• از «الله رودبار» تا استانبول ترکیه؛

    محمود حسن‌نیا قهرمان اسبق جوانان جهان، مربی سازنده استان مازندران و مالک کارخانه کشتی‌گیرساز «مالک اشتر بابل» است و از استان‌های فارس، تهران، گیلان و گلستان هم شاگرد دارد که تا کنون در المپیک، جهانی و آسیا کشتی‌گیر معرفی کرده‌است.

دیدار فینال رقابتهای والیبال قهرمانی مردان آسیا در شرایطی با برتری نماینده ایران به پایان رسید و تیم والیبال ایران برای هشتمین بار قهرمان آسیا شد.

استقلال که قهرمانی‌اش در هفته گذشته قطعی شده بود همچنان به رکورد شکست ناپذیری اش در لیگ بیست و یکم ادامه داد.

بازی تراکتور و پرسپولیس  به علت پرتاب سنگ و بطری از سوی هواداران تراکتور نیمه تمام ماند و کمیته انضباطی بعد از دریافت گزارش بازی رای نهایی را صادر می‌کند.

 انتشار گسترده تصویر اهدای پیراهن یکی از دو تیم فوتبال مطرح پایتخت به رئیس جمهور در دیدار با ورزشکاران، گمانه‌زنی‌هایی را درباره تعلق خاطر آیت‌الله رئیسی به این تیم در پی داشت.            

سرمربی پرسپولیس گفت: می‌توانم یک کتاب در مورد اتفاقات امسال بنویسم اما وقتی برای تیم بزرگ پرسپولیس مربیگری می‌کنی و در شرایطی هستی که میدانی که نمیتوانی حقت را از فوتبال بگیری، عصبانی می‌شوی.

علی کریمی‌فیروزجایی با رأی قاطع برای چهار سال دیگر به عنوان رئیس هیئت سوارکاری استان تهران انتخاب شد.

در ۲۱ دوره گذشته لیگ برتر، پرسپولیس با ۷ قهرمانی، سپاهان با ۵ قهرمانی، استقلال با ۴ قهرمانی و فولاد با ۲ قهرمانی پرافتخارترین تیم‌های لیگ برتر هستند.

 در چارچوب رقابت های لیگ برتر تیم های استقلال و پدیده به مصاف هم رفتند و آبی پوشان با یک گل شاگردان سید عباسی را شکست دادند و پرسپولیس در اصفهان مقابل ذوب آهن متوقف شد.            

رئیس هیئت هندبال شهرستان بابل گفت: اولین گردهمایی هیئت‌های استان مازندران به میزبانی بابل برگزار شد.

تیم فوتبال پرسپولیس با پیروزی برابر پیکان فاصله‌اش با استقلال در صدر جدول را کاهش داد تا به دیدارهای باقی مانده در لیگ بیست و یکم و کسب عنوان قهرمانی امیدوارتر از قبل بماند. 

این موفقیت بزرگ را به جامعه ورزشی استان به خصوص خانواده بزرگ بدنسازی مازندران، حسن رنگرز مدیرکل ورزش و جوانان استان و شخص نقی کلانتری مدیر اخلاق مدار و متبحر ورزش این دیار تبریک عرض می نمائیم.

در حالیکه فدراسیون فوتبال پیش از این اعلام کرده بود از ادامه حضور اسکوچیچ در تیم ملی ایران حمایت می‌کند صحبت‌هایی در مورد مذاکره با «فرانک ریکارد» هلندی مطرح می‌شود.

فرهاد مجیدی سرمربی جوان استقلال به همراه استقلال در فاصله ۶ هفته مانده به پایان رقابت‌های لیگ برتر با اختلاف ۶ امتیاز در مقایسه با پرسپولیس صدرنشین است و سرنوشت قهرمانی دست خودش است.

این روزها دوباره زمزمه بازگشت عادل فردوسی پور به رسانه ملی شنیده می شود و حتی مورد استقبال مدیران صداسیما قرار گرفته است.

 تیم فوتبال فولادخوزستان با برتری مقابل الغرافه قطر در یک قدمی صود به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا قرار گرفت.            

تیم فوتبال نساجی با پیروزی برابر حریف خود به عنوان دومین تیم راهی دیدار فینال جام حذفی باشگاههای کشور و حریف تیم آلومینیوم اراک شد.

به نظر می‌رسد جنجال بزرگ دیگری در فوتبال ایران در راه است؛ جنجالی که حرف های متناقض مسوولان ناشی و بی‌کفایت برای جو ملتهب فوتبال کشور به وجود آورده است.