برندگان مسابقه نقاشی روز خبرنگار گنبد کاووس اعلام شد.

تشکل‌های دانشجویی در بابل به دلیل عدم پاسخگویی به مطالبات دانشجویی از سوی معاونت آموزشی، به رئیس دانشگاه علوم  پزشکی بابل نامه دادند.

جمعی از مدیران گنبدکاووس با خانواده‌ شهید تقی‌زاده و جانباز دفاع مقدس سیداسدالله حسینی دیدار کردند.

مهدی سعادتی نماینده مردم بابل با اکثریت آرای نمایندگان استان، به‌عنوان «رییس جدید مجمع نمایندگان مازندران» انتخاب شد.

آمار 4 ماهه ابتدای سال سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری:

رئیس این سازمان با بیان مطلب فوق از اجرای 24000 متر مربع آسفالت در شهر ساری طی 4 ماه گذشته خبر داد و گفت: با تلاش همکارانم در این مجموعه حدود 15 نقطه از شهر تحت این عملیات عمرانی قرار گرفته است.

به مناسبت عید سعید قربان یک دوره مسابقه مجازی  رنگ آمیزی به‌یاد شهید مدافع حرم کربلایی مهدی شکوری در منطقه طرح شهید شوشتری محله سید آباد گنبدکاووس برگزار شد.

درگذشت شاعر فرهیخته و توانای مازندرانی جناب آقای رحمت الله حسنپور سوادکوهی، که در آستانه شهادت حضرت امام محمدباقر علیه السلام جان به جان آفرین تسلیم و به دیدار پروردگار متعال شتافت، موجب تاثر و تالم قلبی گردید.

روسای بسیج دانشجویی دانشگاه‌ها و بسیج رسانه در نشستی با موضوع بررسی همکاری دوجانبه با حجت‌الاسلام ملاکریمی دادستان شهرستان بابل گفت‌و‌گو کردند.

نشست تعالی راهبران گام دوم تبلیغ ویژه «اصحاب هنر» در شهرستان گنبدکاووس برگزار شد.

عملکرد شهرداری و شورای شهر بابل گاهی آنقدر پرتلاطم  و حاشیه‌ساز می‌شد که بعضا حتی تیتر بعضی از رسانه‌های کشور و یا رسانه‌های معاند هم شده بود.

دادستان مرکز مازندران:

دادستان مرکز استان خاطر نشان کرد: تمامی دستگاههای متولّی در روند اجرای پروژه فاز دوم بوستان ملل موظف هستند همکاری لازم را با مجموعه شهرداری ساری به عمل آورند چرا که هرگونه عدم تعامل در این مسیر باعث ایجاد اختلال در کار می شود.

شهردار ساری در دیدار با دادستان مرکز استان عنوان کرد:

عباس رجبی شفافیت اداری را مهم ترین رویکرد مدیریت شهری عنوان کرد و افزود: تلاش کردیم مدیرانی را در راس امور شهرداری قرار دهیم که شفافیت اداری را در زمره ی مهم ترین فعالیت خود جای دهند.

اثرگذاری ملموس تدبیر شهردار ساری:

در حالی سازمان عمران در 3 ماه ابتدایی سال 99 بالغ بر 21 هزار مترمربع عملیات آسفالت معابر شهری را در ساری عملیاتی کرده که این عملیات بهسازی در سال گذشته رکورد قابل توجهی را از خود برجای نگذاشته بود.

برگزیدگان مسابقه رنگ آمیزی بر اساس کتاب کبوتر حرم در گنبد کاووس معرفی شدند.

وحدت و همگرایی دو نماینده مردم شهرستان بابل در مجلس یازدهم باعث شد تا امام‌جمعه‌ در خطبه مجازی از تلاش و ریل‌گذاری صحیح آنها قدردانی کند.