سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات در مجلس از تصویب کلیات لایحه متناسب سازی حقوق کارکنان و بازنشستگان کشوری و لشکری در کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس خبر داد.

مجتبی عزیزیان، مدیرعامل گروه توسعه ملی با حضور در دفتر محمدعلی زلفی گل، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با وی دیدار و گفت‌و‌گو کرد.

15 رتبه برتر خودروهای گرانقیمت دنیا در سال 2022 معرفی شد.

 یک اقدام جهادی مدیرعامل گروه توسعه ملی با هماهنگی کامل بانک ملی، مدیرعامل صنایع بهشهر، مارگارین، هلدینگ صنایع شوینده،  به پخش و صنایع بسته بندی را برکنار کرد.

  مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با بیان اینکه ایران آمادگی سوآپ حداکثری گاز را دارد، گفت: تا پایان امسال ظرفیت تولید نفت به روزانه بیش از ۴ میلیون بشکه می‌رسد.                                    

حسین زاده بحرینی رئیس کمیته پولی و بانکی مجلس در واکنش به نامه تعدادی از روسای سابق بانک مرکزی: برخی از این افراد عامل رشد ام المصائب اقتصاد ایران هستند.

شنیده‌ها از هسته مرکزی بازار ارز تهران حاکی از آن است که انتظارات مثبت فعالان ارزی نسبت به آینده قرارداد برجام همچنان نقش اول را در تعیین مسیر قیمت ارز ایفا می‌کند.          

  با صدور حکمی از سوی مدیرعامل بانک ملت، حمید یادروج سکان هدایت اداره کل روابط عمومی این بانک را در دست گرفت.                                    

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران خبر داد؛

 محسن خجسته‌مهر و ویتالی مارکلوف تفاهم‌نامه 40 میلیارد دلاری همکاری راهبری بین شرکت ملی نفت ایران و شرکت گازپروم را امضا کردند.

این روزها اجاره ماشین عروس و گل آرایی آن در شب‌های عروسی به اقدامی تشریفاتی بدل شده است و نرخ‌های بالای اجاره ماشین عروس، گل‌آرایی و حتی در برخی موارد کرایه اسکورت ماشین عروس، شهروندان را در انجام این کار ناتوان کرده است.                

 مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: با مساعدت وزیر نفت و پیگیری‌ها و برنامه‌ریزی‌های این شرکت، سه طرح راهبردی به ارزش ۴.۴ میلیارد دلار در شورای اقتصاد تصویب شد.

توهم نشریه سازندگی؛

ارگان حزب کارگزاران ادعا کرد؛ دولت روحانی توانسته اقتصاد ایران را از ونزوئلا شدن نجات دهد.

 مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالا‌های اساسی وزارت جهاد کشاورزی در این ارتباط از بازگشت نرخ محصولات سه کارخانه لبنی متخلف به قیمت‌های مصوب خبر داد.

شتابزدگی و وقت نشناسی تصمیم‌گیرندگان جراحی اقتصادی باعث شد تا از چند جهت دولت نوپای سیدابراهیم رئیسی تحت فشار روانی قرار گیرد که برخلاف وعده‌هایی که در ایام انتخابات داده شده‌است تا کنون نتیجه عکس آن دیده شود.


شیخان خبرداد؛

مدیرعامل شرکت دخانیات ایران گفت: شرکت دخانیات ایران امروز همزمان با هشتاد و پنجمین سالگرد تأسیس شرکت و به مناسبت روز جهانی بدون دخانیات، به مدت 85 دقیقه، فعالیت همه کارخانجات و ادارات خود در سطح کشور را متوقف کرد.                                    

خجسته‌مهر:

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: برای افزایش صادرات نفت ایران در دولت سیزدهم، علاوه بر احیای بازارهای سنتی صادراتی، مقاصد و مشتریان جدیدی برای نفت ایران ایجاد شده است.