اخبار تازه

کد خبر ۷۹ انتشار : ۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۵۶
محمدرضا سابقی؛

گلوله های زهراگین..

 

شلمچه نیوز- محمدرضا سابقی؛ رزمنده ای كـه در فـضای سایبر می جنـگی بـرای فـشردن كلیدهای كامپیوتر وضـو بگیر و بـا نیـت قربه الی الله مطلب بنویس.بدانكه تو مصداق و مارَمَیت اِذ رَمَیت ... هستی .تو در شبهای تـاریك جبهه سایبری از میدان مین گناه عبور میكنی مراقب باش،به شهدا تمسك كن بصیرتت را بالا ببر كه تركش نخوری...رابطه خودت را با خدا زیاد كن...با اهل بیت یكی شو و در این راه گوش به فرمان آنها باش..
دینت را نشانه رفته اند، ایمانت را ، بصیرتت را وتمامیت کرامت انسانی ات را ،دشمن چه حقیرانه وابلهانه همه خوبی ها و فضایل اخلاقی ات راهدف قرار داده است ونابودی ات راآرزومی کند وغافل از شور وشعور الهی و مستحکمت که مقابل تمام هجمه های شیطانی دشمنان به قامت ایستاده است. توهستی ودانایی ات ، تو هستی و ذکاوتت، هوشیاری ات ، بصیرتت وایمان سرشار،جوشان وسراسر صلابت و جوانمردی وپایمردی ات،
نوجوان وجوان انقلابی! حرمله های زمان، فتنه گران مکار،با تیرهای زهرآگین وسه شعبه ( آمریکا ، انگلیس واسرائیل ) خود ،گلوی اندیشه نابت را به نشانه نشسته اند ، تیرهای سهمگین وزهرآلودی چون ؛ ماهواره،اینترنت و سی دی های مبتذل را به چله کمان نهاده وبا دستان آلوده به هزاران جنایت ، قلب سرشار از عشق به خدا وصفایت را قصد نموده اند، خفاشان خون آشام و خائنان کوردل غیرت فرزندا ن خمینی کبیر را توان دیدن نداشته و ندارند که چه عاشقانه در تمام صحنه های زندگی به پیروزی وسربلندی نایل گشته اند. کوردلان بد طینت بدانند که نور معنویت و ایمان قلبی فرزندان با بصیرت انقلاب اسلامی، بساط روبه ویران آنان رادرهم می کوبد و پرچم پر افتخار اسلام را در سرتاسر عالم به اهتزاز در خواهند آورد.
فرزندان اسلام، صراط مستقیم هدایت را با توکل به خدا و دیدن حماسه کربلای دفاع مقدس بدست آورده اند و به پیش می روند و دشمنا ن زبون را نیز با خفت و خذلان به عقب خواهند زد.
دنیا بداند که صبح پیروزی نزدیک است ونزدیک ومسلمانان عالم در انتظار یوسف زهرا (عج ) به انتظار نشسته اند و لحظه شماری می کنند. أَلَيْسَ الصُّبْحُ بِقَرِيبٍ ...!

 

اخبار مرتبط :
    0
    فاطمه مشکینی ۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۴۱

    سواد رسانه ای در کنار تعهد و تقوی، لازمه آغاز فعالیت و یا ادامه کار در فضای اینترنت و پیام رسان ها میباشد.
    و غفلت از تقوی و ایمان و نداشتن هوش و ذکاوت رسانه ای باعث ضربه زدن به دین و زندگی عده ای از مردم است.

    پاسخ