اگرچه حدود 70 درصد نیروهای نورچشمی و مازاد شهرداری که عمدتاً ارمغان انتخابات مهندسی شده شورای چهارم، پنجم و انتخابات دوره قبلی مجلس شورای اسلامی بوده، در منازل گذران وقت و حقوق و مزایای کامل از این دستگاه اجرایی دریافت م ...

حضرت آیت الله خامنه‌ای در پیامی، درگذشت مجاهد فداکار و جانباز سرافراز آقای میرزا محمد سُلگی، راوی کتاب ارزشمند «آب هرگز نمی‌میرد» را تسلیت گفتند.

رئیس جمهور آمریکا مدعی شد که ایران در حال برنامه‌ریزی برای حمله‌ای غافلگیر کننده به نیروها یا تاسیسات آمریکایی در عراق است.

منتخب مردم بابل در مجلس یازدهم با تقدیر از عملکرد رسانه‌ها گفت: اگر از ابتدا روند نامتعارف تصمیمات غیرمنطقی متوقف می‌شد تاکنون از پیک همه‌گیری کرونا عبور می‌کردیم.

رئیس سابق ستاد امر به معروف و نهی از منکر در توئیتی به صحبت‌های علی مطهری واکنش نشان داد.

جامعه اسلامی فرهنگیان در بیانیه‌ای به مناسبت گرامیداشت یوم الله 12 فروردین، این روز را رهایی از سلطه 2500 ساله و بهار استقلال و بهار حکومت جمهوری اسلامی عنوان کرد.

پس از آنکه قرن‌ها تئوری جدایی دین از سیاست و نظامهای حکومتی لائیک بر دنیا سیطره داشت و قوانین شرعی و الهی امری خصوصی در زندگی مردم تعبیر می شد، در 12 فرودین سال 58 نظامی متولد شد که این نظریه‌ها را در قرن بیستم باطل کرد.

چه تلخ است که بسیاری از ما با کم توجهی به هشدارهای جدی درخانه بمانیم ، هم مخاطره جدی سلامت را به جان میخریم و هم این جهالت مدرن منجر به افزایش بیش از پیش زحمت و گرفتاری این عزیزان می شود.

مسیح علینژاد نیز به دنبال پول است و هیچ کاری برای خبرنگار سابق پارلمانی مجلس سودآورتر از وطن فروشی نیست.

فرمانده گروه ۲۴ پدافند جنگ نوین بعثت نیروی زمینی سپاه: گروه ۲۴ پدافند جنگ نوین بعثت با استعداد یک تیپ حوزه عملکردش کل کشور است و هرکجا مسئولین تشخیص دهند وارد عمل می‌شویم.

حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت آیت‌الله آقای حاج سیدجعفر کریمی را تسلیت گفتند.

نماینده قائمشهر، سوادکوه، سوادکوه شمای، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی فرارسیدن میلاد با سعادت امام حسین(ع)، روز پاسدار را تبریک گفت.

اذهان بسیاری از مردم در این روزها به این سئوال مشغول بود که چرا حسن روحانی نه تنها برای مقابله با کروناویروس جدی نیست بلکه...

منتخب مردم تهران درمجلس یازدهم در صفحه شخصی خود در کنایه به عملکرد وزیر خارجه واکنش نشان داد.

حسین شریعتمداری: دولت فرانسه کارنامه سیاهی در دشمنی و کینه توزی علیه ایران اسلامی و مردم این مرز و بوم دارد که حتی فهرست آن نیز به درازا می‌کشد.