ساعاتی پس از آغاز فرآیند تولید اورانیوم با غنای ۲۰ درصد در مجتمع غنی‌سازی شهید علیمحمدی (فردو) اتحادیه اروپا نسبت به آن واکنش نشان داد.

خیل عظیمی از مردم عراق که از بامداد امروز خود را به میدان التحریر بغداد رسانده‌اند تا در مراسم بزرگداشت سردار قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس شرکت کنند، با سردادن شعارهای ضد آمریکایی بر ضرورت اخراج اشغالگران از کشورشان و اجرای مصوبه پارلمان در این خصوص تاکید کردند.

یک فعال اصلاح‌طلب گفت روحانی نتوانست به مطالبات مردم پاسخ بدهد اما جهانگیری می‌تواند.

رهبر معظم انقلاب:

در پی ارتحال علامه محمدتقی مصباح یزدی، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظّم انقلاب اسلامی، پیام تسلیتی صادر کردند.

در آستانه فرارسیدن سالروز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی، جامعه اسلامی فرهنگیان کشور با صدور بیانیه‌ای تأکید کرد تا گرفتن انتقام سخت از آمران و قاتلان او از پای نخواهد نشست.

سردار قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مناسبت نخستین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی روز چهارشنبه در جلسه غیرعلنی مجلس شورای اسلامی حضور یافت.

سوال اینجاست که وقتی دولت ایران به تعهدات خود بطور یکجانبه عمل کرده امریکا دیگر چه نیازی به بازگشت به برجام دارد و چرا باید خود را به زحمت انداخته و به تعهداتش بازگردد؟

مژده وزیر آموزش و پرورش به فرهنگیان کشور؛

حاجی‌میرزایی در جلسه با جامعه اسلامی فرهنگیان گفت: رتبه‌بندی معلمان كه محصول پیگیری‌های دکتر کریمی‌فیروزجایی است به نقطه اميدبخشي رسيده است.

مدیر مسئول روزنامه کیهان گفت: دو سال قبل از انتخابات 88، در نشست «آینده ایران» خانمی که متخصص مسائل شورویِ است، گفت: در ایران ما نیاز به خاتمی نداریم؛ نیاز به یلتسین داریم که بدون تعارفات اخلاقی اهداف را پیش ببرد.

احمدی نژاد برای حل مشکلات کشور هم گفتمان دارد و هم راهبرد و هم راهکار و شما نمی توانید این مزیت را در جای دیگری ببینید، این را حالا جامعه نخبگانی و توده ها می دانند که احمدی نژاد شخصیت بی برنامه ای نیست.

یک فعال اصلاح‌طلب گفت: اگر حزب اعتدال و توسعه (نوبخت واعظی) از لاریجانی در انتخابات حمایت کنند، راه خود را از اصلاح‌طلبان جدا کرده‌اند.

بابل و ساری پیشتاز دستگیری در شورای شهر ایران هستند و این دو شهر که از قدیم در سیاست رقیب سرسختی برای همدیگر بودند اما اینبار با دستگیری اعضای شورای شهر رقابت تازه‌ای را شروع کردند!

 خوسه لوئیس چیلاورت رسماً اعلام کرد تصمیم دارد برای سال 2023 نامزد ریاست جمهوری پاراگوئه شود.                     

کریمی‌فیروزجایی:

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی بر نقش حیاتی دیوان محاسبات در جلوگیری از انحراف دولت از قوانین بودجه‌ای کشور تاکید کرد.                       

فیلم لحظه به شهادت رسیدن سردار قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس در فرودگاه بغداد برای اولین بار منتشر شده است.

سایت وابسته به معاون وزیر خارجه در دولت اصلاحات، احتمال بازگشت بدون پیش‌شرط بایدن به برجام را «توهم شیخ دیپلمات»! (روحانی) ارزیابی کرد.