فرمانده انتظامی شهرستان بابل از دستگیری قاتل متواری پس از ۳ سال فرار خبر داد.

رئیس شورای شهر خشرودپی:

شعبانزاده رئیس شورای شهر خشرودپی بندپی بابل از مسئولین علوم پزشکی بابل خواست مراکز درمانی بخش بندپی غربی را به روز کنید تا مردم این منطقه از امکانات پزشکی و درمانی به خوبی بهره‌مند شوند.

سخنگوی اورژانس مازندران از وقوع حادثه برای اتوبوس در محور هزار و کشته شدن سه نفر در محل حادثه خبر داد.

سرپرست فرمانداری بندر ماهشهر گفت: اغتشاشگران در شهرک طالقانی یک مأمور یگان امداد نیروی انتظامی بندر ماهشهر را شهید و یک مأمور دیگر را مجروح کردند.            

جوایزاین مسابقه که به همت انجمن دوستداران کتاب مهر گنبد کاووس با همکاری واحد فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان گنبد کاووس برگزار گردید بود در مراسم هفته حجاب و عفاف به برگزیدگان اهدا شد.

حجت‌الاسلام روحانی در واکنش به اظهارات نماینده زاهدان که گفته شهر آقای جانبابایی(بابل) به اندازه استان سیستان و بلوچستان امکانات دارند، گفت: من تاسف میخورم دوستان مازندرانی به شما نگفتند که در روز گذشته در یکی از شهرهای استان براساس علی برکت الله یک پروژه ورزشی با 950 میلیارد اعتبار افتتاح شده است.

در جلسه شورای اداری شهرداری مرکز مازندران تأکید شد:

شهردار ساری خطاب به مدیران مجموعه شهرداری گفت: برای همکارانی که مستمر در حوزه های میدانی و عملیاتی به خدمت رسانی مشغول است جانب انصاف را رعایت کنید و در زمینه حقوق و مطالبات آنان با دیگر کارکنان تفاوت قائل شوید تا انگیزه استمرار فعالیت فراهم شود.

 مسابقه نقاشی و مقاله نویسی به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر با موضوع "نقش نماز در پیشگیری از آلودگی به مواد مخدر و اعتیاد" در انجمن دوستداران کتاب مهر گنبدکاووس و با همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان گنبد کاووس برگزار شد.

 بر اساس تحقیقات اطلاعاتی و قضائی، 6 هزار لیتر مشروبات الکلی دست‌ساز از یک کارگاه غیرمجاز تولید مشروبات الکلی در شهرستان بابل شناسایی و کشف شد.                                

فرمانده انتظامي گنبدكاووس از كشف 60 كيلوگرم ترياك و دستگيري 3 قاچاقچي موادمخدر در اين شهرستان خبر داد.

جانشين فرمانده انتظامي استان از كشف 24 دستگاه ماينر پيشرفته قاچاق به ارزش 15 میلیارد ریال در یکی از مرغداری های شهرستان "گنبد كاووس" خبر داد.

خانم مهشاد کریمی و خانم ریحانه یاسینی دو خبرنگار ساعی، جوان و پرتلاش این مرز و بوم که جهت گردش آزاد اطلاعات و آگاهی بخشی تلاش داشتند و در عرصه حفظ محیط زیست دغدغه و فعالیت اجتماعی مصروف می داشتند.

اقدام مسئولانه و اخلاق مدارانه جواد طالبی:

شهردار ساری گفت: شرط موردنیاز برای توانمندسازی این افراد امکان تردد در فضای شهری است که این مهم به‌عنوان یک تکلیف برای شهرداری‌ها لحاظ شده است تحقق این مهم به‌صورت متوالی در دستور کار قرار می‌گیرد.

اختتامیه جشنواره فرهنگی ورزشی «خورشید عالم تاب» در انجمن دوستداران کتاب مهر گنبد کاووس برگزار شد.

فرماندارن شهرستان‌های استان مازندران نتایج رسمی منتخبان ششمین دوره شورای اسلامی شهر را اعلام کردند.
کوروش فاتح‌نژاد:

سخنگوی ستاد سحر ۱۴۰۰ فارس گفت: ستاد سحر استان فارس به عنوان یکی از فعالترین ستادهای مردمی آیت الله رئیسی  در بیش از ۲۰۰ شهر بخش روستا و مناطق عشایری استان فارس فعالیت داشت.

سرپرست روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با هشدار به مردم در باره این‌که قدرت سرایت ویروس جدید کرونا در مازندران بشدت افزایش یافته است، گفت: نوع کنونی و غالب ویروس کرونا در مازندران «دلتا» است که به سرعت در حال گسترش می‌باشد.