اخبار تازه

کد خبر ۱۳۲۰۸۲ انتشار : ۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۳
توجه وافر به پیام مقام معظم رهبری و افزایش سطح رضایتمندی ذینفعان:

پیام تبریک مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان مازندران به مناسبت عید نوروز

خدای سبحان را شاکریم که در سایه الطاف و عنایت او، توفیق خدمت به مردم را در منصبی دیگر نصیب ما کرده و انشاله بتوانیم با اجرای صحیح منشور ارزشمند مقام معظم رهبری مبنی بر اهمیت رونق تولید، گامی موثر در توسعه استعدادهای بالقوه این دیار برداریم...

به گزارش راه شلمچه، مهندس جواد طالبی مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های مازندران به مناسبت عید نوروز و آغاز سال 1398 پیامی صادر کرد که در متن ارسالی آن به راه شلمچه آمده است:

 

اينجانب در آستانه حلول سال نو، تجديد زندگي طبيعت را كه يادآور عظمت بي انتهاي پروردگار و تداعي كننده حال بهتر در همه موجودات عالم هستي است به ملت شريف ايران اسلامی خاصه مردم شریف مازندران و تمامي همكارانم در مجموعه شهرداری های استان تبريك و تهنيت عرض مي نمايم.


خدای سبحان را شاکریم که در سایه الطاف و عنایت او، توفیق خدمت به مردم را در منصبی دیگر نصیب ما کرده و انشاله بتوانیم با اجرای صحیح منشور ارزشمند مقام معظم رهبری مبنی بر اهمیت رونق تولید، گامی موثر در توسعه استعدادهای بالقوه این دیار برداریم.


در سال 98 برآنیم تا با بهره گیری از حداکثر توان و پتانسیل های همکاران پرتلاشم و استفاده از کلیه منابع و امکانات موجود، ارتقای ساختار اداری و افزايش دانش عملی، به گونه ای عمل نمائیم تا شاهد افزايش سطح رضایتمندی ذینفعان در راستای اهداف و برنامه های سازمان همیاری شهرداری های مازندران که بالتبع منافع شهرداری های استان را نیز تأمین می کند، باشیم و به یاری خداوند مسیر تعالی در ارائه خدمات را با سرعتی بیش از پیش طی نماييم.

 


بر ماست تا با ايجاد اعتماد و روحيه خودباوري در ایجاد منابع درآمدی مناسب بالاخص در تقویت بخش توليدات داخلی و افزایش اتحاد و وحدت ملي، شرايط را براي رونق توليد و اشتغال پايدار تسهيل نمائيم؛ بنابراین این سازمان از هیچ کوششی برای تحقّق نقشه راهی که مقام عظمای ولایت برای مردم در سال جاری ترسیم کرده، دریغ نخواهد کرد تا سهمی بسزا در دستاوردهای حاصله داشته باشد.


امید است که در سال 1398 هم با الطاف و توفیق  پروردگار، همدلی مردم و تعاملات کاربردی مسئولان در سطوح مختلف ، در توسعه آبادانی و رفاه مردم مازندران بکوشیم.

 

(در چمن هر ورقی دفتر حالی دگراست….. حیف باشد که ز حال همه غافل باشی)

 

جواد طالبی

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان مازندران