در حالی که مدعیان اصلاح‌طلبی در بدترین دوره محبوبیت اجتماعی بلکه در اوج منفور بودن در میان مردم قرار دارند، یک فعال اصلاح‌طلب ادعا کرد: مشکل این طیف، اجازه نیافتن برای حضور در «انتخابات رقابتی» است.

 نیروی هوایی آمریکا پرتاب یک فروند بمب هسته‌ای با جنگنده اف‌۳۵ را در ایالت نوادا تمرین کرده است.                                    

رهبر معظم انقلاب فرمودند: ما ظرفیت‌ها و توانایی‌های فراوانی برای بی‌اثر کردن تحریم‌ها داریم، به شرط آنکه بخواهیم و همت کنیم و به دل مشکلات برویم.

بیانیه‌ای به نام به‌اصطلاح مشاوران میرحسین موسوی به بهانه قرار گذاشتن عکس موسوی در کنار ترامپ اعتراض کرده و در زیر این بیانیه، با آوردن نام خود خواستند کمی هم دیده شوند.

جمعی از اصلاح‌طلبان در حال جمع‌آوری امضا برای یک بیانیه جمعی هستند که در آن با خوش‌خیالی محض، مدعی بازگشت آمریکا به برجام و رفع تحریم‌ها شده‌اند!

پس از تفهیم اتهام، حسام الدین آشنا به عنوان متهم جرم سیاسی بابت دو مورد اتهام نشر اکاذیب با شکایت معاونت فضای مجازی دادستانی کل کشور و همچنین شکایت سرپرست دادسرای فرهنگ و رسانه، دفاعیات خود را شرح داد.

نادران در نامه‌ای خطاب به رئیس جمهور؛

نماینده مردم تهران خطاب به رئیس جمهور گفت:،آقای روحانی! باور عمومی بر این است که شما کشور را رها کرده‌اید، آیا یک روز صحبت از جنگ اقتصادی و روز دیگر صلح امام حسن (ع) دشمن را جری‌تر نمی‌کند؟


بیانیه ضد ایرانی سه کشور اروپایی علیه ایران؛

در آخرین اقدام سه کشور اروپایی در بیانیه ای خطاب به شورای حکام، جمهوری اسلامی ایران را به شدت مورد تهمت و افترا قرار داده و در جایگاه متهم نشانده است.

رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی، درگذشت مرحوم حسین عربی برادر همسر رئیس جمهور را به حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی تسلیت گفت.          

آقای وزیر اجازه ندهید از امکانات و اختیارات فدراسیون های ورزشی بعضی از روسای فدراسیون که نقش لیدر تبلیغاتی را ایفا می‌کنند سو استفاده شود.

  روزنامه آمریکایی مدعی شد که معاون وزیر خارجه ایران تلاش کرده از طریق واسطه‌هایی، به تیم جو بایدن درباره بازگشت بدون پیش شرط آمریکا به برجام پیام ارسال کند.                                    

مسئولی در ایران پول گرفته و سه هزار و پانصد آمپول آزمایشی سازمان بهداشت جهانی کرونا، روی مردم ایران آزمایش شد.

معاون سابق سازمان تربیت بدنی گفت: ۸ سال قبل یک غلطی کردم! اشتباه بزرگی کردم از دولت روحانی حمایت کردم.                 

افکار عمومی با اطلاع از چنین قاطعیتی نه تنها برای آقای طبری و امثالهم دل نخواهد سوزاند بلکه امیدواری بیشتری به اجرای عدالت در نظام قضایی و برخورد با دانه درشت ها خواهد یافت.

 مقام‌های وزارت دفاع و امنیت ملی آمریکا در مورد احتمال تصمیم ترامپ به انجام عملیات آشکار یا مخفیانه علیه ایران و سایر نیروهای متخاصم منطقه ابراز نگرانی کرده‌اند.

 

آمریکا رسما دیوانه‌خانه شده است. حامیان مسلح ‌ترامپ، سرگرم تظاهرات اعتراضی هستند و می‌گویند «چه ‌ترامپ پیروز شود و چه نشود، زمان آن رسیده که ما برخیزیم؛ ما بدون جنگ و خونریزی کوتاه نمی‌آییم».

 بهتر بود آقای ظریف که گویا از هول پیروزی بایدن در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا، کنترل‌شان بر احساسات و هیجانات خود را نیز از دست داده‌اند به فکر ارسال یک مصاحبه علیه تروئیکای اروپا و بازی کثیف آنها علیه جمهوری اسلامی ایران بودند!