هیات رئیسه مجلس دارای ۱۲ پست است که شامل رئیس، ۲ نواب رئیس، ۶ دبیر و ۳ کارپرداز یا ناظر است. این اعضا با رأی‌گیری و توسط دیگر نمایندگان مجلس شورای اسلامی انتخاب می‌شوند.

«سلام فرمانده» به شهرها و میان مردم می‌رود و غوغای فرهنگی به راه انداخته است. این سرود دل‌انگیز آرمان‌های قلبی مردم را سر داده است و راه نشان می‌دهد.

خجسته‌مهر:

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در نشست بررسی مشکلات شهر مسجدسلیمان تاکید کرد: نفت علاوه بر اجرای پروژه‌های توسعه‌ای، به تمام تعهدات خود در زمینه مسئولیت‌های اجتماعی مناطق نفت‌خیز نیز عمل می‌کند.

نشریات حامی بی‌تدبیری‌های دولت سابق، کاملا حافظه مردم را دست‌کم گرفته‌اند و به شعور مخاطبان توهین می‌کنند.

دی ماه سال گذشته هم که صادق زیباکلام از چهره های سیاسی جریان اصلاحات در یک گفتگوی تلویزیونی، بدون هیچگونه ترس، واهمه و خجالتی اعلام کرد: «در جوانی هم دوست دختر داشتم و هم مشروب می خوردم.

پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب:

رهبر انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت عالمِ واعظِ درس آموز، جناب حجت‌الاسلام آقای حاج سیّد عبدالله فاطمی‌نیا رضوان‌الله‌علیه را تسلیت گفتند.

تذکر شفاهی رجایی در صحن علنی مجلس:

نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی گفت: چندرغاز به معلمان داده می‌شود و انواع داستان‌ها را سر آنها پیاده می‌کنند.

شریفیان نماینده مردم تهران در صحن علنی مجلس با حمایت دولت در خصوص مدیریت ارز ترجیحی در تذکری از دستگاه نظارتی و سازمان تعزیرات حکومتی خواست تا مانع تضییع حقوق مردم و گرانی‌ها یا کمبود مایحتاج آنها شوند.

رضا علیخانی در پاسخ به این سوال که عملکرد شخص شهردار ساری را چگونه ارزیابی می کنید، پاسخ داد: ضمن تشکر از زحمات جواد طالبی شهردارساری و پرسنل زحمتکش این دستگاه مهم اجرایی و البته اعضای شورای شهرکه خدمات شایسته ای به شهردارند، اقدامات صورت گرفته شهرداری این شهر در زمان مدیریت ایشان رضایتبخش بوده است.

امیری سوادکوهی هشدار داد؛

محقق و نويسنده جوان شیعه در یادداشتی نسبت به خطر اسارت اعتقادی جوانان و مدعیان دروغین عرفان هشدار داد.

کارگروه اقتصادی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی دربارۀ طرح مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها به بیان نقطه‌نظرات خود درخصوص اقدامات اقتصادی اخیر دولت آیت‌الله رئیسی بیانیه داد.

دومین روز نشست کشوری حزب «نسل‌نو» با حضور مقامات و شخصیت‌های مختلف سیاسی در تهران برگزار شد.

  دستیار رئیس مجلس شورای اسلامی به این سوال که با توجه به حواشی ایجاد شده درباره ماجرای سیسمونی گیت رئیس مجلس شورای اسلامی آیا شاهد تغییری در ترکیب هیئت رئیسه مجلس خواهیم بود، پاسخ داد.

آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور کشورمان صبح امروز (جمعه) با حضور در میدان بهمن تهران با مردم به گفت‌وگو پرداخت.

نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی در حاشیه نخستین نشست کشوری حزب نسل نو گفت: نامزد ریاست مجلس نیستم اما قالیباف رأی بالایی می‌آورد. قاضی‌زاده هاشمی:  ۹۰ درصد اقتصاددان ها از حذف ارز ترجیحی حمایت می‌کنند.

 سپهر خلجی عضو حقیقی شورای اطلاع رسانی دولت شد                                    

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با تاکید بر اینکه در اجرای پروژه‌های نفتی معطل شرکت‌های خارجی نمی‌مانیم، گفت: در دولت قبل و با کاهش تولید به دلیل تحریم‌ها، حدود یک میلیون بشکه از ظرفیت تولید نفت کشور از دست رفته بود که در دولت سیزدهم و با سرمایه‌گذاری ۵۰۰ میلیون دلاری این ظرفیت احیا شد.