساعت ۱۲ روز‌های سه شنبه، چهارشنبه، پنجشنبه و یکشنبه ۲۸ و  ۲۹ اسفند ۹۷ و ۸ و ۱۱ فروردین ۹۸ تا ساعت ۲ بامداد روز بعد، از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه مستقر در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ همین روز‌ها تا ساعت ۲ بامداد روز بعد، از میدان امیرکبیر کرج به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه است.

وی افزود: آمد و شد انواع وسایل نقلیه در جاده کرج – چالوس از ساعت ۱۲ روز‌های یکشنبه، جمعه، پنجشنبه، جمعه و شنبه ۴، ۹، ۱۵، ۱۶ و ۱۷ فروردین ۹۸ تا ساعت ۲ بامداد روز بعد، از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه مستقر در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ همین روز‌ها تا ساعت ۲ بامداد روز بعد، از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه رفت و آمد انواع تریلر در جاده هراز همچنان ممنوع است، گفت: آمد و شد انواع کامیون و کامیونت از ساعت ۱۲ ظهر روز سه شنبه ۲۸ اسفند ماه تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۳ فروردین ۹۸، از ساعت ۶ روز یکشنبه تاریخ ۴ فروردین ۹۸ تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۵ فروردین ۹۸، از ساعت ۱۲ ظهر روز پنچشنبه ۸ فروردین ۹۸ تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه ۱۰ فروردین ۹۸ و از ساعت ۱۲ ظهر روز یکشنبه ۱۱ فروردین ۹۸ تا ساعت ۲۲ روز شنبه ۱۷ فروردین ۹۸  از رودهن به آمل و برعکس ممنوع است.

سرهنگ قدمی افزود: آمد و شد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ روز ۲۸ اسفند تا ساعت ۲ بامداد روز بعد، از آمل به رودهن ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه مستقر در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ همین تاریخ تا ساعت ۲ بامداد روز بعد، از رودهن به آمل بصورت یک طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه مازندران گفت: رفت و آمد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ روز‌های یکشنبه، جمعه، پنجشنبه و جمعه تاریخ‌های ۴، ۹، ۱۵ و ۱۶ فروردین ۹۸ تا ساعت ۲ بامداد روز بعد، از رودهن به سمت آب اسک ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه مستقر در محل، تردد انوع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ همین روز‌ها تا ساعت ۲ بامداد روز بعد، از آب اسک تا رودهن (محدوده مشاء) بصورت یک طرفه خواهد بود.

وی افزود: آمد و شد انواع تریلر‌ها از ساعت ۸ تا ساعت ۲۴ روز‌های ۲۸ و ۲۹ اسفند و ۸ فروردین ۹۸ از مسیر جنوب به شمال تهران، سوادکوه، قائمشهر ممنوع است.

سرهنگ قدمی گفت: رفت و آمد همه  تریلر‌ها از ساعت ۸ تاساعت ۲۴ تاریخ‌های ۴، ۱۵ و ۱۶ فروردین ۹۸ از مسیر شمال به جنوب جاده قائمشهر، سوادکوه، تهران ممنوع است.