اخبار تازه

کد خبر ۱۳۲۲۹۰ انتشار : ۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۷

یک دعوت نوروزی متفاوت از تهرانی‌ها / شب "موزه" بروید

یک مسؤل میراث فرهنگی کشور گفت: عموم هموطنان می‌توانند در مراسم شبی با موزه از موزه ملی ایران، موزه آبگینه، موزه نقاشی پشت شیشه و موزه هنرهای ملی بازدید رایگان کنند.
- اخبار اجتماعی -

به گزارش راه شلمچه به نقل از گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، دلاور بزرگ نیا - مدیر کل میراث فرهنگی استان تهران از عموم شهروندان دعوت کرد در مراسم شبی با موزه که در هفتم فروردین ماه برگزار می‌شود از ساعت 19 الی 23 از موزهای بافت تاریخی تهران به صورت رایگان بازدید کنند.

بزرگ نیا با اعلام اینکه برنامه شبی با موزه با همکاری و مشارکت موزه ملی ایران برگزار می‌شود، گفت: در این شب عموم هموطنان می‌توانند از موزه ملی ایران، موزه آبگینه، موزه نقاشی پشت شیشه و موزه هنرهای ملی بازدید کنند.

وی با اشاره به اینکه اجرای موسیقی سنتی، ایستگاه کودک، موزه و اجرای مسابقات شادی بخش از دیگر برنامه‌های شبی با موزه است، خاطرنشان کرد: مراسم شبی با موزه نماد آغاز برنامه‌های فرهنگی شبانه در نیمه اول سال است.

دیدنی‌های ایران در نوروز/ "شهر ترشی" با ارزانترین قالیچه‌‌ها میزبان مسافران نوروزیدیدنی‌های ایران در نوروز 98 / دژی که هر ایرانی باید ببینددیدنی‌های ایران در نوروز 98 / به تماشای "دودکش جن" بروید!دیدنی‌های ایران در نوروز 98 / روستایی 1000 ساله در کنار دشت اسب‌های وحشی

برچسب ها :درگذشت هنرمند