سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتی با صدور پیامی درگذشت استاد سید کوچک هاشمی زاده را تسلیت گفت.

 خبر حمله اراذل و اوباش به یک دسته عزاداری در تبریز تکذیب شد و این حمله درگیری میان اراذل بوده است

سعید جلیلی در جمع مردم خرم‌آباد در واکنش به اظهارات پزشکیان درباره شهید سلیمانی با بیان اینکه ‌سردار سلیمانی خار چشم دشمنان ایران شد، گفت: رئیس جمهور آمریکا رسماً اعلام کرد؛ "سلیمانی کابوس ما شده است."، و امروز اعلام می‌کنیم ملت ایران کوچکترین جسارت به شهید سلیمانی را نمی‌پذیرد؛ ملت ایران اسطوره‌ها را دوست دارند.

سعید جلیلی در جمع مردم شیراز:

نامزد انتخابات ریاست جمهوری بیان کرد: امروز در آستانه انتخاب بزرگ هستیم هنر مردم ایران این بوده که در دوران معاصر با انتخاب های بزرگ خود، دنیا را به شگفتی آورده است.

فرمانده انتظامی استان مازندران از دستگیری مدیر و موسس موبایل استقلال آمل خبر داد.                                

تشریح عملکرد 3 ماهه سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل شهرداری ساری:

سید محمد تقی نبوی با اشاره به جدیت کارکنان سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل شهرداری ساری در ایفای وظایفشان، افزود: در 3 ماه گذشته 27900 مترطول خط کشی محوری و ایستگاه تاکسی جهت انتظام ترافیکی به انجام رسیده است.

فرمانده انتظامی آمل گفت: ۲ نفر از اراذل و اوباش مسلح که اقدام به تیراندازی در یکی از مناطق شهرستان آمل کرده بودند، دستگیر شدند.

مراسم گرامیداشت شهادت جانسوز خادم الرضا(ع) آیه الله رئیسی و یاران همراهش در مدرسه بیک زاده گنبدکاووس برگزار شد.

معاون فرهنگی و اجتماعی رئیس‌جمهور در مراسم شهدای روستای فشارک در اصفهان گفت: شهدا بهترین الگو برای ما در کمالات انسانی نظیر ایمان، اخلاق، اخلاص، ایثار و شهادت، صبر و استقامت، ولایت پذیری و پای‌بندی به ارزشهای متعالی هستند.

شهروند گرگانی در اعتراض به کم‌توجهی به مطالبات خود از سوی شهردار و اعضای شورای شهر گرگان در صحن پارلمان شهری مرکز استان گلستان، پیراهن خود را از تَن بیرون کرد و خواستار تعیین تکلیف محل سکونت‌شان شد.

کتاب "شیخ جلال الدین آیت الله زاده(کنی)“ اولین عالم تبعیدی به گنبدکاووس رونمایی شد. 

5 شبانه‌روز جست‌وجوی پلیس،‌ تیم‌های امدادی و ده‌ها نفر از مردم روستایی برای پیدا کردن دختربچه‌ 4ساله کلاله‌ای، با پیدا شدن این دختربچه پایان یافت. بررسی‌های اولیه نشان می‌دهد یسنا کوچولو در همه این روزها از سوی فرد یا افرادی ربوده شده و در محلی زندانی بود.

پیکر پدر شهید والامقام عباس چاه کبوتری امروز در گرگان تشییع و در گلزار شهداء در امامزاده عبدالله این شهر به خاک سپرده شد.

خضریان خبر داد؛

سخنگوی مجمع نمایندگان استان تهران با اشاره به بازدید نظارتی که تعدادی از اعضای این مجمع از محله فیروزآبادی شهرستان ری داشتند، مخالفت مجمع نمایندگان استان تهران و مردم شهرری را نسبت به تفکیک این شهرستان در جریان تفکیک استان تهران اعلام کرد و آن را برخلاف حفظ هویت تاریخی شهرری دانست.

معاون اجرایی رئیس‌جمهور به‌مناسبت روز کارگر در گچساران گفت: صنعت نفت کشور امروز شاهد رشد ۲۰ درصدی است که در تاریخ جمهوری اسلامی یک رکورد است.

معاون پارلمانی رئیس جمهور با حضور در گلزار شهدای کرمان به مقام والای سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای حادثه تروریستی ۱۳ دی کرمان ادای احترام و با خانواده شهیدان ابراز همدردی کرد.