تیر غارتگران 8 ساله به سنگ می خورد:

بسیاری از مخاطبان طی تماس با این رسانه، ضمن اعلام حمایت از روند خدمات رسانی جواد طالبی شهردار مرکز مازندران و کارکنان این نهاد، این سوال را مطرح می کنند چرا عده ای که دراین شهرپرونده های بسیارسیاه دارند و حتی درهمه ابعاد، اتهامات فراوانی درمراجع قضایی به آنها وارد است، همواره به دنبال تخریب و تضعیف عملکرد شهردار وپرسنل شهرداری وحتی اعضای شورای شهرهستند؟!

جواد طالبی با حُسن نظر نسبت به اهمیت رویکرد خودکفایی در بدنه شهرداری برای بهبود روند خدمات رسانی به مردم، راه اندازی این خودروها را جزو الویت های امور اجرایی خود قرار داد و در بحث دیگر راه اندازی کارخانه سنگ شکن و افزایش بهره وری در کارخانه آسفالت نقاط عطف این نگاه مسئولانه شهردار مرکز استان بوده است.

مدیرکل دفتر بازاریابی و تجاری سازی وزارت میراث فرهنگی که بین هنرمندان شهرهای یزد کدورتی نیست و خواص اختلاف ایجاد نکنند، گفت: در خصوص مجوزهای حراجی زمینه پولشویی را به طور کامل حذف کردیم.

انجمن دوستداران کتاب مهر گنبد کاووس با همکاری مدرسه امیر کبیر و الهام نمایشگاه کتاب با موضع ایثار و شهادت و کلاس شعر خوانی و شهید شناسی برگزار کرد.

عروس و داماد بابلی با قرائت فاتحه به مقام شهیدوالا‌مقام حسن رجائی‌فر ادای احترام کردند و با توسل به این شهید مدافع حرم، بر سفره عقد حاضر شدند.در حاشیه مراسم افتتاح بخش مراقبت‌های ویژه نوزادان در بیمارستان شهدا ۱۲ دی گنبدکاووس از کتاب"پرستار فداکار"اثرجانباز سید علی کریمیان به تصویر گری آقای علی عباس زاده توسط مسئولین رونمایی به عمل آمد.

به مناسبت هفته معلم انجمن اولیا و مربیان مدرسه بیک زاده با همکاری دفتر تسهیلگری محله سید آباد و بدلجه،کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان، شهرداری و شورای شهر وانجمن دوستداران کتاب مهر گنبدکاووس برنامه جشن شادمانه را با حضور پرشور دانش آموزان برگزار کرد.

عملکرد بسیار خوب سید جواد حسینیان در سازمان بسیج کارگری استان مازندران موجب شده است که این تشکیلات درکشور به عنوان نمونه برای همه استان ها تبدیل شود زیرا همواره وی از همه استعدادها و همه امکانات و دیدگاه ها جهت خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی استفاده می کند.

به‌منظور ایجاد فضای معنوی در ماه مبارک رمضان، واحد فرهگی بنیاد شهید و امور ایثارگران گنبد کاووس محفل قرآنی کرسی تلاوت با عنوان «گلشن وحی» در شهرستان گنبد کاووس برگزار کرد.

پنجمین گردهمایی و افطاری بین المللی وحدت و تقریب اقوام و مذاهب اسلامی در گنبدکاووس برگزار شد.

حجت الاسلام محمد باقر مظفری:

مسئول نمایندگی آستان قدس رضوی در گنبدکاووس در شب شعر کودکان افغانستانی مقیم این شهرستان گفت: در این چند ساله که آمریکا درکشور افغانستان خیمه زده بود فقط و فقط برای غارت منابع معدنی وتفرقه افکنی بین اقوام این کشور بود.

رئیس جدید هیئت هندبال شهرستان بابل با حکمی مهناز رعدی را به عنوان نائب رئیس هندبال این شهرستان منصوب کرد.


به مناسبت هفته هنروانقلاب اسلامی وسالروز شهادت سید شهیدان اهل قلم سید مرتضی آوینی واحد فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران گنبد کاووس از عبدالملک خرمالی شاعر ترکمن ،آزاده و جانباز 8 سال دفاع مقدس تقدیر نمود.

نماینده بابل در مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای اداری با حمله به بعضی از مدیران این شهرستان که ظاهرا از حامیان وی در انتخابات نبودند را با ادبیات نامناسب تهدید کرد.

هیئت هندبال استان مازندران در حکمی محمدعلی شاهمردانی را به عنوان رئیس هیئت هندبال شهرستان بابل منصوب کرد.

این سه طلبه از طلاب جهادی و مخلصی بودند که سالهاست برای محرومیت زدایی حاشیه شهر مشهد مشغول خدمت هستند.

دانش آموزان و اولیا و مربیان هنرستان بهاران گنبدکاووس با خانواد دانش آموز شهید علی اکبر حکیمی دیدار کردند.