واکنش دمشق به تمدید تحریم اعمال شده از سوی اروپا علیه سوریه

دمشق بیانیه شورای اروپایی در مورد تمدید تحریم های اعمال شده، برای یک سال دیگر علیه برخی از نهادها و افراد سوری به بهانه تولید و استفاده از سلاح های شیمیایی را به شدت محکوم می کند.

به گزارش راه شلمچه به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از سانا، وزارت خارجه سوریه اعلام کرد که دمشق بیانیه شورای اروپایی در مورد تمدید تحریم های اعمال شده، برای یک سال دیگر علیه برخی از نهادها و افراد سوری به بهانه تولید و استفاده از سلاح های شیمیایی را به شدت محکوم می کند.

یک مقام مسئول در وزارت امور خارجه سوریه در این زمینه گفت: سوریه بیانیه شورای اروپا صادر شده در روز دوشنبه، ۱۲ اکتبر جاری، در مورد تمدید تحریم های اعمال شده، برای یک سال دیگر علیه برخی از نهادها و افراد سوریه به بهانه تولید و استفاده از سلاح های شیمیایی، را به شدت محکوم می کند.

وزارت خارجه سوریه بیان کرد: این ادامه هجمه علیه سوریه است که از ابتدای جنگ تروریستی علیه سوریه تاکنون مورد استفاده قرار می گیرد و از پرونده شیمیایی سوریه برای نشر اکاذیب خود علیه سوریه استفاده می کنند. این بیانیه بار دیگر عدم صداقت شورای اروپایی را نشان می دهد و این در چارچوب همسویی این شورا با اقدامات قهری یکجانبه آمریکا با هدف گرسنه نگه داشتن ملت سوریه و ضربه زدن به پایداری و ایستادگی سوری هاست.

اگر خوشت اومد لایک کن
0