طرح مالیات بر خانه‌های خالی فردا به شورای نگهبان ارسال می‌شود

گروه استان‌ها ـ نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح مالیات بر خانه‌های خالی نهایی شده و فردا تقدیم شورای نگهبان خواهد شد.
- اخبار استانها -

مصطفی طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زنجان اظهار داشت: جزئیات طرح مالیات بر خانه‌های خالی فردا در مجلس شورای اسلامی نهایی می‌شود و به شورای نگهبان ارسال خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه طرح مسکن ارزان قیمت به مجلس شورای اسلامی ارائه شده و هنوز در نوبت بررسی است و فوریتی برای آن مطرح نشده است، تصریح کرد: این طرح ویژه اقشار محروم بوده و اعلام وصول شده است.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: طرح مسکن ارزان قیمت باید ابتدا در مجلس شورای اسلامی به را‌ی‌گیری گذاشته شود.

ضرورت وضع مالیات بر سرمایه‌های راکد حوزه مسکن؛ قیمت تمام شده مسکن کاهش یابدجزئیات احکام اصلاح ساختار منابع مالیاتی بودجه سال آینده /احکام اصلاح ساختار بودجه 1400 به کمیسیون‌ها رسیدترفندهای سوداگران و دلالان مسکن برای گریز از مالیات

وی در زمینه مسائل و مشکلات پیش آمده در شرکت پارس سوئیچ زنجان هم با اشاره به اینکه عدم تخصیص ارز این واحد را با مشکلاتی مواجه ساخته بود، بیان داشت: تعدیل نیرو توسط مدیران این شرکت شایعه بوده و هرگز این اتفاق نمی‌افتد.

طاهری با تاکید بر اینکه مشکلات شرکت پارس سوئیچ بررسی شده و در حال رفع است، یادآور شد: به احتمال قوی در هفته جاری ارز مورد نیاز این شرکت تامین می‌شود.

اگر خوشت اومد لایک کن
0
آخرین اخبار