اخبار تازه

کد خبر ۱۳۳۰۵۰ انتشار : ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۸
امام جمعه گنبد در حاشیه مراسم جشن‌های شعبانیه؛

این حماقت ترامپ برای همه ما ثابت کرد که دیگر چیزی از عمر آمریکا باقی نمانده

در نخستین روز از ایام شعبانیه جمع کثیری از مردم و مسوولان شهرستان با حضور در دفتر امام جمعه گنبد کاووس ضمن پاسداشت ایام فرخنده روز پاسدار و جانباز و با توجه به جسارت و جهالت رئیس جمهور آمریکا نسبت به سپاه، از مجموعه نهاد انقلابی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام حمایت کردند.
دبه گزارش راه شلمچه از گنبدکاووس، در این مراسم تعدادی از مداحان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) آقایان «قاسم استیری»، «محمدرضا نصرتی»، «ابوالفضل دهگان»، «تراب استادی»، «سید صادق حسینی» به مدح اهل بیت عصمت و طهارت (ع) پرداخته و اشعاری را در وصف امام حسین (ع)، امام سجاد (ع) و حضرت ابوالفضل (ع) قرائت کردند.
 
سپس حجت‌الاسلام والمسلمین محمود ترابی امام جمعه گنبد کاووس در سخنان کوتاهی ضمن تبریک این ایام فرخنده، اظهار کرد: در ماه شعبان ادعیه بسیاری وارد شده است که قرائت آن بسیار سفارش شده و می‌تواند به روح انسان جلای بسیاری دهد.
 
وی با بیان اینکه در این روزها قرائت زیارت امام حسین (ع) در روز عاشورا نیز سفارش شده است، افزود: به همه شما توصیه می‌کنم از این فرصت بزرگ و مغتنم کمال بهره را ببرید و خود را برای ماه میهمانی خدا آماده کنید.
 
امام جمعه گنبدکاووس با تاکید بر اینکه در این روزها با جسارت رئیس جمهور رژیم صهیونیستی نسبت به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی رو به رو شده‌ایم، گفت: این حماقت ترامپ برای همه ما ثابت کرد که دیگر چیزی از عمر آمریکا باقی نمانده و قطعا به زودی شاهد فروپاشی استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا خواهیم بود.
اخبار مرتبط :