مراسم خاکسپاری پیکر مرحومه پروانه معصومی چهارشنبه (هشتم آذر ماه) در غیبت قابل تامل مدیران ارشد فرهنگی و هنری و همچنین هنرمندان در امامزاده ابوطالب منطقه فرحزاد تهران برگزار شد.

طحان نظیف گفت: پاکدستی و سلامت اقتصادی داوطلبان برای شورای نگهبان مهم است.

نشست بررسی جنایت رژیم صهیونیستی در غزه و راهکارهای حل این موضوع که در مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

خطیب نماز جمعه این هفته تهران گفت: ۱۶ سال شاهد محاصره غزه از زمین، هوا و دریا بودیم و اسرائیل، غزه را به یک زندان بزرگ تبدیل کرده بود و حتی زنان باردار برای وضع حمل باید اجازه می‌گرفتند و در این سال‌ها بیش از ۸ هزار کودک پشت این سیم‌های خاردار به دنیا آمدند.

اولین گردهمایی 4 هزار نفری مبنا با حضور جوانان و فعالان انقلابی سراسر کشور و چهره‌های شاخص جریان انقلاب، نمایندگان مجلس، دبیران احزاب و فعالان سیاسی کشور عصر پنجشنبه در حرم امام خمینی (ره) برگزار شد.

 نشستی به ابتکار کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با سفرای کشورهای اسلامی، دبیران و رؤسای سازمان های بین المللی مستقر در تهران عصر امروز(دوشنبه، اول آبان ماه) در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

روز یکشنبه(30 مهرماه 1402) نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی از ساعت 6 و 45 دقیقه صبح جلسه غیر علنی را آغاز کردند و جلسه علنی هم در سه نوبت صبح و عصر برگزار شد.

صدیقی خطیب نماز جمعه این هفته تهران گفت: باید به سازمان‌های بین الملی نفرین فرستاد. چهار قطعنامه را آمریکا با قانون جنگل وتو کرد و اجازه نداد که آب، برق و دارو به مردم غزه برسد. مرگ بر آمریکا.

مردم تهران عصر چهارشنبه (۲۶ مهر ۱۴۰۲) در محکومیت جنایت جنگی و حمله وحشیانه رژیم صهیونیستی به بیمارستان «المعمدانی» غزه در میدان انقلاب تهران تجمع کردند.

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: ارتش رژیم صهیونیستی پوشالی است و برای همین است که روی زمین نمی‌جنگند؛ امروز همه می‌دانیم که رژیم منحوس صهیونیستی در یک پایگاه اجاره‌ای زندگی می‌کند که آنجا را نیز باید ترک کند و برود.

نشست علنی مجلس شورای اسلامی نوبت عصر امروز (دوشنبه، 17 مهرماه) مجلس شورای اسلامی به ریاست محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی، رأس ساعت 14 و 12 دقیقه و با حضور دو سوم نمایندگان آغاز شد.

جمعی از دهیاران و شورای اسلامی، مهمانان نمایندگان مردم ساری در نشست علنی مجلس شورای اسلامی بودند.

نشست خبری طحان نظیف سخنگوی شورای نگهبان امروز(شنبه 15 مهر 1402) با حضور اصحاب رسانه برگزار شد.

امام جمعه کیش گفت: کیش باید بهشت خانواده‌ها باشد در همین راستا بازاریان محترم برای جلوگیری از گسترش مباحث ضد فرهنگی باید احساس مسوولیت کرده و خود پای کار باشند.

رئیس مجلس شورای اسلامی به منظور حضور در نهمین مجمع پارلمانی گروه بریکس با هدف توسعه همکاری‌های پارلمانی میان کشورهای عضو در جهت غلبه بر تحریم‌ها و ارتقاء مناسبات اقتصادی، تهران را به مقصد آفریقای جنوبی ترک کرد.                        

مراسم غبارروبی قبور مطهر و دیدار با خانواده های معظم شهیدان سردار شهید محمد جعفر سعیدی «شهید شاخص سال ۱۴۰۲ استان بوشهر» و شهید غلامحسین تیموری در روستای احشام قائدهای بوشهر برگزار شد.

شیخ ابراهیم زکزاکی رهبر شیعیان نیجریه در نماز جمعه این هفته تهران حضور یافت.