تشکل‌های دانشجویی در بابل به دلیل عدم پاسخگویی به مطالبات دانشجویی از سوی معاونت آموزشی، به رئیس دانشگاه علوم  پزشکی بابل نامه دادند.

مجموعه عکس نوشته های غدیر با الهام از کتاب اتمام حجت تدوین شد.

نقش آفرینی ها و حماسه سازی های اصحاب رسانه در تاریخ انقلاب ملت ایران طی چهار دهه گذشته از جایگاه الهام بخش و آموزنده ای برخوردار می باشد.

تبریک بیت معظم حضرات آیات سید موسی صالحی مازندرانی و شفیعی:

بنا به سنت هر ساله مردم مومن و معتقد استان علوی مازندران صبح روز عید سعید غدیر برای بزرگداشت این عید بزرگ مومنین و شیعیان حضرت امیر علیه السلام به بیوت علماء، بزرگان و سادات می رفتند که این حضور سبز شکوه و عظمت خاصی را به تصویر می کشیده است.

سازمان سنجش کشور نسبت به انتشار تصاویر غیر واقعی در یکی از خبرگزاری‌ها و شبکه‌های اجتماعی در باره عدم رعایت پروتکل بهداشتی در برگزاری آزمون کارشناسی ارشد توضیحاتی را داد.

در نشست تقدير از عوامل اجرایی و پشتیبانی آموزش مجازی دانشگاه صنعتی اصفهان، معاون آموزشی این دانشگاه از برگزاری35 هزاردانشجو-امتحان مجازی درگروه های دو تا هزار نفره طی 14روز در این دانشگاه خبر داد.

کریمی‌فیروزجایی:

عضو هیئت رئیسه مجلس در برنامه زنده «تیتر امشب»: سازمان سنجش توانایی دارد افرادی که مایل به شرکت در کنکور 99 نیستند را در رشته‌های فاقد متقاضی ثبت نام کند.

جوان کنکوری شیرازی در تماس تلفنی از نماینده مردم تهران در مجلس یازدهم خواست تا به درخواست وی از نوع برگزاری امتحانات کنکور 99 پاسخ دهد اما ...

 نام دختر حجت‌الاسلام روحانی رئیس‌جمهور به عنوان عضو جدید هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی درج شده؛ اما مسئولان این دانشگاه از توضیح برای شفاف‌سازی راجع به این موضوع طفره می‌روند. برخی نیز تأکید می‌کنند که اصلاً جذب صورت نگرفته است! ماجرا چیست؟

به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی، نوزدهمین "یادمان 265پرستوی مهاجر" منطقه هزارجریب و سورک درفضای مجازی برگزار می گردد.

در جشنواره روابط عمومی های برتر دانشگاه‌ها، مراکز پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری کشور، روابط عمومی دانشگاه صنعتی اصفهان با کسب عنوان نخست کشور در 2 شاخص از 3 شاخص عمومی دانشگاه های الف، در صدر روابط عمومی های برتر وزارت علوم، تحقیقات وفناوری قرار گرفت.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی از سامانه‌ای که سازمان سنجش  قرار است برای داوطلبان کنکور سراسری کشور طراحی کند را خبر داد که طبق این سامانه نیمی از داوطلبان نیازی به حضور در جلسه کنکور را نخواهند داشت.


محققان دانشکده مهندسی نساجی دانشگاه صنعتی اصفهان با طراحی و ساخت بزرگترین چاپگر سه بعدی مجهز به دو سامانه لایه گذار، امکان تولید کامپوزیت های تقویت شده با الیاف به منظور بهره گیری در صنایع مختلف را فراهم آوردند.


به کجا کاسه ی گدایی خود را رو کنیم و به دامان چه کسی چنگ زنیم و در مشکلات و بلایای همه گیر دست التجاء به کدامین خانه دراز کنیم تا آرامشی قلب ما و جهان خلقت را در بر بگیرد؟!
رئیس دانشکده علوم ارتباطات و مطالعات رسانه دانشگاه آزاد تهران مرکزی گفت: وزارت علوم باید دستورالعمل‌های قدیمی ۵۰-۴۰ سال قبل را کنار بگذارد و برای تاسیس رشته‌های جدید مانند فضای مجازی شاخص‌های خود را تغییر دهد.
دبیرکل جامعه اسلامی فرهنگیان و منتخب مردم بابل در مجلس یازدهم به‌مناسبت هفته معلم با خبرنگاران خبرگزاری فارس در باره مسائل مختلف و مشکلات معلمان گفت‌و‌گوی مهمی را انجام دادند.