ترامپ: پس از انتخابات، شرایط توافق برای ایران سخت‌تر خواهد بود

رئیس جمهور آمریکا در سخنرانی انتخاباتی خود در ایالت فلوریدا ضمن ادعای پیروزی در انتخابات گفت که پس از انتخابات ریاست جمهوری، شرایط توافق را برای ایران سخت‌تر خواهد کرد.
- اخبار بین الملل -

به گزارش راه شلمچه به نقل از گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، «دونالد ترامپ» رئیس جمهور امریکا روز جمعه در سخنرانی انتخاباتی و تبلیغاتی خود در جمع اهالی ایالت فلوریدا مدعی شد که اگر ایران و ونزوئلا برای مذاکره تا انتخابات صبر کند، توافق سخت‌تری در کار خواهد بود.

وی با این ادعا که ایران و ونزوئلا هر دو خواهان مذاکره هستند، افزود: کاراکاس و تهران می‌خواهند تا بعد از انتخابات آمریکا صبر کنند، چون من یک سال پیش گفتم حق انتخاب دارید، یا حالا مذاکره کنیم یا بعد از انتخابات.

ترامپ تاکید کرد که حتی اگر ایران و ونزوئلا نیز اکنون خواهان مذاکره باشند، وی قصد دارد تا پس از انتخابات منتظر باقی بماند.

ترامپ این ادعاهای تبلیغاتی خود در آستانه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را در حالی مطرح می‎کند که ایران بارها تاکید کرده هیچ مذاکره‌ای با آمریکا درباره برجام انجام نخواهد داد، مگراینکه آمریکا به برجام بازگردد و همه تحریم‌های اعمال شده علیه ایران را لغو کند.

انتهای پیام

اگر خوشت اومد لایک کن
0
آخرین اخبار