سرلشکر سلامی:

فرمانده کل سپاه گفت: اراده کردیم که مستقل، مقتدر، آزاد و بی تاثیر از اراده قدرت‌ها پیشرفت کنیم.

چرا آقای روحانی با وجود همه اعترافات تلخ خود درباره کلاه بزرگ آمریکایی‌ها در مذاکرات برجام و اصرار ترامپ بر توهین و عهدشکنی، پالس مذاکره مجدد به دلالی ژاپن را می‌فرستد؟

جلسه برنامه ریزی انتخابات جامعه اسلامی فرهنگیان با حضور دبیرکل و اعضای کمیته انتخابات برگزار شد.

بازهم روحانی وعده 100 روزه خود را انکار کرد!

رئیس‌جمهور در حالی بار دیگر وعده 100 روزه خود برای حل مشکلات کشور را انکار کرد که ویدئوی اظهارات تبلیغاتی وی در فضای مجازی و اینترنت موجود است.

طی هفته گذشه در جریان بررسی دادگاه متهمان بانک ملت، علی دیواندری مدیرعامل اسبق بانک ملت از سوء استفاده 220 میلیارد تومانی در قرارداد سوآپ گازوئیل بین بانک ملت و شرکت کمکو توسط سید احسان سخایی داماد یکی از وزرا خبر داد که ...

رئیس جمهور در صحن علنی مجلس گفت: ما بر مبنای خواست ملت ایران، در طول ۹ ماه گذشته در اقتصاد کلان قدم‌های بزرگی برداشته ایم.

امیرابراهیم رسولی، داوطلب نمایندگی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شد.

آیت‌الله رئیسی در دانشگاه تهران:

رئیس قوه قضاییه گفت: جابه جایی‌های ما در دستگاه قضایی پایان نپذیرفته است و همچنان برای اجرای تحول جابه جایی خواهیم داشت تا تحول رخ دهد.

نماینده ادوار مردم قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی با حضور در ستاد انتخابات وزارت کشور برای شرکت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرد.

شفاف‌سازی شهردار ساری در شصتمین جلسه علنی شورای شهر:

شهردار ساری گفت: در ماه‌های آتی شاهد عملکرد مدیران جوان و جدید شهرداری در مرکز استان خواهید بود بطوریکه معتقدیم مدیران جوان مان مدیران باتجربه‌ای هستند و روزهای خوبی برای شهروندان رقم خواهند زد...

مهندس غلامی استاد دانشگاه پیام نور با سابقه 8 ساله تدریس، مدیرپشتیبانی وتدارکات شهرداری ساری بوده است...

همزمان با روز دانشجو تعدادی از دانشجویان در دانشگاه‌های تهران، علامه و امیرکبیر با برگزاری تجمعات پراکنده‌ و سر دادن شعارهای ساختارشکنانه سعی کردند فضای دانشگاه را ملتهب کنند.

کریمی فیروزجایی کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شد.

سیدعلی ادیانی:

نماینده مردم قائمشهر، جویبار و سوادکوه در مجلس دهم گفت: نارضایتی از اصلاح‌طلبان الزاما به مفهوم رضایت از اصولگرایان نیست؛ بلکه شانس موفقیت اصولگرایان برای انتخابات مجلس یازدهم و ریاست جمهوری قطعا بیشتر از اصلاح طلبان است

در پی هلاکت شماری از اعضای گروهک تروریستی منافقین در زلزله ۶.۴ ریشتری آلبانی، یکی از اعضای زخمی این گروه مدعی شد این زلزله انتقام ایران از ما بود.

رسولی:

فعال سیاسی کشور گفت: دو فراکسیون اکثریت کرسی های مجلس را تشکیل می دهند و این روزها در سکوت به سر می برند و هیچ پاسخی برای وضع موجود ندارند.