اخبار تازه

کد خبر ۱۳۲۹۴۶ انتشار : ۲۲ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۰

ائمه جمعه اصفهان با بر تن کردن لباس سپاه اقدام ترامپ را محکوم کردند + تصاویر

ائمه جمعه استان اصفهان با حضور و تجمع در محل ناحیه امام صادق(ع) اقدام ترامپ مبنی بر قراردادن سپاه در بین گروه­‌های تروریستی را محکوم کردند.
- اخبار استانها -

به گزارش راه شلمچه به نقل از ­ خبرگزاری تسنیم از اصفهان، در پی اقدام ناشیانه ترامپ مبنی بر قراردادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بین گروه­‌های تروریستی ظهر امروز ائمه جمعه استان اصفهان با حضور و تجمع در محل ناحیه امام صادق (ع) ضمن تبریک روز پاسدار این اقدام را محکوم کردند.

روحانیون با برتن کرد لباس سبز سپاه با سر دادن شعارهای «سپاهی سپاهی، حمایتت می‌کنیم» و «مرگ بر آمریکا» ضمن محکومیت این اقدام حمایت همه جانبه خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان یکی از نهادهای خودجوش و مردمی جامعه اعلام داشتند.

موج مردمی حمایت از سپاه ادامه دارد؛ اصفهانی‌ها درباره آمریکا و ترامپ چه گفتند؟ + فیلماصفهان| اقدام آمریکا علیه سپاه نشانه شکست توطئه‌های آنها در برابر مقاومت ایران استآمریکا دیگر ابرقدرت نیست؛ اقدام علیه سپاه «اوج حماقت» ترامپ بود

حجت ­الاسلام محمدرضا صالحیان رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان اصفهان در حاشیه این مراسم در گفت­‌وگو با خبرنگار تسنیم پیرامون این تجمع اظهار داشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منشا خدمات و برکات فراوان برای مردم و کشور است و برچسب تروریستی زدن بر این نیروی کارآمد که در همه صحنه‌­ها حضور دارد اقدامی سخیف و احمقانه است.

وی افزود: ما آمده­ایم اثبات کنیم روحانیون بیشتر از پیش در کنار برادران سپاه هستند و با این دیدار با سپاه تجدید عهد و پیمان کردیم، ما آمده‌­ایم اعلام کنیم سپاه نه تنها تروریست نیست بلکه در همه صحنه‌هایی که نظام جمهوی اسلامی به آن نیاز داشته‌ ­است حضور داشته است.

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه اصفهان تصریح کرد: به طور مثال برای خدمت رسانی به سیل‌­زدگان سپاه به خوبی درخشید، از سویی دیگر سپاه در بیرون راندن داعش از عراق و سوریه نیز نقش به‌سزایی داشت و توانست ثابت کند سپاه ستون انقلاب است و ما در این مکان جمع شده‌­ایم تا این حرف ترامپ و موضع گیری رئیس جمهور احمق آمریکا نسبت به سپاه را محکوم کنیم.

در پایان این دیدار در بیانیه‌ای روحانیون حمایت قاطع خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عنوان و اقدام رئیس جمهور آمریکا را محکوم کردند.