اخبار تازه

کد خبر ۱۳۲۷۵۳ انتشار : ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۳

سریال‌های جدید شبکه دو و سه کدامند؟

آخرین قسمت سریال «بر سر دو راهی» به کارگردانی بهرنگ توفیقی امشب (هفدهم فروردین ماه) ساعت 21 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد و از فردا شب «روزهای بی‌قراری» روی آنتن می‌رود؛ «زوج یا فرد» شبکه سه هم هجدهم به پایان می‌رسد و طنز «شرایط خاص» جایگزین می‌شود.
- اخبار فرهنگی -

به گزارش راه شلمچه به نقل از خبرگزاری تسنیم،‌ با پایان این سریال، فصل دوم مجموعه «روزهای بی‌قراری» به تهیه‌کنندگی امیرحسین شریفی و کارگردانی کاظم معصومی از یکشنبه (هجدهم فروردین ماه) ساعت 21:30 روانه آنتن خواهد شد.

نمایی از سریال «روزهای بی‌قراری 2»

بخش عمده‌ای از ماجراهای فصل دوم این سریال در شهر تبریز و بخش‌هایی از آن در شهر مشهد جریان دارد. این مجموعه در ادامه «روزهای بی قراری» که فصل اول آن پیش از اینکه از شبکه یک سیما پخش شد، ساخته شده و در خلاصه داستان آن آمده: سارا که از همسر سابقش جدا شده در پی هویت خود ناچار به سفری طولانی می‌شود یک فرش نفیس مربوط به دوره مشروطه تنها سندی است که او را به مقصود برساند و...

بازیگرانی مانند سارا صوفیانی، مجید واشقانی، فخرالدین صدیق شریف، مهتاج نجومی، کاظم هژیر آزاد، صفا آقاجانی با حضور افسانه بایگان و حمیدرضا آذرنگ و تعدادی از بازیگران تبریز و مشهد در فصل دوم «روزهای بی‌قراری» به ایفای نقش می‌پردازند.

«روزهای بیقراری 2» به سفارش معاونت سیمای استان‌ها و مرکز صداوسیمای آذربایجان شرقی (تبریز) تولید می‌شود. همچنین سیدجلال‌الدین محمدیان، خواننده قطعه «مردان خدا»، اجرای تیتراژ «روزهای بیقراری 2» را برعهده داشته است.

«عطسه» مهران مدیری از فردا به تلویزیون می‌آیدشجاعت تلویزیون در شوخی با آقازاده‌ها/ یکشنبه پایان سریال " زوج یا فرد"تکرار| حسن سلطانی: آنتن نباید در اختیار مجری‌های غیرتلویزیونی قرار بگیرد تکرار| جلیل سامان: چرا باید تلویزیون دست به دامن ستاره‌ها شود؟/ من داخل خانه‌ای بودم که «ماجرای نیمروز» به آن حمله کرد

نمایی از سریال «شرایط خاص» شبکه سه سیما

«شرایط خاص» بعد از مدت‌ها به شبکه سه آمد

آخرین قسمت سریال «زوج یا فرد» به کارگردانی علیرضا نجف‌زاده و تهیه‌کنندگی مهران مهام، یکشنبه (هجدهم فرودین ماه) ساعت 20:45 پخش می‌شود. همچنین پس از پایان پخش این سریال نوروزی، خلاصه قسمت‌های پخش شده آن تا آخر هفته به روی آنتن شبکه سه سیما خواهد رفت.

سریال «شرایط خاص» به کارگردانی وحید امیرخانی نیز قرار است با پایان پخش مجموعه نوروزی «زوج یا فرد» روانه آنتن شبکه سه سیما شود. «شرایط خاص» به نویسندگی حسین تراب‌نژاد و احسان لطفیان، سریالی با حال و هوای کمدی است و مضامین اجتماعی با زبانی شیرین در آن طرح می‌شود. تصویربرداری این سریال پربازیگر، بهار سال گذشته در بیش از 110 لوکیشن اصلی و فرعی در تهران انجام شد.

کامبیز دیرباز، بهرام افشاری، پروانه معصومی، نادر سلیمانی، سیروس گرجستانی، کاظم سیاحی، مریم سعادت، سوگل قلاتیان، معصومه رحمانی، صحرا اسدالهی، مصطفی ساسانی، وحید آقاپور، اسدالله یکتا و شهره سلطانی ترکیب بازیگران این سریال را تشکیل می‌دهند.