تسنیم: جدیدترین آمار‌ها از قیمت بنزین در دنیا نشان می‌دهد ارزان‌ترین بنزین دنیا در ایران عرضه می‌شود و قیمت هر لیتر بنزین در کشور‌های همسایه ایران تا ۴۰ برابر قیمت این محصول در ایران است.                

برخی رسانه‌ها که چهره واقعی صاحبان و گردانندگان خود را پشت عنوان منتقد دولت پنهان کرده‌اند با خوشحالی از حادثه تروریستی کرمان، تلاش کردند که بازار ارز را بی‌ثبات کنند و عملا تبدیل به تروریست‌های اقتصادی- رسانه‌ای شدند که یکی از دلائل مهم آن انفعال دستگاه‌های قضائی، نظارتی و رسانه‌ها و خبرنگاران مستقل و حرفه‌ای است.

 در این گزارش به بررسی گرانترین واحدهای شمال تهران پرداخته‌ایم.

شماره کارت بانکی یا حساب بانکی که به عنوان مقصد واریز تعیین می‌شود، در جایی همچون آرایشگاه‌های زنانه، به تعداد کارکنان آنجاست تا مبالغ واریزی صرفا به یک کارت بانکی نباشد؛ موضوعی مهم که نیاز است تا سازمان امور مالیاتی با آن برخورد کند.                

قیمت دلار در معاملات امروز سوم دی، نسبت به روز معاملاتی گذشته با کاهش مواجه شد.                                    

معاون وزیر نفت گفت: بر اساس آمار بانک مرکزی، نفت و گاز در رشد اقتصادی کشور بیشترین سهم را دارد، همچنین در دو سال اخیر رشد 60 درصدی در تولید نفت کشور رخ داده که این دستاورد حاصل برنامه‌ریزی در دولت سیزدهم در بخش نفت بوده است.

همان روزی که آقای رئیسی بنا بود شب به تلویزیون بیایند و حذف ۴۲۰۰ را اعلام کنند، خدمتشان رفتم و التماس کردم که این کار را نکنید. گفتم به پایتان می‌افتم نکنید!

 مرتضوی وزیر کار و تعاون حقوق دریافتی خود را فاش کرد.

 بانک مرکزی بااعلام این که حتی یک دلار ارز ترجیحی برای واردات چای نداده است، عنوان کرد: این بانک به منظور جلوگیری از ایجاد درخواست‌های غیرواقعی تخصیص ارز، از طریق سامانه رفع تعهد ارزی واردات اقدام می کند.                                    

معاون بازسازی بنیاد مسکن گفت: متقاضیان تسهیلات ۳۵۰ میلیون تومانی مسکن روستایی، طبق رایزنی‌های صورت گرفته از هفته آینده می‌توانند به بانک‌ها برای تشکیل پرونده مراجعه کنند.        

پیش تر به صورت غیررسمی اعلام شده بود: دارندگان ارز در داخل کشور نمی‌توانند با منابع ارزی خود در داخل، خودروی کارکرده خارجی وارد کنند و فقط خودرو‌های تا سقف ۲۵۰۰ سی‌سی اجازه ورود دارند. حال باید منتظر ماند و دید که بالاخره چه زمانی قرار است آیین نامه واردات خودرو‌های کارکرده ابلاغ شود تا همگان از شرایط، جزئیات و ویژگی‌های واردات این خودرو‌ها مطلع شوند.                

                                                                                با اعلام واریز پول بلوکه شده به حساب بانک‌های ایرانی قیمت دلار کاهش یافت.                                    

 تا یک ماه آینده تمامی برنج های تولیدی سال گذشته از کشاورزان خریداری می شود.

وزیر جهاد کشاورزی گفت: ۲.۵ همت برای خرید برنج مازاد شمال توسط شرکت بازرگانی دولتی ایران مصوب شده است.                                

  بازارهای داخلی در هفته گذشته همگی در حالت انتظار قرار داشتند . شفافیت بیشتر در زمینه متغیرهای سیاسی و مذاکرات هسته‌ای می‌تواند منجر به شوک‌های قیمتی شدیدی در این بازارها شود و به همین دلیل فعلا سرمایه گذاران رغبتی به حضور در این بازارها ندارند.          

واکاوی بازار خودرو در روز چهارشنبه، ۱۷ خرداد حاکی از تداوم کاهش قیمت‌های کاذب بازاری و نزدیک شدن آن‌ها به نرخ‌ کارخانه ‌دارد.