ترامپ: من سیاستمدار نیستم!

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از آسوشیتدپرس، «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا پنجشنبه شب در توئیتی نوشت که او سیاستمدار نیست و به همین دلیل طبق قواعد و قوانین نخبگان سیاسی این کشور عمل نمی‎کند. ترامپ افزود: من سیاستمدار معمولی در واشن
- اخبار بین الملل -

به گزارش راه شلمچه به نقل از گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از آسوشیتدپرس، «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا پنجشنبه شب در توئیتی نوشت که او سیاستمدار نیست و به همین دلیل طبق قواعد و قوانین نخبگان سیاسی این کشور عمل نمی‎کند.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

ترامپ افزود: من سیاستمدار معمولی در واشنگتن به نظر نمی‌رسم، چون سیاستمدار نیستم و همیشه طبق قواعد و قوانین نخبگان سیاسی در واشنگتن باز نمی‌کنم؛ چرا که انتخاب من برای مبارزه به خاطر شما صورت گرفت به شکلی قوی تر از روسای جمهور قبلی.

وی در دومین مناظره انتخاباتی خود با رقیب خود جو بایدن نیز گفته بود که «سیاستمدار معمولی نیست و به همین دلیل انتخاب شده است».

انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در حالی در تاریخ سوم نوامبر برگزار خواهد شد که آمریکا از مشکلات داخلی بزرگ به دلیل شیوع ویروس کرونا و بحران اقتصادی و افزایش میزان کسب و کار و بیکاری افزایش یافته است.

انتهای پیام

 

اگر خوشت اومد لایک کن
0
آخرین اخبار