• تبعات سوءمدیریت اقتصادی دولت هر روز از یک سو بیرون می‌زند و این سوءمدیریت، پس از آشفته کردن بازارهای کلان مانند ارز، سکه، خودرو و مسکن، گریبانگیر معیشت مردم هم شده و این بار خود را با افزایش قیمت تخم‌مرغ نشان داده است.

بدون اینکه درباره منابع بلوکه شده ایران در کره اتفاق جدیدی افتاده باشد یا توافقی انجام شده باشد و قولی رد و بدل شده باشد، امروز رئیس جمهور از تاثیر دریافت 7 میلیارد دلار پول بلوکه شده بر بازار ارز صحبت کرد.

روزنامه دولتی ایران در توجیه گران شدن خودرو با تصمیم شورای رقابت نوشت این تصمیم درست بوده‌ اما خیلی دیر و ناقص است.

پرداخت معیشتی کرونا امشب کلید خورد و کسانی که شرایط دریافت مبلغ 100 و 120 هزارتومانی را دارند، اعلام شد.

بازار ارز در دومین روز هفته در شرایطی که بسیاری از کسب و کارها با محدودیت فعالیت مواجه هستند، شاهد افت نرخ دلار و یورو می باشد.

ایرانسل تهدید کرد؛

در روزهایی که چینی‌ها با ارسال موفقیت‌آمیز ماهواره به فضا، اولین آزمایش‌ها را برای ارائه اینترنت نسل شش (6G)  و توسعه شبکه‌های اینترنت همراه آغاز کرده‌اند، در کشور ما این اظهارنظر مطرح می‌شود که: «اینترنت همراه یک سرویس لوکس است و افزایش اقبال به استفاده از این فناوری مطلوب نیست».

کریمی‌فیروزجایی:

عضو هیئت رئیسه مجلس در مصاحبه با «رادیو گفت‌و‌گو» در باره گرانی‌های اخیر که برای بخشی از مردم غیر قابل تحمل است، گفت: مسبب بعضی از گرانی‌ها دستگاه‌های دولتی هستند زیرا تولید کننده‌هایی که اقدام به گران کردن کالا و محصول خود کرده‌اند، وابسته به دولت هستند.

بازار ارز امروز با عدم تغییر نرخ خرید و فروش دلار و یورو در صرافی های بانکی و مجاز همراه شده است. در این میان، همچنان ریسک بالای معاملات بر بازار ارز سایه افکنده است.

 در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی 6 میلیون و 500 هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی 4 میلیون و 500 هزار تومان و سکه گرمی 2 میلیون و 500 هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

با پیشی گرفتن جو بایدن در انتخابات می‌توان شرایط جدیدی را برای بازارهای مالی در ایران متصور شد.                 

 بازار ارز در حالی فعالیت خود را آغاز کرد که بسیاری از ترس ریزش بیشتر قیمت‌ها متقاضی فروش دلارهایشان هستند، اما قیمت خرید تفاوتی دو هزار تومانی را با قیمت فروش دارد.  

قیمت سکه و ارز در معاملات امروز بازار تهران قیمت سکه طرح جدید و نرخ ارز ریزش قابل توجهی داشت.

بازار خودرو، ارز و سکه در شرایط هیجانی قرار دارند؛ قیمت‌ها در معاملات روند صعودی گرفته اند و این حرکت امروز هم ادامه یافت.

قیمت سکه و دلار با ثبت رکوردی جدید با افزایش همراه شد و نرخ دلار در بازار آزاد به مرز 30 هزار تومان نزدیک شد و قیمت سکه به ۱۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسید.                

عده ای به نیت کسب سود حدوداً 4 میلیونی ساعات طولانی در صف خرید ارز مقابل این صرافی ها منتظر می ماندند؛ فروش ارز سهمیه ای در صرافی های بانکی در روزهای اخیر با جنجال هایی همراه بود.

نگه داشتن این همه خودرو - احتکار آن- در پارکینگ ایران‌خودرو بابل چه مفهومی می‌تواند داشته باشد، جز اینکه خودروساز برای گران‌تر فروختن خودرو‌ها دست به احتکار زده باشد؟!

بر اساس پیش بینی کارشناسان اقتصادی، ارزش دلار در مقابل یورو به یک سوم کاهش خواهد یافت.