مدیر انجمن دوستداران کتاب مهر گنبد کاووس در مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس در دبیرستان حضرت معصومه (س) گنبد کاووس گفت: خون برادران شیعه و سنی این خطه از کشور درطول 8 سال دفاع مقدس در هم آمیخته شده است.

همزمان با آغاز سال تحصیلی ۸۵ هزار دانش آموز دختر و پسر گنبدکاووسی در ۵۷۰ آموزشگاه این شهرستان با برگزاری مراسم نمادین و نواختن زنگ مهر و مقاومت بر سر کلاس درس حاضر شدند.

سازمان اطلاعات سپاه استان گیلان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد ۲ تیم سازمان یافته شبکه اغتشاشگران در گیلان شناسایی و دستگیر شدند.

شامگاه پنجشنبه مردم بابل برای پاسخ به اغتشاشگرانی که شب گذشته ایجاد ناامنی کرده بودند و شعارهای هنجار شکن سرداده بودند با اجتماع خودجوش در میدان ولایت این شهر به همراه نماینده مردم تهران در مجلس و امام جمعه بابل آغاز قیام حماسی دیگری را نوید دادند.

معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس از تشکیل گروه اندیشه ورز جوانان در شهرستان گنبدکاووس خبر داد.

ساری در مدار سرمایه گذاری:

در این نشست که ارزیابی چگونگی اجرای طرح های سرمایه گذاری بر روی بوستان خانواده مورد توجه قرار داشت، راهکارهای ایجاد یک ساز و کار مبتنی بر تأمین نیازهای همگانی و استفاده از ظرفیت های سازمان سرمایه گذاری مورد تأکید قرار گرفت.

انجمن دوستداران کتاب مهر گنبد کاووس و موسسه مردم نهاد کتابخوانان نو اندیش جرجان با همکاری انجمن اولیا و مربیان مدرسه بیک زاده اقدام به برگزاری سوگواره به مناسبت اربعین حسینی کرد.

قاضی‌زاده هاشمی رئیس بنیاد شهید در بیست و سومین یادواره شهدای روستای خرق فروج استان خراسان شمالی گفت: زنده نگهداشتن اسلام منوط به زنده نگهداشتن یاد و نام شهدا ومحرم وصفر است.

مسئول سازمان بسیج کارگران وکارخانجات مازندران اظهار داشت: سید مهدی پیروان طی این سالها تلاش های ارزشمندی برای حوزه رسانه، ورزش و کارگری داشته و همپای مسئولان حاضر و به ثبت وقایع و انعکاس به مردم پرداخته است.

از فعالیت های مهمترین سازمان تابعه شهرداری ساری چه خبر:

پرویز شعبانی رئیس شورای شهر از مدیریت و کارکنان سازمان سرمایه گذاری به عنوان مجموعه ای کارآمد و موثر در فعالیت های سرمایه گذاری مجموعه شهرداری یاد کرد و گفت: همکاران بنده در پارلمان شهری بر روی حمایت از مقوله سرمایه گذاری تاکید دارند و شورای شهر دوشادوش شهرداری، روند فعالیت های اداری و ستادی سازمان را تسهیل می کند. 

یکی از کوچکترین مروجان کتابخوانی کشور 20 جلد کتاب شعر و رنگ آمیزی"پرستار فداکار" را بین کودکان بستری در بیمارستان آیت‌الله طالقانی گنبدکاووس توزیع کرد.

انجمن دوستداران کتاب مهر گنبد کاووس و موسسه مردم نهاد کتابخوانان نو اندیش جرجان به مناسبت هفته دولت از کارمندان اداره میراث فرهنگی و صنایع دستی تقدیر کرد.

زنگ آغاز رسمی خدمات رسانی موکب ها به زائران اربعین حسینی در مرز شلمچه به صدا درآمد و پرچم عزای امام حسین (ع) برافراشته شد.

حادثه ای در پالایشگاه آبادان باعث شد تا صدای آن در بسیاری از مناطق این شهر شنیده شود تلفات مالی و جانی و همراه نداشته است.        

انجمن دوستداران کتاب مهر گنبد کاووس و موسسه مردم نهاد کتابخوانان نو اندیش جرجان با اهدا کتاب از تعدادی از کارمندان بیمارستان شهید مطهری گنبد کاووس تقدیر کرد.

 فازهای توسعه شرکت آریا گرانول قم به عنوان بزرگترین و مجهزترین مجموعه تولید کفش و صندل با حضور معاون امور مجلس رئیس جمهور افتتاح و به بهره برداری رسید.