اخبار تازه

کد خبر ۱۳۳۱۷۳ انتشار : ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۸

مرگ دلخراش کودک ۹ ساله در اثر حمله سگ بولداگ

حمله مرگبار سگ بولداگ به یک کودک ۹ ساله در شهر کورنوال انگلیس مرگ دلخراش او را رقم زد.

 به گزارش راه شلمچه به نقل از خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، حمله مرگبار یک سگ بولداگ، مرگ دلخراش کودک ۹ ساله انگلیسی را رقم زد. جسد بی‌جان "فرانکی ماکریتچی" در پارک Tencreek Holiday شهرستان کورنوال انگلیس پیدا شد. بنا بر گفته پلیس فرانکی در حالی که به تنهایی در یک کانکس حضور داشت مورد حمله مرگبار این سگ قرار گرفت. والدین فرانکی در یک کانکس دیگر در نزدیکی کانکسی که او حضور داشت بودند. جنازه این کودک که در ساعت ۵ صبح روز شنبه مورد حمله سگ قرار گرفت توسط پلیس پیدا شد.

سگ بولداگ جان کودک 9 ساله را گرفت////////////////
این سگ هفت ساله که نامش "وینستون" اعلام شده است، سابقه حمله داشته و بیشتر اوقات با پوزه بند آزاد می‌شد. پس از این حادثه یک زن ۲۸ ساله که هنوز نامش اعلام نشده، توسط پلیس بازداشت شد، اما گفته می‌شود اکنون آزاد شده است. همچنین در حالی که پلیس سرگرم تحقیقات است این سگ خطرناک نیز به یک قرنطینه منتقل شده است. پلیس تایید کرد که خانوداه کودک به عنوان مهمان در تعطیلات در این منطقه پلیموث حضور پیدا کرده بودند.

سگ بولداگ جان کودک 9 ساله را گرفت////////////////

"هنری جوک"، سخنگوی پارک encreek Holiday در این باره گفت: "این حادثه‌ای غم‌انگیز بود که در ساعت ۵ صبح روز ۱۳ آوریل رخ داد. این کودک در محل حادثه جانش را از دست داد. این سگ نیز در یکی از کاروان‌های مجاور نگهداری می‌شد. ما همدردی عمیق خود را با والدین این کودک آعلام می‌کنیم. همچنین همکاری خود را با پلیس برای تکمیل تحقیقات ادامه خواهیم داد."

سگ بولداگ جان کودک 9 ساله را گرفت////////////////

گفتنی است؛ حمله مرگبار این سگ بولداگ به پسر ۹ ساله انگلیسی و مرگ دلخراش او در حالی خبرساز می‌شود که هفته پیش نیز خبر مرگ یک مرد جوان اهل آفریقای جنوبی که مورد حمله مرگبار سگ‌هایش قرار گرفته و جانش را از دست داده بود، خبرساز شد. در این حادثه وحشتناک "روان ون استادن" که دچار جراحت شدید از ناحیه سر و گلو شده بود جانش را از دست داد.

بیشتر بخوانید: کشته شدن پسر جوان با حمله مرگبار سگ ها

برچسب ها :مرگ جوان