•  ناگفته پیداست انتظار تغییرات گسترده در این زمان کوتاه انتظاری گزاف و دور از واقع‌بینی است اما افکار عمومی با مشاهده مهم‌ترین تغییرات در مصادیق اثرگذاری همانند شرایط عمومی سلامت کشور، وضعیت برق و... رگه‌هایی از این تغییر را مشاهده کرده است.

رئیس جمهور با حضور جداگانه در منزل شهیدان محمد فاتحی پیکانی و غضنفر فاتحی با والدین و خانواده این شهیدان عالیقدر دیدار و گفت‌وگو کرد.     

زمزمه «توافق موقت» آن هم به شکل غیررسمی در رسانه‌های غربی، تله‌ای چندمنظوره برای بازگرداندن بی‌هزینه آمریکا به برجام و شکاف انداختن در جبهه منسجم و مقتدر ایران است که اکنون دست پُرتر و برتر را در مذاکرات وین دارد.

جلسه علنی چهارشنبه ۱۰ آذر۱۴۰۰ مجلس شورای اسلامی در حالی آغاز شد که اعضای هیات دولت و سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور در صحن علنی مجلس حاضر شده و با نمایندگان دیدار داشتند.

آیا مدعیان اصلاحات که روزنامه شرق یکی از اصلی‌ترین تریبون آنهاست، با اسلام و انقلاب مشکل دارند؟! و یا «پاکدامنی» و «نجابت» را برای دیپلمات‌ها برنمی‌تابند؟!

مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس مازندران:

سردار ملکی با بیان اینکه بسیج در زمان جنگ با آموزش‌های خاص و ویژه در کنار ارتش و سپاه و نیروی انتظامی ایستاد و جانانه از کشور دفاع کرد، اظهار داشت: بسیج حقیقتا گوهر دفاع مقدس و جان اصلی دفاع مقدس بود و تقدیم بیش از 188 هزار شهید دفاع مقدس نشان دهنده حضور عاشقانه مردم در صحنه است.

 بازندگان سیاسی از ترس اینکه گشایشی شود در آستانه مذاکرات هسته‌ای از یک‌سو با تحریک و تشویش اذهان عمومی اصفهان را هشتک و توییت می‌کنند که «همراه شو همراه شو»!

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی ضمن تشریح برنامه‌های گرامیداشت روز مجلس، از برگزاری نشست‌های جداگانه اعضای هیئت دولت و اعضای شورای عالی قضایی با نمایندگان در صحن مجلس و نشست خبری رئیس مجلس شورای اسلامی خبر داد.

پس از حدود سه ماه از تغییر دولت، خبرها حاکی از اعمال تغییرات در سازمان حج و زیارت و معرفی قریب‌الوقوع رئیس جدید این سازمان از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

مراسم اولین سالگرد درگذشت علی اصغر زارعی نماینده فقید تهران در مجلس شورای اسلامی صبح امروز در قطعه 19 بهشت‌زهرای تهران برگزار شد.                                    

هفته ششم لیگ برتر فوتبال ایران عصر امروز چهارشنبه(3 آذر) با انجام هشت دیدار برگزار شد و تیم‌های پرسپولیس، سپاهان، تراکتور، فولاد و مس رفسنجان به پیروزی رسیدند و سه دیدار هم با تساوی ‏‬به پایان رسید.

نقویان، منبری پرحاشیه و سخنران مراسمات نهاد ریاست جمهوری در زمان دولت تدبیر و امید که مدتی هم از سوی روحانی به عنوان دبیر هیات عالی گزینش کشور منصوب شده بود به تازگی اظهارات حاشیه ساز جدیدی را بر زبان آورده است.

فرمانده سپاه کربلای مازندران:

مسلمی با بیان اینکه هرماموریتی در رابطه با رسیدگی به تخلفات از سوی قوه قضاییه به ما ابلاغ شود بادقت عمل خواهیم کرد، خاطر نشان ساخت: در خصوص برخورد قاطعانه با عوامل فساد هیچ مماشاتی با خاطیان در سطوح مختلف به عمل نمی آید.

یوسف نوری با کریمی‌فیروزجایی عضو هیئت رئیسه مجلس و دبیرکل جامعه اسلامی فرهنگیان کشور دیدار  و گفت‌و‌گو کرد.

رئیس جمهور در جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا گفت: با توجه به واکسیناسیون عمومی، ممنوعیت تردد شبانه در شهرها لغو شود.                                    

آیت الله ابراهیم رئیسی در دهمین سفر استانی خود، وارد زنجان شد.

رسولی:

مدیر کل هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در واکنش به معرفی گزینه جدید وزارت آموزش وپرورش، گفت: خبری نیست، تعامل مجلس و دولت برقرار است.