استقلال در اصفهان مقابل ذوب‌آهن متوقف شد.                            

دیدار حساس سپاهان و پرسپولیس در لیگ برتر با پیروزی سپاهان به پایان رسید تا پرسپولیس همچنان در نوار ناکامی‌ها قرار داد.                             

تیم فوتبال استقلال در دیداری حساس و مهیج برابر تراکتور تبریزی به پیروزی رسید تا همچنان موقعیتش را در بالای جدول حفظ کند. در این دیدار مهاجم آرژانتینی آبی‌ها عملکرد فوق العاده‌ای داشت.

تیم نوجوانان ایران با نمایشی حسابگرانه برزیل بزرگ را شکست داد و در دومین روز این رقابتها یک شگفتی بزرگ خلق کرد.

صحبت‌های دبیر درباره کتف آسیب‌دیده حسن یزدانی سؤالات و ابهامات زیادی را ایجاد کرد و این موضوع مطرح می‌شود که آیا قرار است قاسم‌پور در وزن یزدانی کشتی بگیرد.

سپاهان ایران در یک بازی برابر تیم نگون بخت ازبکستانی در لیگ قهرمانان آسیا بیشترین گل را در تاریخ فوتبالی خود به ثمر رساند.

در هفته چهارم مرحله گروهی لیگ قهرمان آسیا تیم نماینده عربستان صدرنشین گروه چهارم باقی ماند.                                    

هفته نهم لیگ بیست و سوم امروز پنجشنبه(11 آبان 1402) با تساوی سرخ‌آبی‌ها و پیروزی بزرگ ملوان در اصفهان خاتمه یافت.

رقابت تیم‌های نساجی مازندران و سپاهان اصفهان در حالی با تساوی به پایان رسید که در جریان آن حاشیه‌های روی نیمکت بیشتر از اتفاقات داخل زمین بود.

 پرسپولیس در بازی با ملوان حداقل موقعیت خطرناک را خلق کرد و با از دست دادن دو امتیاز از این بازی خارج از خانه صدر را از دست داد.

قالیباف:

رئیس مجلس شورای اسلامی با ارسال پیامی افتخارآفرینی ورزشکاران پارالمپیکی ایران در چهارمین دوره بازی‌های پاراآسیایی هانگژو را تبریک گفت.

کاروان ورزشی ایران بهترین عملکرد خود را در ادوار بازی‌های پاراآسیایی در شهر هانگژو به ثبت رساند.            

تیم فوتبال استقلال با سه امتیازی که مقابل آلومینیوم اراک و در ورزشگاه آزادی به دست آورد، جایگاه پرسپولیس در صدر جدول رده‌بندی را از آن خود کرد.

باشگاه استقلال از دومین اسپانسر خود که مربوط به گوشی‌های همراه است، رونمایی کرد.

 روز سوم بازی‌های پاراآسیایی هانگژو جمهوری اسلامی ایران با کسب73 مدال همچنان در رده دوم جدول توزیع مدال‌ها قرار دارد.

 برای نخستین‌بار در ایران بازبینی صحنه گل دوم پرسپولیس به تیم استقلال تاجیکستان با استفاده از سیستم VAR  مورد تأیید داور قرار گرفت.

کل افتخارات فوتبال را مقایسه کنیم با افتخارات حسن یزدانی، هرچند قیاسی است که نتیجه آن کاملاً مشخص است و یزدانی بدون قیاس هم بالاست، اما وقتی با جماعت متوهم و خود بزرگ‌بین فوتبال که شجاع خلیل‌زاده تنها یکی از آنهاست روبه‌رو هستیم، بد نیست برای گوشمالی دادن به این زیاده‌خواهان همیشه بازنده نکاتی را یادآور شویم.