اخبار تازه

کد خبر ۱۳۲۹۸۸ انتشار : ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۸

حضور آیت الله نورمفیدی در نماز جمعه گرگان با لباس پاسداری+تصویر

آیت الله سید کاظم نورمفیدی نماینده ولی فقیه در گلستان و امام جمعه گرگان خطبه‌های این هفته نماز جمعه گرگان را با لباس پاسداری بیان کرد.
- اخبار استانها -

به گزارش راه شلمچه به نقل از خبرگزاری تسنیم از گرگان، آیت الله سید کاظم نورمفیدی نماینده ولی فقیه در گلستان و امام جمعه گرگان با پوشیدن لباس پاسداری در هنگام اقامه نماز جمعه، اقدام ذلیلانه ترامپ در تروریست خواندن سپاه پاسداران را محکوم کرد.

نماینده ولی فقیه در گلستان و امام جمعه گرگان در خطبه های نمازجمعه گرگان گفت: جایگاه سپاه در ایران و در منطقه بی‌نظیر است  زیرا این نهاد انقلابی که برای حفظ انقلاب و دستاوردهای آن و حمایت از مردم بی دفاع شکل گرفت کشورهای منطقه را به ثبات رساند.

یاسوج| آمریکا از سپاه پاسداران ایران اسلامی هراس داردتیم‌های پزشکی بسیج کرمانشاه به مناطق سیل‌زده لرستان اعزام می‌شوندراهپیمایی مردم یزد در حمایت از سپاه پاسداران برگزار شد

آیت الله سید کاظم نورمفیدی با بیان اینکه سپاه برای حفظ ارزش‌های انسانی و الهی و خدمت به مردم شکل گرفت ، تروریست خواندن سپاه را کار خطرناک خواند و بیان کرد: بسیاری از اطرافیان ترامپ و دولت وی در این خصوص هشدار دادند اما آنها با این کار تمام نظامیان در معرض خطر و تهدید قرار داده‌اند.