دو بیمار مشکوک به ویروس کرونا در بابل ترخیص شدند.

  کتاب " فاتح شهر دلها " به‌یاد سردار بزرگ شمال کشور شهید صمد اسودی بزودی منتشر می شود.

  از طرفی هم متوجه عوامل زیاده‌خواه در این شهرستان باید بود تا عامل تفرقه بین دو نماینده مجلس نشوند.

  رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران از جان‌ باختن یک نفر بر اثر ابتلا به بیمای کرونا ویروس در تنکابن خبر داد.

  نامزدهای شورای هماهنگی ائتلاف اصولگرایان در قم، بیشترین آراء ماخوذه را در یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی کسب کردند.

  در ساعات پایانی زمان تبلیغات انتخابات مجلس در بابل جمعیت عجیبی در حمایت از کریمی فیروزجایی به ستاد انتخابات وی هجوم آوردند.

  وی با درایت کافی در مدیریت پروژه های مختلف خدماتی و عمرانی شهرآمل توانسته تحولات مناسبی را در عمران و آبادانی این شهر ایجاد نماید.

  بازگشت کریمی‌فیروزجایی به صحنه رقابت انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی بسیاری از معادلات را در حوزه انتخاباتی بابل تغییر داد و این شهرستان در انتظار تاریخی‌ترین ثبت آرای یک کاندیدای مجلس است.

  خاطره گویی از انقلاب اسلامی و برگزاری جشن امضاء کتاب بانوی با صداقت در مدرسه بیک زاده گنبد کاووس برگزار شد.

  این نماینده مجلس که ردصلاحیت شده بود از سوی شورای نگهبات تأییدصلاحیت شد و در اولین روز انتخابات مجلس جشن باشکوهی را برگزار کرد!

  به همت انجمن دوستداران کتاب یک دوره مسابقه قرآنی در انجمن دوستداران کتاب مهر گنبد کاووس برگزار شد.

  کتاب" بانوی با صداقت" در حاشیه مراسم شهدای فجر آفرین و شهدای مقاومت در گنبد کاووس رونمایی شد.

  محققان دانشگاه صنعتی اصفهان با بهره گیری از فناوری پردازش دیجیتال تصویر موفق به طراحی و ساخت سیستم نظارت و عیب یابی پالتکارها در خط پخت گندله صنایع فولادی شدند.

  شهردار ساري ايجاد نشاط در شهر و پيگيري براي رفع مشكلات مردم را از وظايف مديران شهرداري دانست و گفت: لازم است مديران براي ايجاد نشاط و شادابي در ميان شهروندان برنامه داشته باشند.

  آیت الله طبرسی عالم وارسته، نماینده سابق، ولی فقیه در مازندران سرانجام پس از ۷۹ سال مجاهدت در ۱۹ بهمن ۱۳۸۹ پس از عمری مجاهدت و پس از تحمل مدتی بیماری سخت به ملکوت اعلی پیوست.