دبیرکل جامعه اسلامی فرهنگیان و منتخب مردم بابل در مجلس یازدهم به‌مناسبت هفته معلم با خبرنگاران خبرگزاری فارس در باره مسائل مختلف و مشکلات معلمان گفت‌و‌گوی مهمی را انجام دادند.

مسئول امور بانوان و خانواده شهرداری ساری با تاکید بر موضوع تحکیم بنیان خانواده و توجه به ارکان اصلی آن، گفت: طرح "منزل مسجد" ( هر خانه یک مسجد) و "شهرت آباد" در ایام ماه مبارک رمضان از برنامه‌های فضای ...

معلمان انسان سازان نسل بعدی‌ جامعه‌اند و بر همین اساس معمار کبیر انقلاب اسلامی، نقش آنان را همانند نقش انبیا برای مردم بیان کردند.

جامعه اسلامی فرهنگیان: به دلیل آشفتگی‌های مدیریتی و ناکارآمدی‌های موجود، اهداف نظام حکمرانی در حوزه آموزش و پرورش به شدت آسیب دیده است.

رمضان فرارسید وبندگان خدا را به ضیافت عشق ودلدادگی بامعبود دعوت می کند. دراین ماه برای بندگان ،سفره ای به وسعت بخشندگی خدا پهن شده واگر لایق باشیم ریزه خوار این نعمت الهی خواهیم شد.

محققان دانشگاه صنعتی اصفهان، با طراحی، ساخت و تجاری سازی دستگاه صنعتی الکتروریسی نانو الیاف، ضمن راه اندازی خط تولید کامل ماسک های استاندارد N95، روزانه بیش از 15 هزار عدد از این نوع ماسک را تولید می نمایند.

دبیرکل جامعه اسلامی فرهنگیان و منتخب مردم بابل در مجلس یازدهم گفت: مقرر شد تا قبل از هفته معلم، آموزش و پرورش مکلف به اجرای رتبه‌بندی معلمان و احکام افزایش حقوق را صادر کند.

فرمانده سپاه کربلای مازندران گفت: برگزاری مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه در شب اول ماه رمضان به صورت همزمان در ۵۶ شهر استان مازندران برگزار می شود.

دستت جدا شد دست دادن ننگ گشته/ دنیا ی بعد از تو شبیه جنگ گشته

با خبر شدیم حسین مرتضوی مدیر روابط عمومی و امور بین المللی شهرداری ساری در غم از دست دادن پدرخانم خود عزادار شد.

او با " سیف الله المنتقم " برای برپایی حکومت عدل جهانی می آید ، او می آید تا ریشه ظلم و فساد را بر کند. او می آید تامروارید رخسار شب زنده داران منتظر از وجود مبارک آن حضرت دریای آرامش دلپذیر و آفتاب محبت عدالت ...

آرزو ولی‌پور افزود: روزهای در خانه ماندن بهترین فرصت را برای عادت کردن به مطالعه فراهم آورد و خوشحالیم که با پویشی که راه اندازی کردیم، در این اتفاق مهم فرهنگی سهیم بوده ایم.

محققان دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی اصفهان، دستگاه یو-وی گان پورتابل با قابلیت حمل آسان را طراحی و ساختند که با بهره گیری از آن می توان در کلیه سطوح و اجسام را از ویروس ها، باکتری ها و میکروارگانیزم های مضر پاکساز ...

حق شناس ادامه داد: پیش‌بینی بسته‌ حمایتی و اقلام معیشتی برای خانواده رسانه‌ها که در خط مقدم جبهه فرهنگی انقلاب و این روزها در صف مدافعان سلامت فعال هستند، انتظار بجایی است، که انشالله مورد نظر قرار بگیرد.

حق شناس ادامه داد: پیش‌بینی بسته‌ حمایتی و اقلام معیشتی برای خانواده رسانه‌ها که در خط مقدم جبهه فرهنگی انقلاب و این روزها در صف مدافعان سلامت فعال هستند، انتظار بجایی است، که انشالله مورد نظر قرار بگیرد.

برخیز که حجت خدا می آید / رحمت زحریم کبریا می آید*از گلشن عسگری گذر کن که سحر / بوی گل نرگس از فضا می آید*