اخبار تازه

کد خبر ۱۳۲۸۸۶ انتشار : ۲۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۵

بیانیه جامعه اسلامی فرهنگیان استان فارس در باره اقدام خباثت‌بار آمریکا علیه سپاه پاسداران

جامعه اسلامی فرهنگیان استان فارس در محکومیت اقدام اخیر آمریکا حمایت مطلق خود از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را اعلام کرد.

به گزارش راه شلمچه، متن بیانیه جامعه اسلامی فرهنگیان استان فارس بدین شرج است:


بسم الله الرحمن الرحیم
"جمله‌ی معروف امام (رحمه‌الله) مبنی بر اینکه «اگر سپاه نبود کشور هم نبود» به این دلیل بود که سپاه، شجره‌ی طیبه‌ای است که از هویت آن، ایمان و حرکت انقلابی و جهادی می‌تراود و حفظ کشور و انقلاب نیز منوط به استمرار این عناصر مهم است."
رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) :
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یکی از دستاوردهای بزرگ ملت و انقلاب اسلامی ایران است که علاوه بر حفظ امنیت و مسائل دفاعی کشور عزیزمان در حفظ امنیت منطقه و مبارزه با تروریست های دست نشانده آمریکای جنایتکار نقش‌آفرینی نموده و خواهد نمود. رفتار ننگین رژیم آمریکا در این روزها که با وقاحت و پررویی،‌ سپاه پاسداران را جزو گروه‌های تروریستی اعلام کرده مبین موفقیت‌آمیز بودن این نقش آفرینی و بی نتیجه بودن تلاشهای آمریکا در ایجاد ناامنی در منطقه میباشد. بی شک این عمل آمریکا تلاش مذبوحانه جهت جبران شکست منطقه‌ای محور غربی-عربی از فعالیت‌های ضدتروریستی سپاه بوده و راه به جایی نخواهد برد. ما فرهنگیان استان فارس با صدای رسا اعلام میداریم که این اقدام با مفاهیم حقوق بین‌المللی در تناقض بوده و پیامد‌های گسترده منطقه‌ای و بین‌المللی را با خود به همراه خواهد داشت و دیگر نیروهای آمریکایی مستقر در منطقه از نظر ایران و نیروهای حزب الله منطقه سرباز معمولی نبوده بلکه نیروهای تروریستی بوده و پایگاههای آنان نیز محل تجمع نیروهای تروریستی میباشد. این اقدام مضحک آمریکا برای ایران اسلامی تازگی ندارد و ملت ایران ۴۰ سال است که با این اقدامات امریکا روبروست و برایشان رفتار جدیدی نیست و به لطف باری تعالی و همت مردم جان بر کف ایران اسلامی این فتنه نیز مانند فتنه های گذشته استکبار نقش برآب خواهد شد. جامعه اسلامی فرهنگیان استان فارس ضمن محکوم کردن این حرکت دولت آمریکا حمایت مطلق خود از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را اعلام کرده و تا آخرین نفس از آرمانهای مقدس ایران اسلامی دفاع خواهد کرد

اخبار مرتبط :
    0
    ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۸

    زنده باد جامعه فرهنگیان

    پاسخ