• معاون رئیس‌جمهور در امور مجلس:

    سیدمحمد حسینی در اختتامیه جشنواره ادبیات داستانی بسیج  با اشاره به اهمیت گزیده گویی و تاثیر داستان کوتاه بر مخاطب اظهار داشت: سبک و سیاق داستان کوتاه در انتقال مفاهیم و مضامین متعالی، جذب و ترغیب جوانان و نوجوانان به مطالعه و تحت تاثیر قرار دادن دایره وسیعی از مخاطبان از اهمیت زیادی برخوردار است.

چند نفر از کارمندان یک اداره دولتی در شهرستان تنکابن واقع در غرب مازندران توسط دستگاه‌های امنیتی دستگیر شدند.                

متروی پرند با حضور آیت الله رئیسی به بهره‌برداری رسید و این خط ریلی قادر است روزانه ۱۳ تا ۱۵ هزار مسافر را از تهران به پرند و بالعکس جابجا کند. 

نماینده دماوند و فیروزکوه برای تسریع در ساخت پروژه محور فیروزکوه به سمنان از این جاده مهم و پرتردد، بازدید کرد.

رسولی‌نژاد نماینده مردم فیروزکوه و دماوند در مجلس شورای اسلامی با حضور در شهر آسرد دماوند با اهالی، جوانان و نوجوانان حلقه صالحین محله مرانک دیدار و گفت‌و‌گو کرد. 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گنبدکاووس با حضور سر زده در مدرسه بیک‌زاده محله سیدآباد شهرستان گنبدکاووس از دانش‌آموز و معلم برای فراهم نمودن برگزاری نماز اولِ وقت با اهدای هدیه تقدیر کرد.

جانباز سرافراز اسلام حاج سیدحبیب‌الله حسینی از فرماندهان لشگر قهرمان و همیشه پیروز ویژه ۲۵ کربلا به همرزمان شهیدش پیوست.

نماینده، ولی فقیه در استان و استاندار گیلان با صدور پیامی مشترک در پی وقوع حادثه دلخراش آتش سوزی در لنگرود، فردا یک شنبه را عزای عمومی اعلام کردند.

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس یازدهم به عنوان رییس جدید مجمع نمایندگان مازندران در مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل از ارسال پرونده پزشک هنجارشکن آملی جهت لغو عضویت در هیئت علمی دانشگاه به هیئت انتظامی تخلفات اساتید خبرداد.           

 مظفرپورخوشرودی متخصص طب ایرانی و رییس دانشگاه علوم پزشکی بابل اولین استاد تمام در رشته طب سنتی کشور شد.

پیکر مطهر 22 شهید تازه‌تفحص‌شده دوران دفاع مقدس روز دوشنبه، از مرز شلمچه وارد خاک ایران اسلامی شد.

مادر شهید سیداحمد هاشمی حیدری یکی از فرماندهان بابلی دوران دفاع مقدس به فرزند شهیدش پیوست.

حسینی در یادواره ۱۴۰ شهید هنرمند مازندران:

معاون رییس جمهور با تجلیل از روحیه ایثار و ولایت مداری مردم استان مازندران گفت: فرزندان برومند این دیار در دوران دفاع مقدس و دفاع از حرم و امنیت کشور، پیشتاز و پیشگام بوده اند و امروز وظیفه داریم نام و یاد آنان را زنده نگه داریم.

بیست و هشتمین جلسه انجمن نویسندگان نوجوان گرگان با حضور گروه کتابخوانی دختران حاج قاسم گنبد کاووس برگزار شد.

هفته اول سری مسابقات لیگ برتر کشتی آزاد کشور روز جمعه(21 مهر) در سالن سید رسول حسینی ساری برگزار می‌شود.