اخبار تازه

کد خبر ۱۳۲۹۸۹ انتشار : ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۸

یاسوج| آمریکا از سپاه پاسداران ایران اسلامی هراس دارد

خطیب جمعه یاسوج گفت: آمریکا از قدرت تاثیرگذاری و ابتکارات سپاه و حضور موثر در تمامی عرصه‌ها خشمگین بوده و هراس دارد.
- اخبار استانها -

به گزارش راه شلمچه به نقل از خبرگزاری تسنیم از یاسوج، حجت‌الاسلام والمسلمین سید علی اصغر حسینی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه یاسوج با اشاره به اقدام احمقانه آمریکا مبنی بر تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: داد و فریاد آمریکا از سپاه به دلیل ناراحتی و استیصال این کشور جنایتکار است

وی عنوان کرد: سپاه مولد انقلاب و پاسداران فرزندان انقلاب هستند و آمریکا از قدرت تاثیرگذاری و ابتکارات سپاه و حضور موثر در تمامی عرصه‌ها خشمگین بوده و هراس دارد.

امام جمعه رشت: سپاه پاسداران زمینه‌ساز عمده شکست‌های آمریکا در خاورمیانه بودعضو مجلس خبرگان رهبری: محبوبیت سپاه بین مردم مضاعف شده استامام جمعه شیراز: علت دشمنی آمریکا و اسرائیل ترس از سپاه پاسداران است
امام جمعه یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: سپاه قوت قلب ملت ملت ایران و خار چشم دشمنان است و در عراق و سوریه آمریکا را مستأصل کرد و کمر داعش را شکست داد.

حسینی با بیان اینکه سپاه هزینه‌های چند میلیاردی آمریکا در منطقه خاورمیانه را بی‌اثر کرد، ادامه داد: سپاه و همچنین پاسداران حامی کشورها و ملت‌های مستضعف در دنیا هستند.

وی با اشاره به اینکه عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد، افزود: این اقدام آمریکا سبب محبوبیت بیشتر سپاه شد و تمام ایران با هر گرایش و فکری سپاه را دوست دارند.

حسینی در بخش دیگری از سخنانش با تبریک ماه شعبان و فضائل چشمگیر آن عنوان کرد: اعیاد و ولادت‌های از جمله ولادت امام حسین(ع)، ولادت امام سجاد(ع)، ولادت حضرت عباس(ع) و ولادت حضرت علی اکبر (ع) مهمی در این ماه وجود دارد.

وی با اشاره به وقوع سیل در برخی استان‌های کشور، افزود: در سیل اخیر ملت متحد و منجسم ایران در کنار ارتش، سپاه، بسیج و دستگاه‌های اجرایی به میدان آمدند و به سیل زدگان کمک کردند.

امام جمعه یاسوج تاکید کرد: مردم نسبت به کم کاری مسئولان و حیف و میل بیت المال نباید بی تفاوت باشند.