استقبال افکار عمومی از برنامه های فرهنگی بانو راحله حاجیان در ساری:

جشنواره مادرانه از جمله اقدامات فرهنگی و اخلاق مدارانه شهرداری مرکز مازندران است که به همت و مدیریت راحله حاجیان بانوی فرهیخته رسانه ای استان برگزار شده و اهداف ترویج منش و معرفت زندگی حضرت فاطمه زهرا (س) را برای بانوان شاغل در شهرداری و عموم بانوان و شهروندان ساروی دنبال می نماید.

عضو هیئت رئیسه مجلس از معرفی «مسعود فیاضی» به عنوان وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش به مجلس خبر داد.

جامعه اسلامی فرهنگیان؛

جامعه اسلامی فرهنگیان کشور با صدور بیانیه‌ای ضمن گرامی‌داشت یوم الله 13آبان، اعلام کرد فرزندان رشید ملت در سنگر تعلیم و تربیت با تاسی به روش و منش طلایه داران عاشورایی در میدان مبارزه با استکبار و تحقق آرمان‌های شگرف انقلاب اسلامی هوشمندانه حضور دارند.

فرمانده پایگاه بسیج شهرداری ساری با بیان اینکه ترویج روحیه بسیجی در مجموعه شهرداری، از اصول و اهداف عالیه مدیریتی محسوب می شود، اظهار داشت: کارکنان خانواده بزرگ شهرداری ، شهیدان رجایی و باهنر را الگو قرار می دهند که غیر از خدمت صادقانه به مردم، تفکر و انتظاری از مقام و موقعیت خود ندارند.

لایحه رتبه‌بندی معلمان تصویب شد؛

نمایندگان در جلسه علنی امروز (یکشنبه 25 مهرماه) مجلس شورای اسلامی با تقاضای بررسی اولویت دار لایحه رتبه‌بندی معلمان با 168 رأی موافق، 64 رأی مخالف و 6 رأی ممتنع از مجموع 245 نماینده حاضر در جلسه موافقت کردند.

سردار علی‌محمد نائینی مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خواستار توجه به حفظ روایت‌ها و حوادث تاریخی جبهه مقاومت شد.

طبق طرح در دستور بررسی مجلس، کلیه معلمان حق التدریس، نیروهای دارای شناسه نیروی انسانی و دوره دیده در دانشگاه فرهنگیان، استخدام رسمی می شوند.                                    

کریمی‌فیروزجایی در آئین بازگشایی مدارس:

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی: مجلس شورای اسلامی تمام قد در خدمت آموزش و پرورش است همانطور که با صد درصد رای اعضاء لایحه رتبه بندی معلمان مطرح شد و به امید خدا به تصویب خواهد رسید.

جلسه اعضای شورای مرکزی جامعه اسلامی فرهنگیان کشور با حضور سیدمحمد حسینی معاون پارلمانی رئیس جمهور و کریمی‌فیروزجایی عضو هیئت رئیسه مجلس و دبیرکل جامعه اسلامی فرهنگیان کشور در سالن جلسات هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

در نشست مشترک مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان مطرح شد:

جواد طالبی در این نشست با بیان اینکه شهرداری ساری در اجرای برنامه‌های فرهنگی مرتبط با حوزه کتاب و کتابخوانی از آمادگی لازم برخوردار است، اظهار داشت: شهرداری می تواند در زمینه المان‌های ویژه حوزه کتاب، در سطح شهر فرهنگسازی و نقش آفرینی نماید.

سر کلاف اینکه یک فرهنگی بعد از 30 سال و بلکه بیشتر فعالیت آموزشی، حالا باید با تجمع و اعتراض جلوی وزارتخانه به پاداش پایان خدمت برسد، به همان مظلومیت آموزش و پرورش برمی‌گردد.

سید ابراهیم رئیسی دکتر حسین باغ گلی را به عنوان وزیر آموزش و پرورش انتخاب کرد.

شاعر جوان و ولایی مازندرانی در باره  عید غدیر خم شعر تازه‌ای را سروده‌اند.

حاصل دسترنج بيش از 15 سال سابقه تدريس؛

در حالی مرکز جذب وزارت علوم شرایط هیئت علمی بودن و استخدام این اساتید را رد کرده است که برخی از آنها بین ۸ الی ۱۵ سال سابقه تدریس و به عنوان عضو هیئت علمی با مرتبه مربی در دانشگاه پیام نور را دارند.

کتاب «فیزیک الکتریسیته و مغناطیس» تالیف دکتر مرتضی شجاعی عضو هیئت علمی دانشگاه فنی حرفه‌ای به چاپ رسید.

زنی که از نوکری برای اشرف پهلوی تا جانبازی برای محمدرضا پهلوی، وکالت صهیونیست‌­های ارتش اسرائیل و بهائیان و سینه‌چاکی برای همجنس‌بازان و... را در احوالات مشوش خویش به ثبت رساند تا حدّ نصاب نمره‎ای را که برای دریافت جایزه­ صهیونیستی نوبل لازم بود کسب کند.

با بارگذاری لایحه رتبه‌بندی معلمان در سامانه مجلس، خیلی از معلمان به این طرح که قرار است طی امروز و فردا در صحن علنی مجلس به رای گذاشته شود، اعتراض کردند و خواستار اصلاح دقیق برخی بندهای آن شدند.