•  لبنیاتی‌ها پول جریمه را با طیب‌خاطر در پاکت می‌گذارند و روی آن می‌نویسند: «تقدیم به دولت با عشق!» دولت پول جریمه را در جیب مبارک می‌گذارد. هرچند آن‌قدر‌ها نیست که بشود در چنین دولت پرخرجی، کوری را شفا داد، اما آن‌قدر هست که هم صنایع لبنی راضی باشند و هم دولت ژست بگیرد، مردم هم به کنار!  

معاون اول رئیس‌جمهور می‌گوید با توزیع کالابرگ (کوپن) مخالف است.

کشاورز برنج‌کار بابلی به نمایندگی از همه کشاورزان شمالی به‌مناسبت روز خبرنگار از خبرنگاران خواست تا پیام حاوی درد و رنج کهنه آن‌ها را به گوش مسئولین برسانند.

رئیس پلیس بین الملل ناجا از بازداشت فردی به اتهام خیانت در امانت به مبلغ ۳ میلیارد ریال خبر داد.

در قراردادی اتحادیه اروپا با شرکت سازنده واکسن ویروس کرونا، تا 300 میلیون دوز خریداری کند.

قیمت دلار در بازار امروز 1399/04/31 ساعت 19:59 با 21,500 (10.51%) کاهش ، 204,520 ریال اعلام شده است.

بر اساس پیش‌بینی رئیس کل بانک مرکزی بازار ارز در روزهای آینده به آرامش خواهد رسید.

جدیدترین قیمت ها از بازار سکه، طلا و ارز از مانور قیمت سکه بالای ۱۱ میلیون تومان و قیمت دلار در محدوده ۲۳ هزار تومان حکایت می‌کند.                                

 قیمت دلار در سومین روز هفته نیز به روند رو به رشد خود ادامه داد و از سد مقاومتی تازه تعریف شده در بازار فاصله گرفت.                

قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز ۵ شنبه ۱۹ تیرماه ۱۳۹۹ در معاملات بازار آزاد تهران به ۱۰ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسید.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: جاماندگان از سهام عدالت در کشور ۱۰ میلیون نفر هستند.

 امروز در بازار تهران قیمت سکه و ارز کاهش یافت.

در حالی که در سال پایانی دولت آقای روحانی به سرمی‌بریم، عملکرد دولت فعلی در چاپ پول اصلا قابل مقایسه با دولت احمدی‌نژاد نیست.

در سال جهش تولید؛

بیشترین تصمیات حمایتی دولت در بخش صنعت تولید کشور نمایشی و یا بدون پشتوانه است و همچنین قوانین وضع شده نیز یا کوتاه مدت است و یا اینکه دوراندیش نبوده و بیشتر قابل اجرا نبوده‌است.

در سال‌های اخیر زیاد درباره «لواسان» شنیده‌ایم؛ از خانه‌ها و ویلاهای مجلل گرفته تا قبرستانی با قبرهای چند صد میلیونی و حالا هم مجلل‌ترین تالار عروسی ایران.                 

بخوانید و قضاوت کنید!

سخنرانی رئیس جمهور شیخ حسن روحانی در 8 اسفندسال 95 که در سال 91 با افزایش قیمت ارز به دوران قاجار برگشتیم را با امروز مقایسه و قضاوت کنید.