ترامپ: با گذشت زمان دموکرات‌ها خطرناک‌تر می‌شوند

رئیس جمهور آمریکا در مراسمی ضمن تعریف و تمجید از اقدامات خود، انتقاد از حزب دموکرات را تکرار کرد.

ترامپ: با گذشت زمان دموکرات‌ها خطرناک‌تر می‌شوندبه گزارش راه شلمچه به نقل از  گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از شبکه تلویزیونی الجزیره مباشر، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا که در حمایت از نامزد جمهوری‌خواهان برای احراز پست فرمانداری ایالت لوئیزیانا سخنرانی می‌کرد، گفت: من انتخاب شدم که رئیس جمهور آمریکا باشم نه این که رئیس جمهور جهان باشم.

وی ادامه داد: دولت من سفر شهروندان چندین کشور دنیا به آمریکا، که خطرناک محسوب می‌شده‌اند را ممنوع کرد. ما دیوار مرزی را با شتابی که هیچ کس هم گمان نمی‌کند، می‌سازیم.

ترامپ گفت: با گذشت زمان دموکرات‌ها خطرناک‌تر می‌شوند. حزب دموکرات، حزب مالیات‌های سنگین و افزایش میزان جرائم است. دموکرات‌ها پنج، شش سال پیش می‌خواستند در مرز با مکزیک دیوار بکشند، اما وقتی من سر کار آمدم آن‌ها با این مساله به مخالفت پرداختند. دموکرات‌ها باید برای فریب‌هایی که ترویج کرده‌اند و برای جنایت‌هایی که انجام داده‌اند تحت پیگرد قرار گیرند.

رئیس‌جمهور آمریکا در ادامه اظهارات خود افزود: دموکرات‌ها می‌خواهند شما را ساکت کرده و آراء انتخاباتی‌تان را بدزند. آمریکایی‌ها از دروغگویی دموکرات‌ها خسته شده‌اند. دموکرات‌ها می‌خواهند مرز‌ها را باز کنند که این مساله می‌تواند میزان جرم و جنایت را افزایش دهد. دموکرات‌ها صنعت نفت و گاز را در معرض خطر قرار می‌دهند.

ترامپ از به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی و انتقال سفارت آمریکا به قدس به عنوان یکی دیگر از افتخارات خود نام برد.

وی افزود: من حاکمیت اسرائیل بر بلندی‌های جولان را به رسمیت شناختم.

این در حالی است که نتایج نظرسنجی‌ها در آمریکا نشان می‌دهد محبوبیت دونالد ترامپ در مقایسه با دموکرات‌ها روز به روز کمتر می‌شود.

اگر خوشت اومد لایک کن
0
آخرین اخبار