• قیمت کالاهای پرمصرف سبد خانوارهای ایرانی مانند گوشت، مرغ، برنج و تخم‌مرغ در روزهای اخیر در حال ثبت رکوردهای عجیبی است؛ مرغ کیلویی 27 هزار تومان، برنج کیلویی 31 هزار تومان و گوشت کیلویی 120 هزار تومان شرایطی را فراهم کرده است که اقشار آسیب‌پذیر تصمیم به کاهش یا حذف این کالاها از سبد مصرفی خود بگیرند. 

 بازار ارز در حالی فعالیت خود را آغاز کرد که بسیاری از ترس ریزش بیشتر قیمت‌ها متقاضی فروش دلارهایشان هستند، اما قیمت خرید تفاوتی دو هزار تومانی را با قیمت فروش دارد.  

قیمت سکه و ارز در معاملات امروز بازار تهران قیمت سکه طرح جدید و نرخ ارز ریزش قابل توجهی داشت.

بازار خودرو، ارز و سکه در شرایط هیجانی قرار دارند؛ قیمت‌ها در معاملات روند صعودی گرفته اند و این حرکت امروز هم ادامه یافت.

قیمت سکه و دلار با ثبت رکوردی جدید با افزایش همراه شد و نرخ دلار در بازار آزاد به مرز 30 هزار تومان نزدیک شد و قیمت سکه به ۱۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسید.                

عده ای به نیت کسب سود حدوداً 4 میلیونی ساعات طولانی در صف خرید ارز مقابل این صرافی ها منتظر می ماندند؛ فروش ارز سهمیه ای در صرافی های بانکی در روزهای اخیر با جنجال هایی همراه بود.

نگه داشتن این همه خودرو - احتکار آن- در پارکینگ ایران‌خودرو بابل چه مفهومی می‌تواند داشته باشد، جز اینکه خودروساز برای گران‌تر فروختن خودرو‌ها دست به احتکار زده باشد؟!

بر اساس پیش بینی کارشناسان اقتصادی، ارزش دلار در مقابل یورو به یک سوم کاهش خواهد یافت.

پنجمین روز هفته برای فعالان بازار ارز با کاهش نسبی قیمت ها همراه شده است. روندی که با توجه به افزایش عرضه توسط بازارساز و کاهش تقاضا، قابل پیش بینی بود.

معاون اول رئیس‌جمهور می‌گوید با توزیع کالابرگ (کوپن) مخالف است.

کشاورز برنج‌کار بابلی به نمایندگی از همه کشاورزان شمالی به‌مناسبت روز خبرنگار از خبرنگاران خواست تا پیام حاوی درد و رنج کهنه آن‌ها را به گوش مسئولین برسانند.

رئیس پلیس بین الملل ناجا از بازداشت فردی به اتهام خیانت در امانت به مبلغ ۳ میلیارد ریال خبر داد.

در قراردادی اتحادیه اروپا با شرکت سازنده واکسن ویروس کرونا، تا 300 میلیون دوز خریداری کند.

قیمت دلار در بازار امروز 1399/04/31 ساعت 19:59 با 21,500 (10.51%) کاهش ، 204,520 ریال اعلام شده است.

بر اساس پیش‌بینی رئیس کل بانک مرکزی بازار ارز در روزهای آینده به آرامش خواهد رسید.

جدیدترین قیمت ها از بازار سکه، طلا و ارز از مانور قیمت سکه بالای ۱۱ میلیون تومان و قیمت دلار در محدوده ۲۳ هزار تومان حکایت می‌کند.