تیم فوتبال سپاهان برای دومین مرتبه طی 9 روز مقابل استقلال شکست خورد و آبی ها حالا در نیمه نهایی جام حذفی منتظر شناخت رقیب بعدی خود برای فینالیست شدن هستند.

در هفته سی‌وسوم رقابت های لیگ دسته یک، مس رفسنجان با شکست نود ارومیه صعود خود را به رقابت های لیگ برتر قطعی کرد و قهرمان لیگ یک شد.                    

در ساری هم بحث استعفاء مبین حسن نژاد در قائم شهر هم اختلاف بین رئیس اداره ورزش با نبیلی رئیس هیئت در بابل هم اختلاف جامعه کشتی در حضور و عدم حضور محمدنژاد مباحثی است که عسگری محمدیان رئیس هیات استان باید حل کنند. 

از رقص شمالی تا رکورد سید؛

پرسپولیس در هفته بیست و ششم لیگ برتر پوکر قهرمانی اش را با برتری مقابل نفت مسجدسلیمان قطعی کرده بود و امشب برای چهارمین فصل متوالی جام قهرمانی لیگ را به دست آورد.

بازیکن جوان تیم نیواورلینز حرکت فوق العاده ای را امروز مقابل ممفیس انجام داد.                                    

یک طلا، یک نقره، حبیبی، موحد، یزدانی، قاسم رضایی و کمیل قاسمی پنج مرد طلای کشتی مازندران در طول المپیک ها، قاسم رضایی با یک طلا و یک برنز در مکان دوم، حبیبی، موحد و یزدانی در مکان سوم، عسگری محمدیان با دو نقره، سید مراد محمدی با یک برنز. 

روز دوم هفته بیست‌و‌هفتم لیگ برتر ایران چهار دیدار از شامگاه امشب شنبه 11 مرداد در شهرهای قائمشهر، سیرجان، جم و ورزشگاه آزادی تهران آغاز شد.

فاصله کم بین نیمکت نشینان دو تیم سایپا و ماشین سازی در لحظات پایانی باعث درگیری لفظی شدیدی بین آنها شد که با وساطت حراست، ختم به خیر شد.

هفته بیست‌و‌هفتم لیگ برتر ایران امروز جمعه 10 مرداد با 4 دیدار در شهرهای تبریز، تهران، اصفهان و آبادان آغاز شد

تیم فوتبال فولاد خوزستان با شکست برابر نساجی مازندران اجازه داد یکی از رقیبان استقلال برای کسب سهیمه آسیا کمی عقب بماند.

متأسفانه هیچگونه سرمایه گذاری مناسبی را در ساخت و سازها و توسعه ورزش استان نبودیم و در جذب اسپانسرها ناتوان بودیم. 

پرسپولیس با پیروزی تاریخی خود مقابل نفت مسجدسلیمان به قهرمانی فصل دست یافت و پوکر برای آنها تکمیل شد.

تیم فوتبال فولاد خوزستان در هفته بیست و ششم لیگ برتر برابر ذوب آهن به پیروزی رسید و جدال تیم‌های قعرنشین با حریفانشان برنده ای نداشت. 

ابلاغیه رسمی دستورالعمل اجرایی پویش دوشنبه های ورزش و کار از سوی معاونت فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی به مدیران کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استانها ارسال و لازم الاجرا گردید.

مشهد- اصفهان یا مسجدسلیمان؛

سر‌و‌ته جدول این هفته رقابــت حساسی را پیش‌رو دارند. برخی برای بقا می‌جنگند و برخی دیگر برای کسب سهمیه. تلاشی که تنها پنج هفته تا پایان آن زمان باقی مانده است، اما مهم‌ترین اتفاق بدون شک روز دوم هفته بیست و ششم رخ می‌دهد. جایی که پرسپولیس برای تمام کردن کار قهرمانی و بالا بردن جام در مسجدسلیمان رودرروی نفتی‌های این شهر برای کسب چهارمین جام صف‌آرایی می‌کند.  

 سرخ ها در پنج فصل اخیر میانگین بیش از 60 امتیاز در هر فصل را دارند و همین عملکرد باعث شد تا آن ها خیلی زود به هزارمین امتیاز خود در لیگ برتر خلیج فارس برسند.