اخبار تازه

کد خبر ۱۳۲۹۶۳ انتشار : ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۸

افتتاح اولین «کتابخانه استندی» در گنبدکاووس +عکس

انجمن دوستداران کتاب مهر گنبد کاووس طی تفاهم نامه ای با مدیر درمانگاه امام جعفر صادق(ع) مصلی گنبد اولین کتابخانه استندی مشارکتی را در قسمت دندانپزشکی این در مانگاه ایجاد کردند.
 
به گزارش راه شلمچه از گنبدکاووس، سید علی کریمیان مدیر انجمن دوستداران کتاب مهر گنبد کاووس در این خصوص گفت: یک روز برای ترمیم دندان به قسمت دندانپزشکی درمانگاه مصلی رفته بودم و بعد اخذ نوبت مدت طولانی در سالن انتظار بی کار نشته بودم و این انتظار خیلی خسته کننده بود. همین موضوع را با دکتر عروجی در میان گذاشتم و پیشنهاد دادم که اگر یک کتابخانه کوچک در سالن ایجاد شود برای مراجعین و سرگرمی انها تا فرا رسیدن نوبت بسیار موثر و مفید خواهد بود. که دکتر این پیشنهاد را پذیرفت و با پیگیری دکتر عروجی و سرکار خانم خمبر یک عدد استند کتابخانه ای تهیه شد و انجمن دوستداران کتاب مهر گنبد کاووس نیز تعدادی کتاب برای آن در نظر گرفت.
 
مشاورفرهنگی و امور کتابخوانی فرماندار گنبد کاووس در ادامه گفت: با استقبال آقای نصرتی مدیر این درمانگاه انجمن دوستداران کتاب مهر گنبدکاووس طی تفاهم نامه ی منعقد شده مقرر شد هر سه ماه یکبار این انجمن کتابهای آن را تعویض و کتاب جدیدتری جایگزین نماید.
 
  نصرتی مدیر درمانگاه امام جعفر صادق (ع) مصلی گنبدهم در ادامه و گفت: ترویج کتاب و کتابخوانی امری بسیار پسندیده ونیک می باشد و ایجاد چنین مکانهای برای مطالعه کار ارزشمندی است وما نیز تلاش خواهیم کرد برای سایر اتاق های انتظار درمانگاه نیز از این کتابخانه های استندی تهیه نمائیم.
 
در پایان مدیر انجمن دوستداران کتاب مهر گنبد کاووس اعلام آمادگی نمود در صورت مشارکت همه مسئولین برای امکان عمومی و خصوصی مانند مطب ها ودرمانگاه ها،ادارت و بانکها و ...که دارای سالن انتظار هستند میتواند چنین کتابخانه های را دایر نماید.
 
 
اخبار مرتبط :