آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی:

رئیس‌جمهور گفت: ما در کنار مظلوم خواهیم بود. مردم و جوانان این مرز و بوم، از ما می‌خواهند که صدای مستضعفین و ولی‌نعمتان انقلاب باشیم. مردم می‌خواهند آزادی‌های اجتماعی و فرهنگی آنها مجدانه پیگیری شود.

سی‌ان‌ان؛

شبکه تلویزیونی آمریکا: ابراهیم رئيسی رئيس‌جمهور جدید ایران، کوچک‌ترین امتیازی به آمریکا نخواهد داد.

مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری دوره سیزدهم، در حسینیه امام خمینی (ره) در حال برگزاری است و رهبر معظم انقلاب با تنفیذ رأی ملت، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی را به ریاست جمهوری اسلامی ایران منصوب کردند.

حجت‌الاسلام پناهیان با این سوال که «چه کسی حاضر است روحانی را محاکمه کند؟!» از مسئولان قضایی خواست رئیس جمهور سابق را محاکمه کنند.

روحانی درباره وعده خود مبنی بر اینکه «کاری می‌کنم مردم نیازمند یارانه خود نباشند» خاطرنشان کرد: ما با چه تورمی دولت خود را شروع کردیم؟

رهبر معظم انقلاب در پی پیشنهاد وزیر بهداشت برای تعطیلی دو هفته‌ای کشور برای کرونا: این موضوع در ستاد ملی کرونا مطرح و بررسی شود و هر اقدامی که لازم است انجام گیرد.

گفت‌وگوی منتشر نشده حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با مرحوم هاشمی‌رفسنجانی درباره بی‌نتیجه بودن مذاکره با آمریکا امشب از شبکه سوم سیما پخش شد.

روحانی با بیان اینکه حتما در کار ما نقص و عیب وجود دارد گفت: ما تلاش کردیم این نقص و  عیب کمتر باشد با این وجود از مردم عذرخواهی کرده و طلب عفو می‌کنیم. با این حال با جنگ اقتصادی توسعه کشور را ادامه دادیم. 

 ادیانی نماینده سابق مجلس در آستانه تشکیل دولت سیزدهم  در باره نحوه بررسی و رأی اعتماد کابینه دولت سیدابراهیم رئیسی در مجلس شورای اسلامی توضیح شرح داد.

باید توجه داشته باشیم که این آمریکا بود که تعهدات خود را نقض کرد و اکنون نیز مدعی بازگشت به برجام است و این ایران نبود که ناقض بوده باشد. لذا، باید مراقب بود که جای مدعی و متهم عوض نشود.

گویا افرادی در فضای مجازی با حرمت شکنی و افشای داده ها و عدم رعایت حریم خصوصی و سرکشی در حسابهای دیگران و اخاذی از آنها و راهبری سبک زندگی مردم با تهدید و ارعاب کاسبی می کنند و حتماً مردم شریف ایران اسلامی این دروغ های کاسبان فیلترینگ را نخواهند پذیرفت.

آنها(غرب) کمک نمی‌کنند و هرجا که بتوانند ضربه خواهند زد و اگر جایی هم ضربه نمی‌زنند به این دلیل است که نمی‌توانند. 

آیت الله رئیسی در نشست با نمایندگان مجلس:

 اعتقاد دارم ما باید در جهت رفع مشکلات و گرفتاری های مردم همراه باشیم و دوشادوش یکدیگر بصورت جهادی و شبانه روزی تلاش کنیم وضعیت را به نفع زندگی مردم تغییر دهیم.

روحانی به خوبی می‌داند که به عنوان یکی از نامحبوب‌ترین و ناموفق‌ترین سیاستمداران همه ادوار تاریخ ایران، در میان مردم، گوشی برای شنیدن حرف هایش وجود ندارد و ملت به خوبی می‌فهمند که هدف او از طرح چنین ادعاهایی بهانه‌تراشی برای توجیه فاجعه‌ای است که آفریده، نه بیان حقیقت و واقعیت.

 مقرر شده است که رییس جمهور منتخب در چهاردهم مرداد ماه در حین برگزاری مراسم تحلیف، کابینه خود را به مجلس تقدیم و معرفی کند و پس از آن نمایندگان فرصت دارند تا رزومه افراد معرفی شده را مورد بررسی قرار دهند.

ادب و احترام نسبت به ولی‌فقیه، نشانه درک و درایت و بصیرت عمیق است اما متاسفانه گویا علی مطهری، بهره‌ای از بینش و بصیرت عمیق استاد مطهری نبرده است.