نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: اقتصاد ما، یا این، یا آن نیست و حرف پوپولیستی هم نیست و صحبت‌هایم دقیق و قابل انجام است و دقیق و فنی توضیح می‌دهم.

روزنامه انگلیسی گاردین ضمن انتشار مطلبی جهت‌دار به نفع مسعود پزشکیان یکی از نامزدهای انتخاباتی در ایران، نامزدی او را «مبارزه سخت» توصیف کرد و نوشت:  آزمون اصلی او در مناظره‌های تلویزیونی صورت می‌گیرد، جایی که رقبای تندرو دیدگاه‌های محافظه‌کارانه مشابهی دارند.

حامیان نامزد چهاردهمین دور انتخابات ریاست جمهوری با سر دادن شعارهایی نظیر «یادگار خاتمی، از همه اصلح‌تری»، «رای معلمان ایران، پزشکیان پزشکیان»، «پزشکیان جونمه، رئیس جمهورمه» به حمایت از نامزد مورد علاقه خود پرداختند.

نامزد چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری گفت: ما در پیشرفت‌های علمی غیبت تاریخی داشته‌ایم و دیگران با پیشرفت علمی، قدرت خود را افزایش داده‌اند و در جایگاه آنها در مناسبات بین المللی تاثیر داشته است و این موضوع به ویژه در یکی دو قرن اخیر محسوس است و اگر اکنون در بزنگاه هستیم و دیگر عقب‌ماندگی علمی نداریم و نقطه عطف هایی وجود دارد.

وحید اشتری فعال مجازی در توئیتی نوشت: قالیباف رسما دارد در تلویزیون دروغ می گوید. بارها از خود بنده و سایر خبرنگاران شخصا شکایت کرده است.

ستاد انتخاباتی مسعود پزشکیان نامزد انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری اسامی روسای ستادهای استانی این نامزد را اعلام کرد.

رئیس ستاد مرکزی انتخاباتی محمدباقر قالیباف رؤسای ستادهای استان‌ها را معرفی کرد و بعضی از استان‌ها را به صورت شورایی اعلام کرد.

 وزیر علوم دولت یازدهم گفت: اگر مردم حضور پیدا کنند بدون شک آقای پزشکیان برنده انتخابات خواهد بود.

سخنگوی شورای نگهبان چگونگی بررسی روند احراز صلاحیت نامزدهای انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری را تشریح کرد.

در پی وایرال شدن کلیپ مداحی یکی از مداحان تلویزیونی در وصف یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری و سینه زدن حاضرین در محفلی نامعلوم، حجت‌الاسلام‌والمسلمین امیری سوادکوهی از محققان و نویسندگان شیعه در یادداشتی کوتاه استفاده ابزاری از سیدالشهداء علیه السلام و اجرای مداحی انتخاباتی را خیانت به دین و مذهب دانست و نسبت به این رویه انتقاد کرد.

نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: در دوره آقای خاتمی در دفتر آقای حداد به بنده گفت می‌دانم اینها از چه جریانی هستد، گفتم بله ولی بنده فساد را جریان نمی‌کنم و کار را از اصولگراها شروع کردم تا اصلاح‌طلبان حساب کار خودشان را بکنند. باید فقط از مردم خجالت کشید و نه از هیچ جریان و گروه دیگری.

 

نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: ما برای اداره کشور نیاز داریم صدای مردم را بشنویم، ایرادات را بپذیریم و اصلاح کنیم.            

 ۱۳۰۰ تن از اساتید دانشگاه‌های سراسر کشور با انتشار بیانیه‌ای از سعید جلیلی نامزد انتخابات ریاست جمهوری حمایت کردند.            

نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: درک ما از شرایط کشور ما را به این اولویت‌ها رساند ۴ سرفصل اصلی را سرلوحه دولت خودم قرار دادم که به عنوان اولویت آنها را پیگیری جدی خواهم کرد که اولین آن انضباط است. جمع‌بندی من این است که انضباط مالی باید یکی از اصلی‌ترین اولویت‌های رئیس جمهور باشد.

جمعی از نخبگان المپیادهای دانش آموزی و دانشجویی و رتبه‌های برتر کنکور سراسری در بیانیه‌ای حمایت خود را از محمد باقر قالیباف نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اعلام کردند.

مسعود پزشکیان کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با حضور در برنامه گفت‌و‌گوی ویژه خبری به پرسش‌های موضوع اقتصادی پاسخ داد.

مراسم عزاداری شب تاسوعای حسینی‌علیه‌السلام امشب با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی و جمعی از عزاداران حسینی در حسینیه امام خمینی (ره) برگزار شد.