پایان گمانه‌زنی‌ها؛

گزارش کارشناسی پزشکی قانونی فصل‌الخطاب است. حالا و با معلوم شدن ابعاد فوت مهسا امینی و تبرئه پلیس در این قضیه، نوبت محاکمه اغتشاشگران و همه کسانی است که مردم را به اغتشاش دعوت کردند.

بایدن: ما در حال بررسی جایگزین هایی هستیم که می‌توانیم داشته باشیم. گزینه‌های زیادی وجود دارند اما هنوز تصمیممان را نگرفته‌ایم.

رسانه‌های معاند فارسی‌زبان این دو جاسوس را معلم خوانده‌اند اما این افراد اعتراف کرده‌اند که مامور سرویس امنیت خارجی فرانسه هستند و با هدف بی‌ثبات‌سازی ایران و ایجاد فرصت به براندازان در ایران فعالیت می‌کردند.

حجت الاسلام والمسلمین امیری سوادکوهی: آگاه باشیم هر کس که ولایت امیر المؤمنين ارواحنافداه را بپذیرد و از نعمت برائت از مشرکین محروم بماند یقیناً دین را نشناخته و از حقیقت آن دور و از اصالت مذهب مهجور است.

نمازجمعه این هفته تهران همزمان با هفته نیروی انتظامی و با حضور فرماندهان و جمعی از پرسنل نیروی انتظامی در دانشگاه تهران برگزار شد

یکی از محکومان امنیتی منتسب به طیف مدعی اصلاحات در اظهاراتی عجیب و البته مضحک مدعی تعطیلی روزنامه کیهان و دستگیری مدیرمسئول آن شده است.

کارشناس شبکه تلویزیونی بی‌بی‌سی مدعی شد که در مراسم دانش آموختگان نیرو انتظامی، بدل رهبر انقلاب حضور داشته است.

حجت‌الاسلام امیری سوادکوهی ولایت فقیه را عمود خیمه ی نظام اسلامی دانست و افزود: ولایت فقیه اصل الاصولی برای همه نسل ها و دوران ها است و تبعیت از مقام شامخ ولی فقیه بر همگان واجب می باشد.

حجت الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی در خصوص حوادث اخیر با صدر بیانیه‌ای نوشت: امروز که رهبر معظم انقلاب اسلامی از همگان خواستند تا درباره اتفاقات اخیر اظهار نظر کنند، به نظرم آمد تا چند جمله‌ای در این باره بنویسم.

عصر روز یکشنبه دانشجویان دانشگاه شریف در تجمع اعتراضی شعارهای تندی را علیه مسئولین کشور سردادند.

امروز در دانشگاه تهران و خیابان جمهوری ناآرامی مشاهده شد.

با شروع رسمی کلاسهای آموزشی و همزمان با بازگشایی دانشگاه‌ها، صبح امروز برخی دانشگاهها شاهد اعتراضات دانشجویی بود.

پس از حواشی که امروز در خصوص یک بیانیه مشکوک که به طلاب حوزه علمیه از سوی رسانه های معاند، نسبت داده شده بود، ایجاد شد مرکز مدیریت حوزه های علمیه نسبت به این بیانیه واکنش نشان داد.

وزارت اطلاعات در بیانیه‌ای تحلیلی به جزئیات بیشتری از پشت پرده حوادث روزهای اخیر در برخی نقاط کشور پرداخت.

ما حساب افراد غافل را از آشوبگران جدا می‌کنیم، اما در این میان با سلبریتی هایی که در آتش اغتشاشات دمیدند برخورد می‌کنیم.

نماینده گرمسار در مجلس شورای اسلامی در باره اغتشاشات اخیر خطاب به سلبریتی‌ها گفت: آقای فلان فوتبالیست و فلان هنرپیشه، شما‌ها کجا بودید و اصلاً کی شما‌ها را می‌شناخت؟ کی شما‌ها را بزرگ کرد و گذاشت بیایید تلویزیون؟ حالا دم درآورده‌اید؟