نماینده مردم شرق مازندران وروسای ادارات شهرستان نکا در بازدید از راه روستایی مسیر واودین به سورک که 80درصد مشکل 40ساله اهالی سورک محسوب می شود قول دادند عملیات بهسازی و بازسازی را ظرف دوهفته آینده آغاز کنند

با رونمایی از پوستر سی و پنجمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان کشور توسط نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری، ویژه برنامه های این جشنواره سراسری به طور رسمی در دانشگاه صنعتی اصفهان آغاز شد.

جعفر ذوبی سرابی رییس اداره اوقاف وامور خیریه شهرستان مینودشت اظهار کرد: بسیاری از موقوفات که دارای سند مالکیت نبودند امسال با انعقاد تفاهم نامه ای  که بین بنیاد علوی و اداره منابع طبیعی بسته شده است دارای سند مالکیت خواهند شد

جوایز مسابقه مجازی رنگ آمیزی کتاب" کبوترعشق" با حضور خانواده شهید مدافع حرم جواد سنجه ونلی در گنبدکاووس اهدا شد.

نشست بررسی دستاوردهای فناورانه دانشگاه صنعتی اصفهان در حوزه پیشگیری و مقابله با کرونا با هدف رفع موانع تولید انبوه این محصولات، ظهر امروز چهارشنبه 23 مهرماه و با حضور جمعی از مسئولان ارشد نظارتی و حوزه سلامت استان برگزار شد.

صالح محبی رئیس اداره اوقاف و امور خیریه گنبدکاووس به همراه  روحانیون مبلغ در امامزاده یحیی بن زید (ع)به مناسبت هفته وقف با امام جمعه گنبدکاووس حجت الاسلام محمود ترابی دیدار کردند.

تشییع پیکر پاک پنج شهید مدافع حرم از شهدای خان‌طومان در شهرهای ساری، قائم‌شهر، آمل، بابل و فریدونکنار برگزار شد.

شهردار ساری:

رجبی با قدردانی از تلاش مدیریت و کارکنان سازمان عمران، تصریح کرد: افزایش ظرفیت و توان اجرای مجموعه شهرداری ساری از اهداف زیرساختی ما در راستای بهبود روند خدمات رسانی به شهروندان است.

از ظهر روز 16اردیبهشت تا 6 صبح فردا جانانه مقاومت و خط را حفظ کردیم، آن هم در شرایطی که تانک‌هایشان تا 50 متری ما آمده بودند. بعدها حاج قاسم سلیمانی گفت: «اگر مقاومت بچه‌های مازندران نبود، حلب را از دست می‌دادیم.»                                    

عملیات عمرانی کارخانه نوآوری گنبدکاووس با حضور ویدئوکنفرانسی معاون علم و فناوری ریاست جمهوری آغاز شد.

کوچکترین مروج کتابخوانی در کشور در روز اربعین حسینی به نیت گرامی‌داشت شهید مدافع حرم به مزار شهید مهدی شکوری  رفت و کتاب«کبوتر حرم» را به کودکان هم‌سن و سال خود هدیه کرد.

اثباتی دیگر از نقش بی بدیل سازمان عمران در تحولات عمرانی:

شهرداری ساری طی 1 سال گذشته در حوزه زیرساخت ها اقدامات اثرگذاری داشته بطوری که سازمان عمران با اجرای 39 عملیات زیرسازی و تسطیح و رگلاژ در مناطق 3 گانه، پیشرفت 10 برابری را در تعداد اجرای پروژه به نسبت مدت مشابه ماقبل خود ثبت کرده است.

واحد فرهنگی  بنیاد شهید وامور ایثارگران با همکاری بسیج طلاب شهرستان گنبد کاووس برنامه"هرخانه یک حسینیه را در شهرستان گنبد کاووس برگزار کرد.

انجمن دوستداران کتاب مهر گنبد کاووس با همکاری شبکه بهداشت و بسیج جامعه پزشکی بیمارستان شهید مطهری تعداد 50 جلد از کتاب" بانوی با صداقت" اثر سید علی کریمیان را به کودکان بستری در بیمارستان طالقانی گنبد کاووس اهدا نمود.

آنالیز مقایسه ای عملکرد یکساله سازمان عمران شهرداری ساری:

شهرداری ساری توانست در ابتدای سال جدید منشور مقام معظم رهبری را در محور جهش تولید با راه اندازی کارخانه تولید موزائیک متبلور سازد به طوری که تلاشگران سازمان عمران در اجرای پروژه های عمرانی، نهضت پیاده روسازی را طی 1 سال گذشته در 11 نقطه از شهر به انجام رساندند.