• خطیب جمعه تهران: همین اغتشاشگران هستند که مسئول ما به دانشگاه آنها می‌رود، حرف خودشان را می‌زنند اما اجازه نمی‌دهند مسئول ما حرف بزند. اگر نام این دیکتاتوری نیست پس چیست؟ مصداق شعارتان خودتان هستید و مرگ بر دیکتاتور شایسته خودتان است.

نماز جمعه تهران ظهر امروز(4 آذر) به امامت حجت‌الاسلام محمدجواد حاج‌علی‌اکبری در مصلی بزرگ تهران برگزار شد.

یکصد و ششمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران صبح روز سه شنبه(24 آبان) به ریاست مهدی چمران برگزار شد.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با پیشنهاد هیات رئیسه برای برگزاری جلسات علنی روز یکشنبه و سه‌شنبه هفته جاری در دو شیفت موافقت کرده و جلسات نمایندگان در این روزها در دو شیفت از ساعت ۱۴ الی ۱۷ برگزار می شود.


مراسم تشییع و تدفین با پیکر شهید امنیت سید روح‌الله عجمیان، صبح دوشنبه ۱۶ آبان‌ماه ۱۴۰۱ با حضور مردم خداجوی و شهیدپرور کرج برگزار شد.

با رأی قاطع اعضای شورای شهر تهران؛

 اعضای شورای شهر تهران با ۲۰  رای موافق خیابان های نیلوفر جنوبی و قدس در تقاطع شهران جنوبی در منطقه 5 تهران و در نزدیکی محل زندگی شهید آرمان علی وردی را به نام این شهید نامگذاری کردند. 

نماز جمعه تهران به امامت آیت الله کاظم صدیقی امام جمعه موقت تهران امروز ۱۳ آبان ماه در دانشگاه تهران برگزار شد.

صبح امروز جلسه استیضاح سید رضا فاطمی امین وزیر صنعت، معدن و تجارت در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

جشن میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) با حضور پرشور امت همیشه در صحنه در میدان ولیعصر تهران برگزار شد.

نمازجمعه این هفته تهران به امامت حجت‌الاسلام ابوترابی‌فرد در مصلی دانشگاه تهران برگزار شد.

بررسی تقاضای دوفوریت در مورد لایحه متناسب سازی حقوق کارکنان دولت و بازنشستگان کشوری و لشگری در صحن علنی جلسه روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی یکی از مهمترین مصوبات این روز نمایندگان خانه ملت بود.

نمازجمعه این هفته تهران همزمان با هفته نیروی انتظامی و با حضور فرماندهان و جمعی از پرسنل نیروی انتظامی در دانشگاه تهران برگزار شد

 در شب رحلت پیامبر اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) آش شله‌قلمکار نذری در محله دروازه شمیران تهران پخته و در بین اهالی محل توزیع می‌شود. 
نماز جمعه روز اول مهر 1401 به امامت آیت الله سید احمد خاتمی امام جمعه موقت تهران در دانشگاه تهران برگزار شد.

تکیه سیدالشهدا(ع) کوهپایه‌سرای بندپی شرقی یکی از قدیمی‌ترین و سنتی‌ترین تجمع مراسمات عزاداری ایام محرم است.

جلسه علنی مجلس شورای اسلامی، صبح چهارشنبه 22 تیر  به ریاست علی نیکزاد نایب رئیس اول برگزار شد و مهمانان امروز تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهرستان بابل بودند.  

فیلمبرداری فیلم «گاو» با تأثیرپذیری از فیلم «گاو مش‌حسن» و به کارگردانی و تهیه کنندگی شقایق عوض‌زاده به مراحل پایانی رسید.

پیکر شهیدان فرید الدین معصومی از شهدای حمله تروریستی در شاهچراغ شیراز و همچنین مدافع امنیت پاسدار امیر کمندی که طی ناآرامی های روزهای اخیر تهران به شهادت رسید در نمازجمعه تهران تشییع شد.