مراسم افتتاحیه مجلس دوازدهم صبح امروز در محل صحن مجلس شورای اسلامی واقع در میدان بهارستان تهران، با حضور مقامات کشوری و لشکری انجام شد.

مراسم بزرگداشت شهید آیت‌الله رئیسی رئیس‌جمهور فقید و دیگر شهدای خدمت صبح امروز پنجم خرداد از سوی رهبر انقلاب اسلامی، با حضور مسئولان و عموم مردم در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار شد.                                

آخرین جلسه علنی دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی به پایان رسید و مراسم اختتامیه روز شنبه(1 خرداد 1403) برگزار شد.

مردم بیرجند با حضور گسترده در مراسم تشییع شهید آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی و همراهان شهیدش سنگ تمام گذاشتند و با پیکر شهدای خدمت وداع کردند.                                

 رهبر انقلاب اسلامی با سران و مسئولین کشورهای شرکت کننده در مراسم یادبود آیت‌الله رئیسی دیدار کردند.

مردم قدرشناس پایتخت با پیکر آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور و همراهانش شهیدش را که در راه خدمت به شهادت رسیدند را برای همیشه خداحافظی کردند.        

مراسم تشییع پیکر دکتر سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور شهید و همراهان صبح امروز سه‌شنبه در تبریز برگزار شد.

ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری صبح امروز سه‌شنبه با حضور مسولان کشوری و لشکری و با صدور پیام از سوی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی آغاز به کار کرد و آیت الله موحدی کرمانی به عنوان رئیس جدید انتخاب شد.

نشست فراکسیون جمعیت و حمایت از خانواده به مناسبت فرارسیدن سومین سالروز تصویب قانون جوانی جمعیت و حمایت از خانواده در مجلس برگزار شد.

سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس به دعوت مدیرعامل کانون پروش فکری کودکان و نوجوانان و به منظور آشنایی با ابعاد فعالیت این مجموعه طی بازدیدی با مدیران آن دیدار و از بخش‌های مختلف این مجموعه بازدید کرد.

 اعضای کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی با همراهی محمد اسلامی، معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی  ضمن گفت‌و‌گو با جمعی از دانشمندان هسته‌ای، در جریان آخرین دستاوردهای فناورانه صنعت هسته‌ای کشور قرار گرفتند.

خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: یک گله از مجلس به دلیل قانون تعطیلی شنبه کنم؛ به جامعه مؤمنین برخورد و نفهمیدیم علت همچنین مسأله‌ای در این شرایط چیست.

رئیس جمهور در شانزدهمین مقصد از دور دوم سفرهای استانی دولت مردمی، صبح امروز با استقبال نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه مازندران، استاندار و جمعی از مقامات محلی وارد مرکز این استان شد.

در آستانه برگزاری کنگره شهدای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران، نشست خبری به منظور تبیین برنامه‌های این کنگره با حضور رئیس کنگره و قائم مقام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در امور استان تهران برگزار شد.

سخنگوی قوه قضاییه گفت: رسیدگی به پرونده فرزندان معاون اول به‌صورت غیرعلنی نیست بلکه به‌صورت علنی است، افراد می‌توانند آزادانه در دادگاه شرکت کنند و از آن مطلع شوند.

جلسه علنی روز یکشنبه(30 اردیبهشت 1403) مجلس شورای اسلامی به ریاست محمد باقر قالیباف آغاز شد.