تا ساعاتی دیگر تصمیم جدی درباره نامه مخبر به رئیس جمهور برای مقصر شناخته شدن تأخیر در پرداخت حقوق معلمان گرفته خواهد شد.

رسولی:

سخنگوی شورای ائتلاف انقلاب اسلامی گفت: نمی‌شود در وقایع و اتفاقات مهم کشور دائما از قشر فرهنگیان و نقش و جایگاه‌شان حرف بزنیم اما در عمل در واکنش به پایمال شدن حق آنها سکوت کنیم.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در باره انعکاس خبر نادرست رسانه‌ها از مصاحبه اخیر وی برای قیمت بنزین 20 هزارتومانی گفت: امیدوارم آنها که از اظهاراتم سوء استفاده کردند متوجه شوند که با تکرار این مطالب در جامعه بی آبرو خواهند شد.

در فرانسه نیز اوضاع بهتر از رژیم اشغالگر قدس نیست. رسانه فرانسوی "BFMTV" در گزارشی به نقل از  اداره فرودگاه‌های پاریس اعلام کرد که یک‌سوم پروازها در فرودگاه اورلی پاریس  به‌دلیل اعتصاب کارکنان فرودگاه‌ها علیه طرح‌ بازنشستگی دولت لغو می‌شود.

از شایعه تا واقعیت؛

 برخی رسانه‌های داخلی، مصاحبه بازیکن روسیه در مورد وضعیت هتل محل اقامت این تیم در تهران را تحریف کردند.                                    

پرسش آن است چرا هنوز برخی رسانه‌ها در ادامه پروژه سیاسی، اصرار بر بازنشر یک خبر کذب دارند؟            

سیدمحمد حسینی معاون امور مجلس ریاست جمهوری با ارسال پیامی در گذشت همسر و مادر شهیدان رستمی را تسلیت گفت.

 وزیر خزانه‌داری آمریکا خطاب به قانون‌گذاران کشورش گفت سیاست تحریم علیه ایران منجر به تغییر سیاست‌های تهران نشده است. 

چند روز پس از تکذیب وزارت خزانه‌داری آمریکا مبنی بر امکان پرداخت پول به ایران، گزارش‌ها حاکی از چراغ سبز دولت بایدن نسبت به پرداخت بخشی از بدهی عراق به ایران است.  

رئیس جمهور روسیه تاکید کرد: طرح صلح چین در صورت موافقت غرب و کی یف در دسترس است.

در پی بروز برخی اشکالات در پرداخت حقوق اسفند ماه معلمان، رئیس جمهور به معاون اول خود دستور داد با تشکیل سریع جلسه با مسئولان ذیربط، علل بروز این مسأله را بررسی و مشکل به وجود آمده را برطرف کند.            

رضا حاجی‌پور خطاب به سران سه قوه گفت: با توجه به اینکه ابر بحران‌ترین محاصره اقتصادی قرن قرار داریم باید در کنار سفره مردم قرار گیریم.

سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب درباره راه‌اندازی تشکل جدید اصولگرایی مهرداد بذرپاش واکنش نشان داد و گفت: در ماه‌های آینده مشخص خواهد شد که برخی نیروها می‌خواهند حول محور وحدت حرکت کنند یا قصد دارند ساز جدایی بزنند.

 نماز جمعه این هفته تهران ۲۶ اسفند ماه در مصلای امام خمینی (ره) برگزار شد. 

سخنگوی شورای نگهبان آخرین نظرات این شورا درباره مصوبات مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد.

در پی برکناری وزیر جنگ رژیم صهیونیستی از سوی «بنیامین نتانیاهو» هزاران نفر در قدس اشغالی و تل آویو علیه نتانیاهو تظاهرات و با عبور از موانع امنیتی به نزدیکی محل اقامت وی در قدس اشغالی رسیدند.