اخبار تازه

کد خبر ۱۳۲۸۳۱ انتشار : ۱۹ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۸

استعفای دسته‌جمعی اعضای شورای اسلامی بخش بابلکنار بابل!

یکی از اعضای شورای اسلامی بخش بابلکنار بابل از استعفای دسته‌جمعی همه اعضای شورای این بخش خبر داد و گفت: وقتی صدای ما به گوش مسئولین نرسد تنها راه مطالبات مردمی استعفا و عذرخواهی از مردم خواهد بود.

به گزارش راه شلمچه از بابل، پرویز علیجان‌نژاد یکی از اعضای شورای اسلامی بخش بابلکنار شهرستان بابل در گفت‌و‌گو با خبرنگار راه شلمچه گفت: بخش بابلکنار حدود سی هزار جمعیت و  43 روستا دارد و بار زیادی از بابل را در بحث ذباله و چه راه ارتباطی مهم به جاده سوادکوه و همچنین منطقه زیبا و بکری که تفرجگاه مهم این شهرستان به حساب می‌آید اما متاسفانه هیچ توجه‌ای به بابلکنار نشده و مسئولین و نمایندگان مجلس فقط با گرفتن عکس رضایت دادند ولی یک گوش‌شان در و گوش دیگرشان دروازه بود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا درخواست‌هایی تا کنون داشتید، گفت: شورای اسلامی بخش اصلا نگاه سیاسی ندارند و فقط مطالبات به حق مردمی است که بارها از مسئولین و نمایندگان مجلس درخواست داشتیم و جاده بابلکنار به شیرگاه، رانش دارد و همچنین شیرابه‌های ذباله در انجلیسی که روستاهای پایین دست را آلوده کرده بود حتی یکی از همکاران را به‌خاطر همین رانش از دست دادیم. بابلکنار مشکلات آب شرب دارد و خیلی از روستاهای این بخش حتی آب خوردن هم ندارند.

علیجان‌نژاد یکی دیگر از اعتراض اعضای شورای اسلامی بخش را در باره انتخاب بخشدار اعلام کرد و گفت: متاسفانه بدون اطلاع شورای بخش، بخشدار انتخاب شد و حتی در روز معارفه بخشدار هم اعضای شورای بخش دعوت نشده بودند و سوال ما این است که ما چه نماینده بخش هستیم؟ به طور کلی اعتراض ما به مسئولین شهرستان، نمایندگان مجلس و فرمانداری است که پس از مدت‌ها پیگیری‌هایی که برای مطالبات مردم داشتیم متاسفانه تاکنون هیچ دستاورد قابل توجه‌ای نداشتیم و بنابراین راهی جز عذرخواهی از مردم و استعفا نداشتیم و به همین منظور تصمیم گرفتیم به طور رسمی استعفا دهیم.

عضو مستعفی شورای اسلامی بابلکنار در خاتمه گفت: ما دغدغه نظام را داریم و جان‌مان را در راه نظام می‌دهیم و فقط مطالبات مردمی داریم و این بخش بیش از 140 شهید دارد و این استعفا تا زمان تحقق مطالبات کامل بخش ادامه خواهد داشت.

 

 

 

اخبار مرتبط :