جلسات تفسیر آیت الله حاج شیخ شرف الدین نظری خادم الشریعه مدظله العالی در ساری هر شب از حدود ساعت 22 از صفحه رسمی مرحوم آیت الله العظمی نظری خادم الشریعه قدس سره درشبکه اجتماعی اینستاگرام به پخش می شود.

آیت‌الله انصاری از نوادگان شیخ اعظم(ره)، نخلی را در مسجد روستایی در طریق‌القدس به مرز چذابه کاشتند.
محقق جوان شیعه:

حجت‌الاسلام امیری سوادکوهی: کاش مسئولان به این درک صحیح می رسیدند که هر چه گرفتاری و مشکلات در جامعه بوجود آمده بخاطر فاصله ی آنان از فرهنگ اصیل اهل بیت علیهم السلام و دوری از ولایت است.

رئیس پلیس راه مازندران از منع ورود خودروهای غیر بومی به این استان خبر داد.


سرپرست شهرداری ساری:

حمید رضا مرادی در این دیدار که صالح نیا معاون اداری و مالی شهرداری، مرتضی بربسته رئیس و تنی چند از مسئولان سازمان عمران را به همراه خود داشت، اظهار کرد: سازمان عمران در سال گذشته علیرغم محدودیت های کرونایی و بسیاری از مشکلات دیگر توانست خدمات شایانی به شهروندان در حوزه عمران و آبادانی ارائه دهد

عضو هیئت رئیسه مجلس:

 کریمی‌فیروزجایی در جمع گروه‌های جهادی بسیج دانشجویی: حل مشکلات مردم با نگاه جهادی و انقلابی از بین میرود، نگاه‌های اداری باید کنار گذاشته شود.

تصمیمی متفکرانه از حمید رضا مرادی:

مرادی فر از جمله نیروهای متخصص، متعهد به کار و باتجربه شهرداری ساری است که در سال های خدمت در این نهاد، همواره مدیری ساعی، متعامل و موثر در پیشبرد برنامه های خدمات رسانی نهاد مذکور به مردم بوده است.

سرپرست شهرداری ساری به شفاف سازی و جلوگیری از ویژه‌خواری در شهرداری اشاره کرد و تصریح کرد: شفاف‌سازی و جلوگیری از ویژه خواری به عنوان یکی از مهم‌ترین برنامه‌های شهرداری در سال جدید است؛ در ابتدای سال ۱۴۰۰ به مردم خواهم گفت که در گذشته چه اتفاقاتی افتاده است.

مراسم رو نمایی از کتاب "پاسدار قرآن" به یاد سردار شهید شهامت عیسی بیگی رونمایی شد.

مرتضی بربسته با بیان اینکه 26820 مترمربع زیرسازی در 28 نقطه از شهر اجرا شده، اظهار داشت: سازمان عمران در راستای بهسازی معابر عمومی شهر ساری 37132 متر مربع ترمیم و روکش آسفالت در 68 معبر به انجام رسیده که روان سازی تردد شهروندان و بهبود کیفی شریان های درون شهری را به همراه داشته است. 

مجموعه کتاب محلمون بهاره/ شهیداش افتخاره اثر سید علی کریمیان در دانشگاه علمی کاربردی گنبد 2 رونمایی شد

در حاشيه هفدهمین همایش ملی و ششمین کنفرانس بین المللی مهندسی ساخت و تولید، از دانشجوي كارشناسي ارشد دانشگاه صنعتي اصفهان به عنوان صاحب پایان نامه برتر سال تحصیلی 1398-1399 مهندسی ساخت و تولید ایران تجلیل شد.

حضور رئیس دستگاه قضا در مازندران؛

رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه مسئله حفظ حقوق بیت‌المال حقوق عامه بسیار مهم است، باید همواره باید تلاش بیشتر شود هم برای حفظ حریم دریا، جنگل و منابع طبیعی باید تلاش کنیم، گفت: نباید اجازه بدهیم که آجر روی آجر متخلفان گذاشته شود 

آیت‌الله انصاری از نوادگان شیخ اعظم به مناسبت روز درختکاری و هفته منابع طبیعی، نهال درختی را در کنار مزار شهدای مدافع حرم کاشتند.


دهمين نشست مجمع نمايندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی، همراه با گزارشي از دانشگاه هاي بزرگ دولتی استان و سازمان زمين شناسي استان، امروز سه شنبه 19 اسفندماه به ميزباني دانشگاه صنعتي اصفهان برگزار شد.

سرپرست معاونت شهرسازی، معماری و امور مناطق شهرداری مطرح کرد:

سرپرست معاونت شهرسازی، معماری و امور مناطق شهرداری ساری همچنین بر تسریع در ارائه خدمات همراه با ارائه مشاوره به شهروندان جهت اتخاذ تصمیم بهینه در پیشبرد درخواست‌های خود و ایجاد وحدت رویه، با توجه به وضعیت اقتصادی حاکم بر جامعه، توسط مجموعه شهرسازی تأکید کرد.

نمایندگان مردم بابل در مجلس شورای اسلامی و امام جمعه بندپی شرقی: آنچه در روستای تورسو و در آستانه میلاد امام اول شیعیان حضرت علی (ع) رخ داد کام مردم و علاقمندان نظام اسلامی را تلخ نمود و موجب تاسف و تالم شدید اینجانبان گردید.