کد خبر ۱۲۲۲۷۵ ۲۸۰ بازدید انتشار : ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۱

تداوم فعالیت های گسترده سازمان عمران شهرداری در ساری

سید حمید هاشمی مدیرعامل این سازمان در تشریح گزارشی از فعالیت های سازمان متبوعش، به 70 عملیات زیرسازی طی خرداد و تیرماه سال جاری اشاره کرد...

به گزارش راه شلمچه به نقل از خبر ارسالی از به نقل از پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی سازمان عمران شهرداری مرکز مازندران، سید حمید هاشمی مدیرعامل این سازمان در تشریح گزارشی از فعالیت های سازمان متبوعش، به 70 عملیات زیرسازی طی خرداد و تیرماه سال جاری اشاره کرد و در جمع تعدادی از خبرنگاران حاضر در یکی از پروژه ها گفت: در حال حاضر این عملیات زیرساختی در کوهدشت از آهی دشت بلوار کشاورز، کوچه های فرعی منطقه اتحاد، کوچه های فرعی خیابان محراب، انتهای کوی دادگستری، جاده فرح آباد جنب دانشگاه روزبهان، انتهای شهرک امام حسین واقع در کمربندی غربی مراحل تکمیلی خود را سپری می کند.

 

وی با اشاره به استمرار اجرای عملیات هدایت آب های سطحی اشاره و تصریح کرد: کار احداث کانال خیابان المهدی، خیابان سعدی و خیابان ارم با جدیت دنبال می شود و بزودی این کانال ها به شبکه هدایت آب های سطحی شهر متصل می گردند.

 

 

 

 

هاشمی با قدردانی از شهروندان به واسطه همکاری با متولیان اجرای پروژه ها، از توسعه پروژه عظیم مسیر ارتباطی بلوار پاسداران به کمربندی شمالی سخن گفت و یادآور شد: بعد از تقویت کانال های این منطقه ، هم اکنون تیم های عملیاتی سازمان عمران مشغول زیرسازی مسیر هستند و این پروژه نیز در راستای تسریع در روند اجرایی خود بعضاً در زمان شب نیز دنبال می شود.

 

مدیرعامل سازمان عمران در توضیح روند پیشرفت فیزیکی پروژه لاینینگ فاز دوم بوستان ملل نیز خاطر نشان کرد: علیرغم شرایط سخت جوی و گرمای هوا، اما کارگران خدّوم سازمان با مسئولیت پذیری بالا، این عملیات عمرانی را در در سه شفیت کاری اجرا می کنند و به حمداله با حمایت های دکتر عبوری شهردار ساری تسریع در روند اجرایی ملموس است.

گفتنی است بنابر اظهار مهندس سید حمید هاشمی، سایر پروژه های محوله این سازمان همچون نوه بتنی کوچه شهید سالاری از آهی دشت ، پیاده روسازی های خیابان المهدی و خیابان سعدی، کوچه گلستان بیست و چهار از خیابان اسبورد و احداث ساختمان پارک اتحاد از دیگر پروژه های سازمان عمران است که هم اکنون در حال اجراست.