اینکه پدرم و بسیاری از همرزمانش نسبت به مواضع سیاسی من ابهام و تردید داشته باشند حاکی از آن بود که جایی در کارم ایراد و اشکال و اخلال وجود دارد..

نماینده فریمان و سرخس گفت: بنده حاضرم  با آقای جهرمی در هر برنامه ای به صورت مناظره تلویزیونی در مورد عملکرد وزارت‌ ارتباطات و همچنین هزینه کرد دوره وزارت ایشان و قبل از وزارت ایشان داشته باشم.

محمدرضا صباغیان در جلسه علنی امروز مجلس و در جریان بررسی لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ به عنوان مخالف یکی از پیشنهادات بودجه ای نمایندگان قصد داشت تذکری را مطرح کند که با مخالفت قالیباف روبرو شد.                            

فرمانده کل سپاه جانشین رئیس و معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین را منصوب کرد.        

نشست علنی  مجلس شورای اسلامی برای بررسی لایحه بودجه ۱۴۰۰ کل کشور را با دوربین شلمچه ببینید.

عباس آخوندی که مردم پس از استعفای اجباری از وزارت راه و شهرسازی خواستار محاکمه وی شده‌اند این روزها بسیار فعال شده و برای شهرداری و مجلس شورای اسلامی توصیه‌نامه می‌نویسد.

هر کسی کاندیدای ریاست جمهوری نیست خودش اعلام می‌کند.

 رئیس دفتر رئیس‌جمهور به نقش دولت در افزایش قیمت ارز اذعان کرد  اما با شدت گرفتن انتقادات نسبت به صحبت‌هایش، گفت: دولت هیچ‌گاه دنبال گران کردن ارز نبوده است!

باید قبول کنیم که سن ما که بالا رفت، نیروی ما، حافظه ما و نیروی جسم ما تحلیل می‌رود. همانطور که چشم ما کم‌سو می شود فکر ما نیز همین طور می‌شود. باید این را باور کنیم. نمی‌خواهم بگویم هر کسی که سن او بالا رفت اینچنین می شود ولی باید به هر تقدیر جایگزین شود.

در پی افتتاح پروژه مهم آزادراه غدیر با حضور رئیس جمهور، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی، در پیامی اقدام بزرگ و تحسین‌برانگیز قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص)  را قدردانی کرد.                               

عضو هیئت رئیسه مجلس:

کریمی‌فیروزجایی گفت: توافق سازمان انرژی اتمی کشورمان با دبیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی مغایر مصوبه مجلس شورای اسلامی است.

غلامعلی حدادعادل، رئیس «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» با انتشار جوابیه به اظهارت روز گذشتۀ «محمود احمدی‌نژاد» واکنش نشان داد.

رهبر معظم انقلاب : در این میان آن دلقک صهیونیست بین‌المللی دائم می‌گوید ما نمی‌گذاریم ایران به سلاح هسته‌ای دست یابد، در حالی که باید به او گفت اگر جمهوری اسلامی تصمیم به دستیابی به سلاح هسته‌ای داشت، او و بزرگ‌تر از او هم نمی‌توانستند مانع شوند.

پرونده شکایت بیش از ۲۰۰ نفر از نمایندگان درباره شیوه اجرای قانون اقدام راهبردی از سوی دولت توسط کمیسیون اصل ۹۰ در دستور کار قرار می‌گیرد.

سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: هیچ گفت و‌گوی مستقیمی بین ایران و آمریکا درباره زندانیان یا موارد دیگر در جریان نبوده و نیست.                

سالیوان، مشاور امنیت ملی آمریکا مدعی شد: ارتباط با ایرانی ها درباره پرونده بازداشت آمریکایی ها در ایران را آغاز کردیم و به آن ادامه می دهیم.          

خبرنگار وطن‌امروز موفق شد سند ضمیمه به بیانیه مشترک علی‌اکبر صالحی و رافائل گروسی را مشاهده کند.