•  تاج و متهمان پرونده ویلموتس با دادن راپورت و اطلاعات غلط به فیفا، سعی در تعلیق فوتبال کشورمان برای فرار از محاکمه به جرم حیف و میل و بیت‌المال دارند.  

بعد از استعفای مهدی رسول پناه، از میان گزینه‌های مطرح شده برای صندلی مدیریت باشگاه پرسپولیس در نهایت جعفر سمیعی به عنوان مدیرعامل این باشگاه انتخاب شد و کار خود را آغاز خواهد کرد.

فدراسیون کشتی از این فرد برای نفوذ در همه ارکان کشتی مازندران سو استفاده بسیاری کرده و باعث شده کشتی استان به حاشیه کشیده شود.

 کاظم غفارپور مسوول تربیت بدنی سپاه استان و دبیر کمیته ضمن ارائه گزارش کارهای  انجام شده توسط این کمیته از ابتدای سال تا کنون از همراهی مجموعه اداره کل ورزش و جوانان وسایر ارگانها، قدردانی کرد.

رسانه ای شدن عکس توافق باشگاه استقلال با بازیکن قرضی پرسپولیس، دردسر های تازه ای را برای این باشگاه ایجاد کرده و ممکن است کار را به جریمه‌هایی برای طرفین هم بکشاند.

باشگاه پرسپولیس به دنبال جذب یک بازیکن است.          

آقای وزیر، حال کشتی استان خوب نيست:

متاسفانه اداره کل ورزش و جوانان و فدراسیون کشتی در برابر این ناملایمتی و سو تدبیر انجام شده به این لحظه کوچک ترین اقدام جهت حل مشکلات و بحران این رشته بعمل نیاورده است.

الاهلی قطر علی‌رغم بهره‌مندی از کاپیتان ایرانی خود شکست سنگینی برابر السد متحمل شد. 

اما سکوت معنادار علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی که خود قبل از انتخابات هیات کشتی حامی گزینه ای دیگری بود و در آن زمان هشدارهایی را مطرح می نمود برای چیست؟

تاسیس شرکت هایی که وجود خارجی ندارند و با شرکت در مزایده تخلفی دیگر را به ثبت می رسانند. بررسی نکردن دقیق صلاحیت اشخاص هم نوع دیگری از این ابهامات است.

سرهنگ غفارپور مدیر تربیت بدنی سپاه کربلا مازندران ضمن عرض  خیرمقدم به مدیرکل ورزش و جوانان  و مدیرعامل باشگاه مقاومت،و اعضای حاضر در جلسه و تبریک هفته تربیت بدنی  در مورد ظرفیت تربیت بدنی بسیج استان نکاتی  را مطرح نمودند‌

عدم حمایت رئیس هیات کشتی مازندران از سرمربیان مازندرانی تیم ملی:

این سکوت وی موجب شد که اکنون زمزمه برکناری مسعود واحدی سرمربی جوان و خوش فکر تیم ملی کشتی آزاد نونهالان ایران نیز به گوش می رسد.

به استحضار میرساند باتوجه به مشغله کاری که برایم وجود داشته و هیات کشتی استان هم  یکی از هیات های پرکار استان بوده است ادامه همکاری در این حوزه برایم مقدور نمیباشد و استعفاء خود را اعلام می کنم.

در آخرین روز از مسابقات سوارکاری پرش با اسب قهرمانی کشور در سال 1399 نفرات برتر کشور در رده بزرگسال مشخض شدند.        

دومین روز مسابقات پرش با اسب قهرمانی کشور سال 99 با رعایت دقیق پروتکل بهداشتی در باشگاه سوارکاری نوروزآباد برگزار شد.              

مسابقات پرش با اسب قهرمانی کشور از امروز دوشنبه جمعه ۲۸ مهر با رعایت کامل پروتکل بهداشتی در رده‌ بزرگسالان در باشگاه سوارکاری نوروزآباد تهران آغاز شد.

یکی از مسائل بسیار رنگ در بحث شکایت النصر از پرسپولیس، خط دادن‌ها و ارسال پالس های منفی علیه نماینده ایران از داخل کشورمان بود.