طرح اهدای سبد غذایی رایگان به مادران دارای فرزند زیر ۲ سال، امروز وارد فاز بعدی خود شد.

هر گرم طلا ۱۸ عیار امروز شنبه ۱۴ بهمن دو میلیون و ۸۹۴ هزار تومان و هر قطعه سکه امامی ۳۳ میلیون و ۵۵۳ هزار تومان معامله شدند                

پایگاه تخصصی و اطلاع رسانی قرض الحسنه مهر ایران با حضور معاون رئیس جمهور در امور مجلس رونمایی شد.


فرزندان چهره مشهور اقتصادی که سابقه محکومیت هم دارد، یکی از زمین‌های جلگه‌ای چندین هکتاری را در سال ۱۴۰۰ با تغییر کاربری برای ساخت و ساز آماده کرد و از چندی پیش نیز ساخت و ساز در این زمین‌ها شروع شده است.

مرکز آمار گزارشی درباره افزایش قیمت کالاها و خدمات مصرفی در دی ماه را منتشر کرد.            

وزیر صمت از تداوم واردات خودرو خبر داد و گفت که وضعیت بازار خودرو رو به بهبود است و مردم باید حوصله کنند.

 انجمن تولیدکنندگان و تأمین‌کنندگان برنج با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: با استناد به آمار ثبت سفارش و ترخیص برنج سال جاری، سهم شرکت‌های این انجمن از کل واردات ۳۰۰ میلیون دلار بوده، چگونه ممکن است فقط یک شرکت این انجمن ۷۰۰ میلیون دلار دریافت کرده باشد.  

تسنیم: جدیدترین آمار‌ها از قیمت بنزین در دنیا نشان می‌دهد ارزان‌ترین بنزین دنیا در ایران عرضه می‌شود و قیمت هر لیتر بنزین در کشور‌های همسایه ایران تا ۴۰ برابر قیمت این محصول در ایران است.                

برخی رسانه‌ها که چهره واقعی صاحبان و گردانندگان خود را پشت عنوان منتقد دولت پنهان کرده‌اند با خوشحالی از حادثه تروریستی کرمان، تلاش کردند که بازار ارز را بی‌ثبات کنند و عملا تبدیل به تروریست‌های اقتصادی- رسانه‌ای شدند که یکی از دلائل مهم آن انفعال دستگاه‌های قضائی، نظارتی و رسانه‌ها و خبرنگاران مستقل و حرفه‌ای است.

 در این گزارش به بررسی گرانترین واحدهای شمال تهران پرداخته‌ایم.

شماره کارت بانکی یا حساب بانکی که به عنوان مقصد واریز تعیین می‌شود، در جایی همچون آرایشگاه‌های زنانه، به تعداد کارکنان آنجاست تا مبالغ واریزی صرفا به یک کارت بانکی نباشد؛ موضوعی مهم که نیاز است تا سازمان امور مالیاتی با آن برخورد کند.                

قیمت دلار در معاملات امروز سوم دی، نسبت به روز معاملاتی گذشته با کاهش مواجه شد.                                    

معاون وزیر نفت گفت: بر اساس آمار بانک مرکزی، نفت و گاز در رشد اقتصادی کشور بیشترین سهم را دارد، همچنین در دو سال اخیر رشد 60 درصدی در تولید نفت کشور رخ داده که این دستاورد حاصل برنامه‌ریزی در دولت سیزدهم در بخش نفت بوده است.

همان روزی که آقای رئیسی بنا بود شب به تلویزیون بیایند و حذف ۴۲۰۰ را اعلام کنند، خدمتشان رفتم و التماس کردم که این کار را نکنید. گفتم به پایتان می‌افتم نکنید!

 مرتضوی وزیر کار و تعاون حقوق دریافتی خود را فاش کرد.

 بانک مرکزی بااعلام این که حتی یک دلار ارز ترجیحی برای واردات چای نداده است، عنوان کرد: این بانک به منظور جلوگیری از ایجاد درخواست‌های غیرواقعی تخصیص ارز، از طریق سامانه رفع تعهد ارزی واردات اقدام می کند.