سلسله گزارش‌هایی درباره یوفو‌ها (۱)

چالشی برای قوانین فیزیک/ ارتش آمریکا وجود اشیاء پرنده ناشناس را تأیید کرد

تأیید واقعی‌بودن فیلم‌های منتشرشده از اشیاء پرنده ناشناس، تحولی جدید در موضوع داستانهای اسرارآمیز از موجودات فضایی است.

به گزارش راه شلمچه به نقل از گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان ، وجود موجودات فرازمینی و گشت‌وگذار گهگاهی آنها بر فراز زمین از موضوعاتی‌ است که همواره ذهن بشر را به خود مشغول کرده است. بشر همواره به دنبال کشف این مسأله بوده که آیا موجوداتی فرازمینی در جهان وجود داشته اند و آیا آنها تا کنون به زمین سفر کرده اند و زندگی ما انسانها را تحت تأثیر خود قرار می‌دهند یا خیر.

کنجکاوی انسان‌ها در این زمینه تا جایی پیش رفته که در دهه‌های اخیر، گزارش‌های متعددی از سرتاسر نقاط جهان درباره بشقاب‌پرنده‌ها یا همان اشیاء پرنده ناشناس ( Unidentified flying object یا به اختصار UFO) منتشر شده است. انتشار تصاویر و فیلمهای متعدد از یوفوها (UFO) احتمال حضور مهمانان ناخوانده فضایی را در کره زمین بیشتر کرده است.

گر چه تاکنون مطالب و گزارش‌های زیادی در خصوص یوفوها منتشر شده، اما تازه‌ترین خبر در این باره، تحولی جدید و بی‌سابقه در موضوع اشیاء پرنده ناشناس محسوب می‌شود.

نخستین اعتراف ارتش آمریکا به حضور اشیاء پرنده ناشناس 

سرانجام برای نخستین بار نیروی دریایی آمریکا  صحت فیلم‌های منتشر شده بوسیله نیویورک تایمز که حرکت سریع یوفو‌ها (بشقاب پرنده ها) را در هوا نشان می‌دهد، تصدیق کرد. در حالی که مقامات آمریکا می‌گویند ماهیت این اشیا را نمی‌دانند، اما هیچ نکته‌ای را نیز در این خصوص بیان نمی‌کنند.

سرانجام نیروی دریایی آمریکا صحت فیلم های «اشیاء پرنده ناشناس» را تأیید کرد//////////

«جوزف گردیشر» سخنگوی نیروی دریایی آمریکا در گفتگو با سی ان ان، با تأیید صحت فیلم‌های منتشر شده در خصوص یوفو‌ها گفت: اشیایی که در سه کلیپ از فیلمی که از طبقه بندی نظامی محرمانه خارج شده، دیده می‌شود، «پدیده‌های هوایی ناشناس» هستند.

گردیشر همچنین گفت: شفافیت نیروی دریایی آمریکا در خصوص «پدیده‌های هوایی ناشناخته» به اندازه‌ای بالاست که کارآموزان نیروی هوایی می‌توانند اتفاقاتی را گزارش کنند که در فرودگاه‌ها کشف می‌کنند و برای امنیت خلبان‌ها مخاطره‌آمیز است.

این فیلمهایی که اکنون نیروی هوایی آمریکا درستی آنها را تأیید می‌کند، بنیاد «بسوی آکادمی علوم و فنون ستارگان» (To The Stars Academy of Arts and Science) در فاصله زمانی دسامبر ۲۰۱۷ و مارس ۲۰۱۸ در نیویورک‌تایمز منتشر کرد؛ در این تصاویر اشیاء مستطیلی شکلی دیده می‌شود که با سرعت بالا جابه‌جا می‌شوند. تصاویر این اشیاء با حسگر‌های پیشرفته مادون قرمز گرفته شده بود.

ادامه دارد ....

ترجمه و تنظیم: محمد حسن خلیلی

اگر خوشت اومد لایک کن
0
آخرین اخبار