فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: گرچه دشمنان سردار سلیمانی را ناجوانمردانه زدند اما به لطف الهی و به همت همه آزادمردانی که در سرتاسر عالم خونخواه او هستند انشالله جوانمردانه دشمن او را خواهیم زد.

صبح امروز با حکم سرلشکر سلامی فرمانده کل سپاه، سردار سید محمد حسین‌زاده حجازی جانشین سردار اسماعیل قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه شد.

رهبر معظم انقلاب فرمودند: ایستادگی ایران مقابل آمریکا و زیر بار زور نرفتن ملت ایران، حقیقتی جذاب برای دنیا است که باید از این جاذبه برای نشر حقایق اسلام و ملت ایران استفاده کرد.

پشت پرده فعالیت‌های زنی بهایی که خود را ایرانی-آمریکایی معرفی می‌کند علیه سردار سلیمانی افشا شد.

جنتی: «وقتی داوران مسابقه همگی از طرفداران تیم رقیب باشند پیشاپیش نتیجه مسابقه روشن است.»

واشنگتن در ادامه سیاست‌های مقامات آمریکا علیه کشورمان، یک مقام سپاه ایران را در لیست تحریم‌های خود قرار داد.

حجت‌الاسلام حمید رسایی در حالی که موبایلی را به مخاطبان نشان می‌داد گفت: پهبادهای نظامی آمریکا در هوا جولان می‌دادند و بدن حاج قاسم را زدند و پهبادهای داخلی آمریکا در فضای مجازی و برخی تریبون‌های رسمی جولان می‌دهند و هدف ...

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: انسان تعجب می‌کند. یک عده جوان هستد و فریب می‌خوردند ولی عده‌ای جوان نیستند و حاضر نیستند منافع ملی را درک کنند. آنچه دشمن مایل است از زبان اینها سر می‌زند.

عباسعلی کدخدایی به صحبت‌های رئیس‌جمهور واکنش نشان داد و نوشت: پیشگامی ‌رئیس‌جمهور در این پروژه ضدملی تأسف‌بار است.

کارشناس جوان سیاسی گفت: بصیرت و نگاه انقلابیِ مردم در انتخابات دوم اسفند 98 و اعتماد به جوانان اصلح و با انگیزه می‌تواند آینده‌ی روشنی را برای کشورمان رقم بزند.

رهبر انقلاب در دیدار دست‌اندرکاران کنگره ملی ۲۰۰۰ شهید استان بوشهر با اشاره به شخصیت شهید نادر مهدوی فرمودند: کسی از دوستان ما که وارد در این موضوعات است می‌گفت اگر ایشان متعلق به کمونیست‌ها بود، یک چگوارا از او درست می ...

یک نماینده فعلی مجلس که خبر رد صلاحیتش برای شرکت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس در شبکه‌های اجتماعی دست‌به‌دست می‌شد، طرفداران خود را دعوت به خونسردی کرد!

تجمعات چند ده نفره عناصر ضد انقلاب که قصد داشتند ناراحتی مردم برای قربانیان حادثه سرنگونی هواپیمای مسافربری را مصادره به مطلوب کنند، چه اهمیتی برای آمریکا دارد و هدف آنها از ترتیب دادن این نمایش چیست؟

فیلم‌بردار صحنه اصابت موشک به هواپیمای اوکراینی برای بررسی و مشخص شدن علل و عوامل دخیل در حادثه مذکور دستگیر شد.

یک منبع آگاه در مجمع تشخیص مصلحت نظام، شایعه تعلیق عضویت محمود احمدی‌نژاد در این مجمع را تکذیب کرد.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی دستگاه‌های دولتی و مجموعه‌های مردمی را به یاری هر چه بیشتر مردم مناطق سیل‌زده فراخواندند.

علاوه بر مردم گچساران و اندیمشک که این سوال را درباره رد و تایید یکباره نماینده حوزه انتخابیه خود دارند، بسیار ...