صحبت‌های مربیان پس از بازی پرسپولیس و گل‌گهر؛

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به دشواری پیروزی تیمش مقابل گل گهر سیرجان، گفت: علیرضا بیرانوند ماشین نیست و ممکن است مثل هر بازیکن دیگری افت و خیز داشته باشد.

مراسم قرعه‌کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا 2020 لحظاتی پیش در کوالالامپور آغاز شد.

دیدار تیم‌های فوتبال سپاهان و شهر خودرو با نتیجه مساوی به پایان رسید.

تیم فوتبال ماشین سازی موفق شد در دربی بزرگ تبریز همشهری‌اش تراکتور را شکست داده و از این تیم در جدول پیشی بگیرد.

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی نیروی انتظامی از تجمع مسالمت آمیز طرفداران باشگاه استقلال خبر داد.

در بعضی از موارد معاونت ها یا شخص وزیر دخالت داشته شایسته است هیاتی جهت بررسی علل و عوامل استخدام مربیان و بازیکنان ناکارآمد یا کارآمدی که قراردادهای آنها غیرواقعی و خسارت سنگینی هم از نظر مالی هم از نظر حیثیتی به تشکیلا ...

هفته سیزدهم لیگ برتر؛

تیم فوتبال پرسپولیس با پیروزی برابر ذوب آهن طلسم ۹ سال نبردن این تیم در اصفهان را شکست و با کسب سه امتیاز این دیدار مجددا به جمع مدعیان قهرمانی برگشت.

دو دیدار از هفته سیزدهم لیگ برتر با نتیجه مساوی به پایان رسید.

قرارداد سرمربی بلژیکی تیم ملی فوتبال ایران پس از هفت ماه فعالیت درحالی فسخ شد که این تیم با شکست برابر بحرین و عراق در آستانه یک ناکامی بزرگ قرار دارد.

چهل سال با بسیج، جهاد و خدمت:

9 نفر از نام آوران و قهرمانان ارزنده شهرستان در سطح اسیایی و جهانی در یک اقدام اخلاقی به پاس از حفظ خون شهدا و جانفشانی آنان برای انقلاب و نظام جمهوری اسلامی و آرامش و امنیت در کشور مدال های خود را با احترام به مادران ای ...

مجری شبکه وهابی کلمه، در برنامه‌ای به هواداران پرسپولیس توهین کرد.

هفته دوازدهم لیگ برتر ایران؛

تیم فوتبال استقلال در دقیقه ۹۵ بازی با سپاهان صدرنشینی لیگ را از دست داد و شاگردان یحیی گل‌محمدی صدرنشینی را هم در مشهد از دست دادند.

تیم فوتبال استقلال در یازدهمین دیدار خود در نوزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر برابر نساجی مازندران به برتری رسید تا پس از سالها در جدول رده بندی بالاتر از پرسپولیس قرار گیرد.

اتفاقات اخیر در همه هیاهویی خبری که به همراه داشته، اما قطعا یک نتیجه مشخص دارد. آن هم اینکه فدراسیون فوتبال و باشگاه پرسپولیس خیز نهایی خود را برداشته اند تا یکی سرمربی تیم ملی فوتبال ایران و دیگری سرمربی باشگاهی اش را ...

تیم فوتبال الهلال عربستان با پیروزی مقابل نماینده ژاپن سومین قهرمانی خود در آسیا را جشن گرفت.

مرد کروات که سابقه هدایت تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس را دارد پس از نتایج ضعیفی که سرمربیان این دو تیم کسب کرده‌اند، پیشنهاداتی را از ایران دریافت کرده است.