اقدامی هوشمندانه از حمید رضا مرادی:

حمیدرضا مرادی رسیدگی به معیشت کارکنان خدوم و زحمتکش شهرداری را اولویت کاری خود قرار داده است و در این راستا مقرر شد مطالبات کارکنان این مجموعه طی زمانبندی مشخص بروزرسانی و پرداخت شود.

گذری بر عملکرد آزمایشگاه خاک و مکانیک:

داداشی بابیان اینکه آزمایش‌ها و کنترل کیفی انجام‌شده از سوی این اداره نقش بسیار مهمی در اطمینان بخشی و ایمن‌سازی طرح‌ها دارد، افزود: انجام ندادن مطالعات و آزمایش‌های فنی مکانیک خاک در طرح‌های عمرانی می‌تواند خسارات جبران‌ناپذیری را به همراه داشته باشد.

موضع متعارف سرپرست شهرداری:

مرادی سپس از پروژه فاز سوم میدان ابن شهرآشوب بازدید نمود و اظهار داشت: بخش عمده ای از این پروژه انجام شده و مجموعه شهرداری ساری می توان در اسرع وقت آن را به اتمام برساند.

در حاشیه یادواره 34 شهید روستای خرق شهرستان فاروج از جلد دو کتاب " فاتح دلها" و "مدافع وطن" با حضور مسئولین و خانواده محترم شهداتوسط پدر شهیدان مصطفی و محمود آزاده رونمایی شد.

یک بنای تاریخی بابل و در سایه سکوت مسئولان در آستانه فروپاشی کامل قرار داد.

در سالروز شهادت سردار سلیمانی در حسینیه عاشقان ثارالله سپاه گرگان از 3 کتاب نویسندگان گلستانی رو  نمایی شد.    

به مناسبت سالروزحماسه 9دی آقای بالو مدیر فرهنگ سرای انقلاب اسلامی شهرداری تهران وهمکاران ،سید علی کریمیان مشاور فرهنگی و امور کتابخوانی فرمانداری گنبد کاووس به همراه پدر بزرگوار شهید علی آقاعبدالهی از خانواده محترم شهیدان برومند چوکامی و رجب پور چوکامی دیدار کردند.

شرکت ایران خودرو مازندران در سال جهش تولید برای نخستین بار از زمان اعمال تحریم‌های ظالمانه در تولید خودرو رکوردی تازه به ثبت رسانده‌است.

هفتمین یادواره مجازی شهدای عملیات کربلای 4 استان گلستان در حسینیه عاشقان ثارالله گرگان برگزار شد.

تدبیر اخلاق مدارانه مرکز امور بانوان و خانواده شهرداری:

راحله حاجیان با تاکید بر اینکه در زمینه اشاعه فرهنگ فاصله‌گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک، مسئولیت اجتماعی بر عهده داریم، افزود: شیوع کرونا و افزایش ساعت کاری پرستاران، این قشر زحمتکش را با مشکلاتی مواجه کرده است.

سازمان عمران در راستای کیفی سازی خدمات عمرانی به مردم شهر ساری، دقت عمل بالا و استفاده از بروزترین سیستم های اجرای پروژه‌های عمرانی را مورد توجه قرار داده که به همین منظور در فرآیند ترمیم آسفالت معابر شهری از قیر امولسیون و دستگاه فلاسک لکه‌گیری آسفالت استفاده می کند تا بهسازی معابر دارای پایداری بیشتری باشد.

سیدعلی کریمیان مشاور فرهنگی و امور کتابخوانی فرماندار گنبد کاووس در نشست اهدا جوایز مسابقه مجازی شعرخوانی برای شهدا گفت: بهترین تفریح برای کودکان و نوجوانان و خانواده ها مطالعه و کتاب خواندن است.


سرپرست معاونت شهرسازی، معماری و امور مناطق شهرداری خبر داد:

سرپرست معاونت شهرسازی، معماری و امور مناطق شهرداری ساری با بیان اینکه در تدوین طرح تفصیلی، نگاه تعاملی به اهداف انجمن انبوه سازان وجود دارد، گفت: ضوابط و مقررات این طرح از طریق رسانه ها اطلاع رسانی می شود تا شهروندان ساروی از وضعیت قوانین و مقررات به آگاهی کامل برسند.

طی هشت سال گذشته حتی یک ریال هم از سوی شورای شهر و شهرداری کمک مالی به تیم های ورزشی نشده که اعضاء شورای شهر سوء استفاده های مالی زیادی داشته اند.

در آستانه انتخابات شوراهای دانش آموزی مرحله استانی؛

نشست هم اندیشی مدیر آموزش و پرورش و نمایندگان شوراهای دانش آموزی شهرستان گنبدکاووس با همراهی رفعتی معاون پرورشی، دروکی کارشناس فرهنگی هنری و حسینی کارشناس روابط عمومی برگزار شد.

پرونده اختلاس سه هزارمیلیارد ریالی شهرداری ساری که از سال 97 تشکیل شد تاکنون 8عضو از اعضای 9نفره شورای شهر ازجمله رئیس مدعی مبارزه با فساد، شهردار ، چند تن از معاونان ، کارشناسان ، کارپردازان ، مدیران عامل سازمان های وابسته به شهرداری ساری دستگیر و روانه زندان شدند.

مراسم اولین سالگردشهادت سپهبدشهید حاج قاسم سلیمانی و اربعین شهادت دانشمند دکتر محسن فخری زاده همراه بایاد و خاطره ۱۷۴۸ شهید شهرستان بابل برگزار می‌شود.