نماینده مردم خرم آباد در مجلس گفت: متاسفانه استان لرستان، شرایط وخیمی دارد کسانی که سابقه اسنادی ضد انقلاب دارند، کسانی که در گذشته در حوزه اصلاحات بودند و در دولت های هاشمی، خاتمی بودند و احمدی نژاد بودند، امروز هم در دولت رئیسی همه کاره هستند.

 نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی گفت: ‌با راه‌اندازی پست ۴۰۰ کیلو ولت الیگودرز علاوه بر تامین برق پایدار شاهد ایجاد اشتغال در شهرستان خواهیم بود.                                    

اردشیر مطهری:

نماینده مردم گرمسار در مجلس با تقدیر از معاون اول دولت سیزدهم، وی را یاور و همراه با تدبیر و عملگرای دولت مردمی آیت‌الله رئیسی دانست.

موسوی نماینده ملکان در مجلس؛

رئیس فراکسیون مناطق محروم و شهرهای کمتر توسعه یافته مجلس شورای اسلامی گزارشی از عملکرد فراکسیون در راستای تخصیص عادلانه امکانات برای محرومیت‌زدایی در مناطق محروم ارائه داد.

روز یکشنبه به منظور بررسی اتفاقات سیل اخیر در تهران نشست مجمع نمایندگان استان تهران و با حضور دستگاه‌های مربوطه برگزار شد.

محمدیاری در تذکر شفاهی:

نماینده مردم طوالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی گفت: منطقه ما به لحاظ اینکه مستعد کشت توتون است باید مورد توجه شرکت دخانیات قرار گیرد و دخانیات اهتمام ویژه ای در این زمینه داشته باشد تا این صنعت رونق بگیرد.

محسنی‌بندپی در مجلس تذکر داد؛

نماینده نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای با انتقاد از روند اجرای رتبه‌بندی معلمان در تذکر شفاهی گفت: چرا رتبه بندی معلمان همچنان در پیچ و خم بروکراسی اداری قرار دارد، چرا با وجود تذکرات نمایندگان اجرایی نمی شود؟

نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس از برگزاری اردوی جهادی غدیر در شهرک فرارت شهریار قدردانی کرد.

قالیباف در دیدار با وزیر امور خارجه سوریه:

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آمریکایی ها، تروریسم و مخالفان جبهه مقاومت به این باور رسیده اند که با جنگ به جایی نخواهند رسید، گفت: تجربه نشان داد مقاومت، تکیه بر مردم و اجرای دقیق برنامه های اقتصادی تنها راه نجات کشور از تحریم ها است.

تذکر شفاهی محسنی‌بندپی؛

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس گفت: به کارگیری قید دو فوریت برای تشکیل کمیته ای جهت بررسی عوامل و علل خروج نخبگان از کشور ضروری است.

وقتی از سلفی نمایندگان مجلس گفته می‌شود نمی‌شود سلفی بعضی از نمایندگان مجلس دهم با فدریکا موگرینی، مسئول سیاست خارجی سابق اتحادیه اروپا در جریان مراسم تحلیف حسن روحانی سال 1396 را فراموش کرد.

جلسه علنی مجلس شورای اسلامی، صبح چهارشنبه 22 تیر  به ریاست علی نیکزاد نایب رئیس اول برگزار شد و مهمانان امروز تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهرستان بابل بودند.  

تذکر شفاهی نماینده بافت به وزارت کشاوری:

محمدی نماینده مردم بافت خطاب به وزیر جهاد کشاورزی گفت: پس از گذشت دو سال از جاری شدن سیل در شهرستان رابر و همچنین گذشت یکسال از جاری شدن در شهرستان بافت و ارزوئیه، متاسفانه تاکنون مسیر رودخانه ها لایروبی نشده و همچنین لایروبی قنوات نیز نیمه کاره رها شده است، کشاورزان نگرانند و محصولاتشان در خطر است.

نماینده جیرفت و عنبرآباد در مجلس:

سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی گفت: کشاورزان با ضریب ریسک بالای اقتصادی فعالیت می‌کنند و کشاورزی قراردادی در حال حاضر نقش پررنگی ندارد.