اخبار تازه

کد خبر ۱۳۱۹۵۰ انتشار : ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۷

دستگیری سارقان خودرو، موتورسیکلت و تجهیزات برقی در ریگان

فرمانده انتظامی شهرستان ریگان از کشف ۳ فقره سرقت خودرو، موتورسیکلت و تجهیزات برقی و دستگیری ۳ سارق در نتیجه تلاش‌های مأموران انتظامی پاسگاه ناصریه-کلانتری و پلیس آگاهی این فرماندهی خبر داد.

به گزارش راه شلمچه به نقل از خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، سرهنگ حمیدرضا تاج آبادی فرمانده انتظامی شهرستان ریگان گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت در سطح شهرستان ریگان، دستگیری سارقان در دستور کار ماموران قرار گرفت.

وی افزود: در همین راستا ماموران انتظامی این فرماندهی با انجام یکسری اقدامات اطلاعاتی و پلیسی ۵ نفر متهم را شناسایی و پس از کسب مجوز قضایی آن‌ها را دستگیر کردند.

این مسئول انتظامی اظهار داشت: ماموران موفق شدند در چند عملیات جداگانه تعداد ۳ فقره سرقت شامل ۱ فقره خودروی سرقتی از شهرستان‌های همجوار، ۱ فقره موتورسیکلت سرقتی و ۱ فقره سرقت تجهیزات برقی را کشف کنند.

سرهنگ تاج آبادی ضمن تاکید بر استفاده از تجهیزات ایمنی برای وسائل نقلیه خطاب به شهروندان گفت: پلیس در جهت برقراری امنیت در سطح جامعه نیاز به همکاری و مشارکت آحاد مردم دارد.

فرمانده انتظامی شهرستان ریگان در پایان اظهارکرد: از شهروندان درخواست داریم هنگام مشاهده موارد مشکوک مراتب را از طریق مرکز فوریت‌های ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.