انتقاد رودرروی سعید قاسمی از رئیسی؛

آقای رئیس‌جمهور! چه کنیم؟ +فیلم

سعید قاسمی خطاب به رئیس‌جمهور با بیان اینکه خیلی فرق است بین جنس جناب عالی و افرادی که از آن ها دولت را تحویل گرفته اید، گفت: در خداحافظی با دولت قبلی رهبر هم فرمودند که اگر همین یک عبرت باشد که تکیه به غرب می شود این، همین یک عبرت بس است.

به گزارش راه شلمچه، سعید قاسمی در اجتماع مردمی هسته‌های جهاد و پیشرفت در حسینیه جماران با حضور سیدحسن خمینی و رئیس جمهور گفت: جناب رئیسی شما می‌دانید ما به شما ارادت داریم. جنس جنابعالی و بر و بچه‌های جوراب سوراخ با آن‌هایی که دولت را تحویل گرفتید بسیار فرق دارد. برای همین اسمشان را جهادی می‌گذارند. الان دما در اندیکا ۵۲ درچه است و آدم پوست می‌اندازد برای ملتی غارنشین کار کند. مردم در اندیکا در غار هستند. 

قاسمی افزود: رهبر هم فرمودند اگر همین یک عبرت باشد که تکیه به غرب شود این، همین یک عبرت ما را بس است. آقا محترمانه گفتند تکیه به غرب می‌شود آن و روی پای خود ایستادن می‌شود این.

 او با مخاطب قرار دادن رئیسی گفت: چه کنیم؟ اندوه دل نگوییم الا یک از هزاران. چطور باید صحبت کنیم ما در این نهضت یک میلیون مسکن که گفتید ما میتوانیم در بخشی از نهضتی که شما علمش را بلند کردید بخشی از دغدغه شما را حل کنیم. چرا وزیر محترم می‌گوید ما باید از ترکیه و چین آدم بیاوریم که بتوانیم؟ چطور ما جهادگران ثابت کنیم می‌توانیم؟ شما گفتید باید خانه‌های لاستیکی در چابهار جمع شود. چرا نشد؟ شما شش ماه پیش در اندیکا گفتید باید بشود. چرا نشد؟ چرا دروغ می‌گویند؟ چرا جهادی‌ها را حساب نمی‌کنند؟ استاندار محترم می‌گوید ما برای شما ردیف بودجه نداریم؛ لذا برو.

 قاسمی ادامه داد: جناب رییسی هشت ماه از زلزله گذشته و یک ریال نه از دولت و نه از عزیزان طلب نکردیم. مردم خوب و شریف ۱۵ میلیارد کمک کردند. پولی که مردم جمع کرده بودند برای زلزله را آقاجان گفتند برو سعید قاسمی دیوانه را پیدا کن و این پول را به او بده. 

 

اگر خوشت اومد لایک کن
1
آخرین اخبار