اخبار تازه

کد خبر ۱۳۲۰۹۳ انتشار : ۲ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۴۰

بهار 98| فعال شدن نرم افزار راهنمای مسافران نوروزی در استان زنجان

استاندار زنجان گفت: از دوم فروردین نرم افزاری به صورت سیستماتیک برای راهنمای مسافران نوروزی از درون شهر زنجان، بازار و مکان گردشگری به صورت مکانیزه بر روی موبایل‌ها فعال می‌شود.
- اخبار استانها -

به گزارش راه شلمچه به نقل از خبرگزاری تسنیم از زنجان، فتح‌اله حقیقی امروز در بازدید از حوزه‌های هلال احمر سطح استان زنجان با تبریک سال نو اظهار داشت: امیدوارم سال جاری سالی همراه با گشایش، رفع مشکلات، آسایش توأم با آرامش برای مردم ایران باشد.

وی با اشاره به این که در اسفند ماه چندین جلسه ستاد سفر استان تشکیل شده است، تصریح کرد: مصوباتی در این جلسات صورت گرفته بود که مقرر شد تا هم در داخل شهر و هم در خارج شهر از نظر امداد و نجات، حمل و نقل و وظایف شهرداری خدماتی به مسافران ارائه شود.

استاندار زنجان با بیان این که امروز با بازدیدی که همراه مدیر کل هلال احمر از حوزه‌ها داشته‌ایم، ابراز کرد: بازدید هوایی از مسیر اتوبان زنجان- قزوین و بازدید از پایگاه غزال بزرگترین پایگاه هلال احمر در مرکز خرمدره انجام شد.

وی گفت: چند نکته حائز اهمیت است جوانان داوطلب بدون دریافت دستمزد در حال امداد و نجات هستند علاوه بر این نیروهای کادر نیز در اولین روز سال نو امداد و نجات را به بودن در کنار خانواده ترجیح داده‌اند، خدمات هر دو گروه شایسته تقدیر است.

استاندار زنجان با بیان این که تمام تلاش‌هایی که ارائه می‌شود در راستای هر چه بهتر شدن خدمات است، خاطر نشان کرد: این خدمات نباید جزیره‌ای باشد بلکه باید مکمل هم باشد پایگاه هلال احمر، نیروی انتظامی و تمام دستندرکاران که در حال ارائه خدمات هستند با هماهنگی هم انجام شود.

دیار نخستین‌های ایران منتظر مسافران نوروزی؛ با ورود به سیستان به تاریخ سفر کنید+ تصاویربهار 98| سفر در زمان با قدم گذاشتن در "میدان نقش جهان"بهار 98| معاون رئیس جمهور از ستاد خدمات سفر همدان بازدید کرد

 وی با بیان این که با مسافران در سطح شهر و در غذاخوری‌های بیرون شهر گفت‌وگو داشته‌ام، اظهار کرد: مسافران از خدمات ارائه شده در سطح استان راضی هستند.

حقیقی اطلاع رسانی هلال احمر را مناسب عنوان کرد و افزود: نرم افزاری طراحی شده است که مسافرین به محض ورود به حوزه شهر زنجان به صورت سیستماتیک بر روی موبایل قرار می‌گیرد که با کیلیک بر روی آن کل راهنمایی‌های لازم برای استان زنجان همانند بازار، مکان‌های گردشگری و راهنمای درون شهر به صورت مکانیزه در اختیارشان قرار می‌گیرد.

وی با بیان این که امیدوارم با خدمات انجام شده و مراعاتی که مسافران انجام می‌دهند، سفر بی‌خطری را در استانمان داشته باشند، گفت: از زحمات جمعیت هلال احمر و مدیرکل این مجموعه تشکر ‌می‌کنم.

برچسب ها :درگذشت هنرمند