اخبار تازه

کد خبر ۱۳۲۳۶۶ انتشار : ۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۵

فرماندار گنبدکاووس نیاز اولیه سیل‌زدگان را اعلام کرد

فرماندار گنبدکاووس در جلسه مدیریت و سازماندهی کمک‌های مردمی لوازم خانگی، مصالح ساختمانی، مواد غذایی، البسه، پتو و چادر را نیاز مبرم مردم سیل زده گنبدکاووس اعلام کرد.
 به گزارش راه شلمچه از گنبدکاووس، معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس در جلسه مدیریت و سازماندهی کمک‌های مردمی گفت: با توجه به اینکه سیلاب در شهرستان فروکش کرده و به مرحله امدادرسانی رسیدیم،لوازم خانگی و مصالح ساختمانی برای بازسازی و تعمیر منازل مسکونی نیاز مبرم مردم سیل زده است.
فرماندار گنبدکاووس در این جلسه گفت: با هماهنگی و انسجام خوبی که بین اعضای ستاد بود توانستیم ظرف 24 ساعت وضعیت را به حالت عادی برگردانیم و پذیرایی با روی گشاده و باز با مردم باعث کاهش آلام آنان می شود.
عبدالقدیر کریمی ادامه داد: مدیریت پل‌های ورودی در موقع سیلاب باعث شد که از حوادث کاسته شود و از آسیب بیشتر و تخریب پل‌ها جلوگیری شود.
کریمی از توجه مقام معظم رهبری و دفتر معظم‌له به مردم گنبد کاووس قدردانی کرد و گفت: با توجه به فروکش کردن سیلاب باید به فکر ساخت ساز منازل مردم باشیم و برای تعمیر و ساخت منازل آسیب دیده نیاز به اهدا مصالح ساختمانی توسط خیرین و مردم نیکوکار کشورمان داریم .

فرهاد شیبک معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه گنبد کاووس:
خدمات رسانی تا اطمینان کامل از عادی شدن شرایط همشهریان عزیز ادامه خواهد داشت.
باید به مردم گنبد دست‌مریزاد گفت چون ضمن اینکه به همشهریان سیل زده خود کمک می کنند به سایر شهرستان ها هم کمک می کنند.
 
اصغر نودهی رئیس جمعیت هلال احمر گنبد کاووس:
700 نفر را در 4 کمپ و سالن های ورزشی گنبد اسکان داده ایم و یک اردوگاه نیز برای اسکان روستائیان آماده شد.
 
رئیس کمیته امداد گنبد کاووس:
از سیل زدگان گنبد کاووس 1324خانوارتحت پوشش این کمیته هستند.
اخبار مرتبط :