بنابر اعلام مدیر برنامه‌های رادوشوویچ، وی گواهی‌های لازم را برای خروج از کشورش و عبور از کشور‌هایی که باید از طریق آن‌ها راهی تهران شود، اخذ کرده است.

احمد سعادتمند مدیرعامل باشگاه استقلال در صحبت‌هایی از پرداخت مطالبات میلیچ و دیاباته دو بازیکن تیم فوتبال استقلال خبر داد.

جامعه کشتی کشورمان خصوصا علاقمندان کشتی هیچ گاه قدرت نمایی مرحوم رمضان خدر در اجرای فنون کشی آزاد و فرنگی فراموش نمی کند...

آیا از این استان تیمی در لیگ باشگاههای جهان حضور نخواهد داشت؛ این را باید به حساب بی عدالتی ها در فدراسیون و سازمان لیگ کشتی کشورمان وارد کنیم...

هیچ مسئولی به قهرمان بابلی دارنده مدال نقره کشتی فرنگی نوجوانان جهان و برنز المپیک نوجوانان که این‌روزها به علت ابتلا به سرطان و در حال شیمی درمانی است، تا کنون سراغی از او نگرفته‌است.

شنیده می‌شود یکی از گزینه‌های جانشینی بیرانوند در تیم پرسپولیس دروازه‌بان یک تیم پرتغالی خواهد بود.

در حالی نزدیک به پنج ماه از استعفای تاج به‌بهانه بیماری می‌گذرد که ردپای رئیس سابق فدراسیون فوتبال در تصمیمات مهم فدراسیون در این مدت دیده می‌شود تا او در شرایطی که سمتی در فوتبال ندارد همه‌کاره آن باشد، طوری که به قول ...

بنابر گزارش منبعی موثق در وزارت ورزش، با توجه به عملکرد موفق وی در ورزش این استان، کما فی سابق این مدیر کارکشته در مدیریت ورزش مازندران حضور خواهد داشت.

امام علی حبیبی دارنده چهار مدال طلای جهان و المپیک از مشاهیر جهان کشتی گفت: کشورمان بخصوص مازندران بهترین استعدادهای جهان را دارد.

بعضی ها از منتخبین مردم انتظار سوء استفاده از ما را دارند دیدار یا مذاکرات از سوی مدیر کل و سرپرست هیات با داوطلبان ریاست کشتی را نمی توان به عنوان حمایت از فردی اعلام کنیم

سخنگوی فدراسیون فوتبال خبر فوت ستاره سابق تیم ملی ایران را به دلیل کرونا تایید کرد.

حضور دوباره سرمربی آرژانتینی روی نیمکت والیبال ایران خیلی‌ها از بازگشت دوباره او استقبال می‌کنند تا تکانی دوباره به والیبال ایران بدهد.

آفرین بر چنین منطقی، متاسفانه تعدادی همه مربیان را تحریک بر عدم همکاری با هیات جدید اما خودشان مخفیانه بدنبال رایزنی برای جایگاهی در هیات کشتی هستند؛ از این حرکت بعضی از مربیان قدرت طلب جامعه مربیان کشتی معترض شدند.

کشتی گیران مازندرانی با کسب 161 مدال رنگارنگ بین المللی، جهانی و آسیائی در صدر کسب افتخارات ورزشی در بین 50 رشته که در 25 رشته مازنی ها مدال آور هستند.