عضو هیئت رئیسه مجلس:

احمد نادری، عضو هیات رئیسه مجلس: خجالت دارد که فرهنگیان را تا لحظات پایانی سال منتظر چندرغاز حقوق گذاشته‌اید.

رضا حاجی‌پور خطاب به سران سه قوه گفت: با توجه به اینکه ابر بحران‌ترین محاصره اقتصادی قرن قرار داریم باید در کنار سفره مردم قرار گیریم.

رئیس قوه قضائیه در نهمین همایش ملی مدیریت جهادی به  سید علی ادیانی معاون تقنینی معاونت امور مجلس ریاست جمهوری  نشان مدیر برگزیده جهادی سال ۱۴۰۱ اعطا کرد.

سیدمحمد حسینی با ارسال پیامی درگذشت حسین آذین نماینده مردم رفسنجان در دوره نهم مجلس شورای اسلامی را تسلیت گفت.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به اینکه لایحه بودجه دیرتر از موعد مقرر از سوی دولت به مجلس ارسال شده، تلاش می‌شود مدیریت زمان صورت بگیرد تا در کمترین وقت به این لایحه رسیدگی شود.

نمایندگان مردم در مجلس مقرر کردند که خانه های لوکس و باغ ویلاهای مجاز با احتساب عرصه و عیان مشمول پرداخت مالیات شوند.

بررسی بخش درآمدی لایحه بودجه سال 1402 در دستور کار صحن علنی امروز قرار دارد.

با تصویب پیشنهاد عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی وزارت جهاد و کشاورزی را موظف کرد با همکاری وزارت نیرو آبرسانی سیار مورد نیاز جامعه عشایری را تامین کند.

دانشجویان رشته روابط بین الملل دانشگاه علامه طباطبایی (ره) تهران مهمان مجلس شورای اسلامی بودند.

پس از آنکه خبرگزاری دولت با انتقاد از مجلس در باره حذف مالیات خانه‌های لوکس، عضو هیئت رئیسه مجلس بلافاصله واکنش نشان داد و گفت: هنوز بند مربوط به مالیات از خانه‌های لوکس تعیین تکلیف نشده است.

نشست خبری رونمایی و تشریح ابعاد لایحه پیشگیری از آسیب دیدگی زنان و ارتقای امنیت آنان در برابر سوءرفتار در مجلس برگزار شد.

 

 به پیشنهاد نماینده تبریز، نمایندگان مجلس شورای اسلامی با شفافیت مالیاتی معاملات مسکن موافقت کردند. 

کریمی‌فیروزجایی:

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: عزم قاطع مجلس برای تحول در عرصه حکمرانی با تغییر رویکردهای بودجه سال آینده کشور آغاز خواهد شد.

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی با حمله به وزیر بهداشت و درمان گفت: اولین اقدام رئیس دانشگاه شما پس از معرفی نابودی و حذف بیمارستان رضایی بود.

طرح استیضاح وزیر بهداشت در نشست یکشنبه هفته آینده در کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی بررسی می‌شود.

جلسه علنی امروز (سه‌شنبه چهارم بهمن)‌ مجلس، به ریاست محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی راس ساعت 8 و 11 دقیقه و با حضور 197 نفر از نمایندگان آغاز شد.

در پی عدم پرداخت به موقع حقوق معلمان در ماه اسفند، تعدادی از نمایندگان مجلس با پیگیری‌های خود نسبت به این بی تدبیری اعتراض کردند.