روز سیزدهم از سی و دومین دوره بازیهای المپیک در شرایطی با رقابت های کشتی آغاز شد که کاروان ورزش ایران با مدال نقره حسن یزدانی تعداد مدال های خود را به پنج رساند. 

استقلال با پیروزی برابر گل گهر در بازی نیمه نهایی جام حذفی، موفق شد برای دومین سال پیاپی و به طور کلی برای سیزدهمین بار راهی بازی فینال شود. 

جام قهرمانی بزرگسالان مازندران با قهرمانی تیم «یاران هادی نوروزی» به پایان رسید و بابلی‌ها این جام را به مزار مرحوم هادی نوروزی بردند.

 وزنه بردار فوق سنگین ایران نایب قهرمان بای های المپیک توکیو شد و اولین مدال نقره کاروان ایران و چهارمین مدال کشورمان را کسب کرد.

ملی‌پوشان وزن ۵۷ و ۸۶ کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد ایران با برتری مقابل حریفانان خود به مرحله نیمه نهایی رسیدند اما رضا اطری با شکست برابر حریف به فینال نرسید.

 امروز ورزش حرفه ای ما کثیف ترین جامعه ورزشی جهان لقب گرفته است؛ انضباط، اخلاق و ادب و تعصبات ملی جایگاهی در ورزش حرفه ای تیم های ملی ما ندارد؛ مصرف مشروبات الکلی و مواد مخدر حتی در اردوهای تیم ملی ما حاکم است اینگونه رفتارهای کثیف حتی در رژیم گذشته نیز در ورزش کشورمان حاکم نبود. 

در روز یازدهم المپیک توکیو، ایران در کشتی فرنگی امیدوار به کسب مدال بود، اما میرزازاده دستش از ثبت یک برنز کوتاه ماند.

تیم ملی والیبال ایران در آخرین دیدار از مرحله مقدماتی سی و دومین دوره بازیهای المپیک برابر میزبان مسابقات به میدان رفت و با شکست برابر این تیم از راهیابی به مرحله بعدی بازماند. 

پرسپولیس با پیروزی مقابل پیکان برای پنجمین بار متوالی قهرمان لیگ برتر ایران شد و شمار قهرمانی‌های خود را به عدد ۱۴ رساند.                 

ورزشکاری که مسئولان برایش همه کار کردند تا بتواند یکی از مدال‌آوران ایران در سی و دومین دوره بازیهای المپیک باشد، پس از ناکامی در صعود از مرحله مقدماتی «بهانه‌هایش» را کنار هم چید!

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در آستانه اعزام کاروان کشتی آزاد ایران به بازی‌های المپیک 2020 توکیو، با حضور در خانه کشتی تهران از رضا اطری کشتی‌گیر بابلی تجلیل به عمل آورد.

چهارمین روز از سی و دومین دوره بازیهای المپیک باکسب دو عنوان پنجمی و پانزدهمی برای تیم‌های تیراندازی کاروان کشورمان به پایان رسید. 

 سعید ملایی از مغولستان در فینال وزن 81- کیلوگرم جودوی المپیک توکیو با قبول شکست مقابل رقیب ژاپنی به مدال نقره المپیک دست یافت.                 

پرسپولیس با جبران گل خورده مقابل تراکتور و کسب پیروزی در این دیدار خانگی، همچنان در صدر جدول قرار گرفت تا در یک قدمی قهرمانی لیگ برتر قرار گیرد.                 

طبق اعلام مسئولان دهکده المپیک افراد حاضر در مسابقات در صورتی که تست کرونایشان مثبت شود، باید ۱۴ روز در قرنطینه بمانند.

دراماتیک‌ترین دیدار این هفته، اما مصاف سپاهان و ذوب‌آهن است که یکی برای بقا می‌جنگد و دیگری برای قهرمانی و شکست هر یک نه فقط برای آن تیم که برای فوتبال اصفهان تلخ خواهد بود.