دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی روایتی از جلسه روز گذشته دانشجویان با رئیس قوه قضائیه را منتشر کرد.                 

داستان تکراری شایعه‌سازی رسانه‌های خارجی و ضدانقلاب درباره سلامتی رهبر انقلاب باز هم اتفاق افتاد.

عضو کارگزاران گفت: لاریجانی فعلی، نشان داده است که با اصلاح‌طلبان بهتر کار می‌کند. مثلا مصوب‌کردن برجام و تلاش برای تثبیت لایحه اما لاریجانی از روحانی بسیار زرنگ‌تر است اما یکی دیگر از اعضای مرکزی حزب کارگزاران سال گذشته درباره احتمال حمایت از لاریجانی گفت ما روی اسب بازنده شرط‌بندی نمی‌کنیم(!)

این بی توجهی و بی اعتنایی رئیس دولت البته به همین جا ختم نمیشود و شواهد مختلفی نشان میدهد که دولت تلاش ویژه ای برای به حاشیه راندن مجلس دارد و برای قرار گرفتن این نهاد در راس امور و جایگاه حقیقی خود سنگ اندازی می‌کند.

معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط‌زیست به دادسرای کارکنان دولت احضار شد و  انتظار برخورد قاطع قوه قضائیه با عیسی کلانتری بیش از هر زمانی متوجه افکار عمومی شد.

وزیر بهداشت: بنده به شدت روزهای آینده را روشن‌تر از اکنون می‌بینم و تردید ندارم برگ‌های برنده‌ای برای دنیا داریم که رو خواهیم کرد.                                    

زاکانی:

نماینده قم در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز یک جریان انفعال و وادادگی در مقابل دشمنان و جریان تسلیم و جریانی که به نوعی دلداده به غرب را شما مشاهده می کنید.

  پس از پایان رسیدگی به اتهامات شهیندخت مولاوردی معاون سابق امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در شعبه 15 دادگاه انقلاب اسلامی تهران، وی مجرم شناخته شد.                                    

اشتون میگوید: «ایرانی ها هنگام مذاکره نگرانی های خود را درباره اینکه آیا دولت جدید آمریکا توافق را رعایت می کند یا خیر، مطرح کرده بودند. پاسخ این بود که هیچ دلیلی وجود ندارد که فکر کنند یک توافقی که «موثر» است و کار می کند، کنار گذاشته خواهد شد!»

 نمایندگان مجلس از دولت درباره قانون مربوط به بازار کالاهای اساسی شکایت کرده‌اند.                                    

فعالیت اولین دوره مجلس، از مقاطع پر فراز و نشیب تاریخ نظام اسلامی و وزن کشی نیروهای منتسب به آن بود که بر عرصه سیاسی کشور تاثیراتی فراوان داشت.

رئیس مجلس شورای اسلامی به ‌مناسبت روز مجلس در برنامه زنده تلویزیونی شبکه یک سینما به پرسش‌های مختلف پاسخ داد.

 رئیس جمهور در واکنش به طرح راهبردی مجلس برای رفع تحریم‌ها گفت: بگذارید با حوصله، تحمل، خردورزی و آن‌هایی که تجربه بیست و چند ساله در این امر دارند و در دیپلماسی موفق بودند، کارشان انجام بدهند. 

تیک تاک عقربه های هسته ای ایران حالا نه کند میزند و نه تند آنچه مهم است اینکه صدای این عقربه ها گذر زمان را برای دشمنان لحظه به لحظه گوشزد می کند.

حاجی‌پور:

نماینده آمل در نطق میان‌دستور امروز مجلس با بیان اینکه آمل با ساخت  4 شهرک صنعتی بزرگ در این شهرستان را به قطب صنعت مازندران تبدیل شد اما جریمه های سنگین بیمه ای و مالیاتی موانع سنگینی را بر سر راه تولید کنندگان ایجاد نموده است.