عضو هیئت رئیسه و نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به خدمات دهی ملی مازندران گفت: تأمین نیازهای جمعیت ۳میلیون و۳۰۰هزار نفری مازندران نیازمند توجه ویژه دولت است.

قیمت جدید تور زمینی به مقصد شهر توریستی قشم ویژه نوروز ۱۴۰۱ را مشاهده کنید

عضو کانون صرافان از تداوم کاهش نرخ‌ها در بازار ارز خبر داد و گفت: اکنون شاهد روند شدید کاهش نرخ ارز و سکه در بازار هستیم‌ و با توجه به باور عموم مردم به کاهشی بودن روند بازار ارز، اکثر هموطنان فروشنده و خریداران بسیار کم هستند. 

محسن خجسته مهر تشریح کرد؛

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: در زمینه نیروی انسانی برنامه این است که جذب نخبگان را به حداکثر برسانیم، یعنی افزایش و جذب نیروی انسانی باید توسط نخبگان کشور باشد و صنعت نفت باید‌ هاب نخبه‌پروری شود.

دولت در پایان هفته‌ای گذشت به مناسبت سالگرد ۲۲ بهمن ماه یارانه ۱۰۰ هزار تومانی پرداخت کرد. جامعه هدف این یارانه از بین دهک‌ها، چهار دهک اول درآمدی کشور بود. سازمان هدفمندسازی یارانه نیز اعلام که این یارانه به حدود ۳۲ میلیون نفر پرداخت شد.

غلامحسین شافعی:

رئیس اتاق ایران، معتقد است که موفقیت کشور در زمینه تولید اشتغال‌آفرین و صادرات محور، نیازمند برطرف کردن شکاف میان سطح تکنولوژی خطوط تولید داخلی و جهانی است.                

با حضور رییس‌جمهوری، آیین امضا و تنفیذ قرارداد توسعه و بهره برداری میدان مشترک نفتی سهراب با سرمایه‌گذاری ۸۰۰ میلیون دلاری، بین شرکت ملی نفت ایران و شرکت انرژی دانا برگزار شد.

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار جمعی از تولیدکنندگان و فعالان صنعتی، کارآفرینان و فعالان اقتصادی فرمودند: اگر با وجود فضای حمایتی از تولید داخل، به جای ارتقای کیفیت، قیمت‌ها افزایش یابد، مسئله بدی است زیرا نتیجه همه حمایت‌های دولتی، بانکی و جلوگیری از رقابت‌های خارجی، عملاً منجر به بالا رفتن قیمت شده است.

نماینده سابق مجلس گفت: بهتر است نمایندگان مجلس حقوق‌شان را کم کنند تا وضع مردم مقداری روه‌به‌راه شود که در این زمینه دائم هم به مردم و دغدغه‌هایشان اشاره می‌کنند.                  

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای گفت: حدود پنج میلیارد دلار از منابع بلوکه شده، آزاد شده که بخش عمده‌ای از آن وارد کشور شده است.

بازاری‌ها 4سال پیش را به‌خاطر می‌آورند؛ یعنی سال 96.آن موقع قیمت یک فرغون اگر می‌ترکاند 70هزار تومان بود.

دولت قرار است سال آینده سه یارانه نقدی و یارانه معیشتی به مردم پرداخت کند.

فعالان بازار ارز در اولین روز هفته شاهد روند نزولی شاخص ارزی بودند. این در حالی است که نرخ رسمی انواع ارز نیز امروز توسط بانک مرکزی اعلام شد که بر این اساس، بهای ۲۵ واحد پولی کاهش یافت.

سخنگوی شورای نگهبان گفت این شورا نسبت به طرح «ساماندهی صنعت خودرو» هیچ ابهام و ایراد شرعی یا قانونی ندارد.

وارد‌کنندگان به مسئولان دفتر معاون مدیر کل رشوه‌های دلاری و ریالی می‌دادند و با وجود ممنوعیت ثبت‌سفارش، کار واردکنندگان خودرو در چشم به هم زدنی انجام می‌شد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا از کشف ۲۷۶ هکتار زمین خواری به ارزش بیش از ۲۴۳ میلیارد ریال طی یک ماه گذشته در کشور خبر داد.