•  تاج و متهمان پرونده ویلموتس با دادن راپورت و اطلاعات غلط به فیفا، سعی در تعلیق فوتبال کشورمان برای فرار از محاکمه به جرم حیف و میل و بیت‌المال دارند.  

هادی ساعی به دلیل رفتار مغایر با اخلاق حسنه و اظهارات خلاف واقع، با محرومیت یک ساله از فعالیت و حضور در لیگ تکواندو و جزای نقدی مواجه شد.

این رفتار در حالی که همین ورزشکاران صاحب چندین دستگاه منزل و خودرو هستند اما حاضر به هزینه کردن برای درمان بیماری یا آسیب دیدگی خود نیستند

در دربی استقلال و پرسپولیس ، در ابتدای نیمه اول توپ در محوطه جریمه پرسپولیس به دست وحید امیری برخورد کرد که داور این صحنه را پنالتی نگرفت که استقلالی ها به این صحنه اعتراض داشتند.

 مهدی طارمی با انتشار یک توییت به شکلی تند از عملکرد دولت فعلی انتقاد کرده است.                 

حمید مطهری در برنامه زنده فوتبال برتر شب گذشته در یک اقدام هوشمندانه به نوعی هم می‌خواست مانع کُری‌خوانی شود و هم اینکه مربی استقلال را دور زده باشد.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به اظهارات سرمربی استقلال گفت: در انتهای مسابقات لیگ جام می‌دهند نه الان.

کارشناسان داوری در باره هند مشکوک به پنالتی در بازی پرسپولیس و استقلال را نظر دادند.

سرمربی پرسپولیس به وزیر ورزش اولتیماتوم داد؛

یحیی گل‌محمدی در کنفرانس خبری پس از بازی تاکید کرد که باید وزیر ورزش تکلیف اعضای هیئت مدیره باشگاه را مشخص کند.

دربی زیبا و جذاب برنده نداشت؛

مهدی قایدی در ثانیه‌های پایانی استقلال را نجات داد و اجازه نداد بازنده دربی باشند.

‍ نقدی بر چالش پیش روی فدراسیون کشتی:

پرسش جامعه کشتی اینجاست با توجه اینکه در کشتی بسیاری از مدیران کاردان، شایسته و باتجربه وجود دارند که جدایی از کسب افتخارات برای کشتی کشورمان، در مدیریت صاحب مرتبه ویژه در بین اهالی کشتی هستند و به راحتی می توانند ناجی کِشتی به گل نشسته لیگ کُشتی کشورمان باشند، جایگاهشان کجاست؟

مراسم اهدای مدال قهرمانان جهان علی بهبود از مازندران و محمد ناقوسی از خوزستان به منظور پاسداشت مقام شهدا در یادمان شهدای گمنام مازندران هفت تپه در استان خوزستان شهرستان شوش برگزار شد.

بهزاد دادش‌زاده بازیکن خوش تکنیک و محبوب گیلانی سرخ‌آبی دهه 70 و مهران نجفی بازیکن محبوب بابلی‌ها که در دهه 60 به سرخ‌آبی‌ها گل زده نتیجه بازی استقلال و پرسپولیس روز دوشنبه را پیش‌بینی کردند.

از هفته چهارم لیگ برتر امیدها، بعداز ظهر امروز تیم استقلال در ورزشگاه امام رضا (ع) میزبان پرسپولیس بود که این مسابقه با نتیجه 2 بر یک به سود شاگردان آرش برهانی به پایان رسید.

حرمت ملی پوشان استان را رعایت کنید:

 رنگرز هم در کمیته ملی المپیک هم در وزارت ورزش جوانان هم در فدراسیونها کارکرده قهرمان جهان و سرمربی تیم های ملی باید بااقتدار کامل در ورزش مازندران مدیریت کنند.

 یکی از مهمترین عوامل در کاهش آسیب‌های اجتماعی، توسعه و تقویت ورزش و از مهم ترین برنامه در پیشرفت ورزش بحث استعدادیابی و آموزش در ورزش در رده‌های سنی مختلف و از مهم‌ترین امر در بسیج ساماندهی و سازماندهی و آموزش و ترویج فرهنگ پهلوانی میباشد.

رئيس فراكسيون ورزش مجلس شوراى اسلامى طی حکمی رئيس كميته بدنسازى و پرورش اندام را منصوب کرد.

تنها ملاک وزارت ورزش برای حضور این افراد در هیئت مدیره پرسپولیس، هم طیف بودن رسول‌پناه با مسعود سلطانی‌فر است.