• فرمانده سپاه حفاظت و امنیت مراکز هسته‌ای کشور با تاکید بر امنیت کامل مراکز هسته‌ای کشور در واکنش به تهدید رژیم صهیونیستی برای حمله به این مراکز  گفت: تجدید نظر در دکترین و سیاست‌های هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران و عدول از ملاحظات اعلامی گذشته محتمل و قابل تصور است.

در این گزارش تمامی سوالاتی که خبرنگاران از طحان‌نظیف پرسیدند به همراه تصاویر کاملی از این نشست خبری رامشاهده می‌کنید.

زریبافان صدور لیست مستقل یاران برای مجلس شورای اسلامی را تکذیب کرد.

رحمت‌الله مهنی:

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس تهران گفت: در انتخابات پیش‌رو مردم به جای یک لیست، به افراد شایسته رای خواهند داد.

مخالفان معاند همچون سازمان های تروریستی و سایر گروههای جدایی طلب و ضد دین و مذهب امروز فریاد می زنند و التماس می کنند تا مردم رأی ندهند، پس هوشیار باشیم و رأی بدهیم.

اصل داستان دروغ توهین حمید رسایی به شهید حاج قاسم سلیمانی را در این ویدئو مشاهده می‌کنید.

کاندیدای جوان بابلی برای هوادارن خود انگلیسی سخنرانی کرد.

ابراهیم رسولی سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، لیست نهایی «ایران سربلند، مجلس انقلابی» را اعلام کرد.

حضرت آیت الله خامنه‌ای در دیدار دست‌اندرکاران کنگره ۲۴ هزار شهید استان خوزستان فرمودند: غربی‌ها که برای اعدام یک مجرم سروصدا می‌کنند در برابر کشتار ۳۰ هزار بی‌گناه در غزه چشمشان را بسته‌اند.

لیست نهایی شورای ائتلاف ایثارگران برای دوازدهمین  دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اعلام شد.

زریبافان خبر داد:

سخنگوی ائتلاف مردمی نیروهای انقلاب (اُمناء) گفت: با بررسی بیش از هزار نفر از کاندیداهای تهران توسط کمیته‌ها و کارگروه‌های ائتلاف امناء شب گذشته موفق شدیم به لیست نهایی 30 نفره برسیم.


شورای وحدت نیروهای انقلاب، فهرست انتخاباتی خود در تهران را منتشر کرد.

جلسه شورای نگهبان صبح امروز چهارشنبه (۲ اسفند ۱۴۰۲) با حضور فقها و حقوقدانان برگزار شد.

 خانه گفت‌و‌گوی انتخابات با حضور جمعی احزاب و گروه‌های سیاسی در دانشگاه تهران برگزار شد.

روزنامه اعتماد با بیان این که بيانيه 110نفری اصلاح‌طلبان نه واقع‌گرایانه است و نه آرمانگرایانه، نوشت: آيا اين تصميم به نفع جريان اصلاحات است يا نه؟ بیانیه، ايرادات شكلي و ماهوي دارد.

پاسخ سیدمحمد حسینی به سوال راه شلمچه:

معاون رئیس‌جمهور در امور مجلس گفت: امیدواریم میزان مشارکت اسفند امسال به نسبت انتخابات ریاست جمهوری 1400  که ۴۹ درصد بود افزایش یابد زیرا سرمایه اجتماعی و میزان حقانیت نظام طی این مدت بیشتر شده است.

سیدمحمد حسینی:

معاون رئیس‌جمهور در مراسم بزرگداشت شهیدان عاطفی در رشت گفت: با توجه به جایگاه مهمی که مجلس دارد، تشکیل مجلس قوی با پشتوانه قوی مردمی، می تواند در برنامه های دولت برای  عمران و  آبادانی کشور شتاب ایجاد کند.

 ایران از موشک‌های سنگین خود نظیر سجیل و هایپرسونیک نظیر فتاح استفاده نکرده، تعداد بیشتری موشک ارزان قیمت رضوان و تعداد کمی موشک خیبرشکن و دزفول استفاده شده برای اصابت قطعی.