عملیات ارتش و الحشد الشعبی برای پاکسازی استان الانبار از بقایای داعش

نیروهای ارتش و الحشد الشعبی عراق امروز (جمعه) به منظور تعقیب بقایای گروه تروریستی داعش در مناطق مختلف استان الانبار عملیات امنیتی به اجرا در آوردند.
- اخبار بین الملل -

به گزارش راه شلمچه به نقل از گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از پایگاه عراقی سومریه نیوز، نیروهای ارتش و الحشد الشعبی عراق به منظور تعقیب عناصر باقی مانده گروه تروریستی داعش در چند منطقه از استان الانبار عملیات امنیتی به اجرا در آوردند.

در همین ارتباط بخش اطلاع رسانی الحشد الشعبی با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: گروهان اول و دوم نیروهای الفرات در الحشد الشعبی با مشارکت نیروهای ارتش، عملیات جستجو و تعقیب عناصر باقی مانده داعش در مناطق مختلف الانبار را به اجرا در آوردند.

این عملیات در مناطق غابه مناخ، سد مدیسیس، وادی حلکوم، الهدرة، الکعرة، منطقة العودان، پایگاه سعد بنیان سحالی و ضایع انجام شد.

بر اساس بیانیه مزبور در این عملیات، مناطق مزبور به شکل کامل مورد بازرسی قرار گرفت و مشخصات افراد موجود در این مناطق به دقت بررسی شد.

همچنین در بیانیه الحشد الشعبی آمده است: عملیات  الانبار در چارچوب تاکید الحشد الشعبی بر تامین امنیت در مناطق مختلف این شهر و حفظ جان اهالی آن در برابر نفوذ عناصر داعش و جلوگیری از تهدید علیه مردم جا دارد.

عراق|ضربات کوبنده حشد شعبی به تروریست‌های داعشی در شمال سامراءعراق| انفجار در مرکز بغداد/ شکست عملیات نفوذی داعش در دیالیعراق|ارتش: حشد شعبی قدرت اساسی در تحقق پیروزی است/ دستگیری 6 داعشی در نینواعراق|حشد شعبی مانع نفوذ داعشی‌ها از سمت سوریه شد

اگر خوشت اومد لایک کن
0