شاعر جوان و ولایی مازندرانی در باره  عید غدیر خم شعر تازه‌ای را سروده‌اند.

حاصل دسترنج بيش از 15 سال سابقه تدريس؛

در حالی مرکز جذب وزارت علوم شرایط هیئت علمی بودن و استخدام این اساتید را رد کرده است که برخی از آنها بین ۸ الی ۱۵ سال سابقه تدریس و به عنوان عضو هیئت علمی با مرتبه مربی در دانشگاه پیام نور را دارند.

کتاب «فیزیک الکتریسیته و مغناطیس» تالیف دکتر مرتضی شجاعی عضو هیئت علمی دانشگاه فنی حرفه‌ای به چاپ رسید.

زنی که از نوکری برای اشرف پهلوی تا جانبازی برای محمدرضا پهلوی، وکالت صهیونیست‌­های ارتش اسرائیل و بهائیان و سینه‌چاکی برای همجنس‌بازان و... را در احوالات مشوش خویش به ثبت رساند تا حدّ نصاب نمره‎ای را که برای دریافت جایزه­ صهیونیستی نوبل لازم بود کسب کند.

کریمی‌فیروزجایی در گفت‌و‌گوی ویژه خبری:

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: آموزش و پرورش اکنون سامانه دقیق نظارت و ارزیابی ندارد و در دولت اراده ای برای اجرا کردن سند تحول آموزش و پرورش وجود نداشته است اما در مجلس در حال کار روی این سند هستیم.

نظام رتبه‌بندی آموزش عالی تایمز جدیدترین رتبه‌بندی دانشگاه‌های جوان در سال ۲۰۲۱ را منتشر کرد. بر اساس این رتبه‌بندی ۲۶ دانشگاه ایرانی در جمع ۴۷۵ دانشگاه جوان برتر دنیا قرار گرفتند.

یک رخداد فرهنگی با حضور شهردار مرکز مازندران:

شهردار ساری با بیان اینکه در نشست با هنرمندان اعلام کردم از هر گونه برنامه در راستای توسعه شهر، بهره می‌بریم، گفت: برنامه‌های فرهنگی شهرداری ساری با تمرکز بر استفاده از ظرفیت‌های فرهنگی شهر، اجرا می‌شود.

مسئول امور بانوان و خانواده شهرداری ساری خبر داد:

بانو راحله حاجیان به برنامه‌های این حوزه در دهه کرامت اشاره کرد و گفت: امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا برنامه‌های دهه کرامت متفاوت از سال‌های گذشته و اغلب به‌صورت مجازی برگزار می‌شود.

رویکرد اخلاق مدارانه سرپرست شهرداری ساری:

 جواد طالبی، مرحوم داراب را نمونه‌ای از انسان برجسته و ماندگار دانست و خدمات وی به ساری را دمیدن روح تازه در کالبد شهر توصیف کرد.

رویکرد اخلاق مدارانه سرپرست شهرداری ساری:

 جواد طالبی، مرحوم داراب را نمونه‌ای از انسان برجسته و ماندگار دانست و خدمات وی به ساری را دمیدن روح تازه در کالبد شهر توصیف کرد.

در آستانه انتخابات پُرشور ۱۴۰۰، امیری سوادکوهی، از شعرای جوان آیینی و انقلابیِ دیار علویان، در جدیدترین سروده ی خود در قالب غزل، به نگاهی نو به موضوع انتخاب و انتخابات پرداخت و حقیقت ارزش‌ها را از نگاهی ادیبانه و شاعرانه بیان داشت.

مهندس رضا خلردی کارشناس صاحب نظر امور شهری:

مهندس خلردی یکی دیگر از مشکلات زنان را در عدم پوشش بیمه ای آنها دانست و خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه بسیاری از آنها رو به مشاغل سخت و حتی زیان آور می آورند، شورای اسلامی دوره ششم شهر ساری می توانند با تعامل سازنده خود با سازمان تأمین اجتماعی و اصناف، نسبت به تحت پوشش قرار دادنشان اقدام کند که در این خصوص نیازمند عزم جدی از سوی مسئولان در آینده ای نزدیک هستیم.

مهندس سید حمزه آقامیری:

این فعال اجتماعی با اشاره به اهمیت ترویج روحیه ایثار و شهادت در بین نسل حاضر انقلاب، به رویکرد اجتماعی محور احداث پارک پایداری مازندران در مرکز استان اشاره و یادآور شد: بی شک این اقدام شایسته از سوی شهرداری ساری و پاسداران غیور مجموعه سپاه مازندران می تواند میراث ماندگاری در پاسداشت ارزش های دوران دفاع مقدس بوده و منش شهدا و ایثارگران را در بین آحاد جامعه نهادینه سازد.

مهندس زهرا حسین زاده کارشناس صاحب نظر امور شهری:

 این کارشناس صاحب نظر امور شهری معتقد است: یکی از راهکارهای کاهش حجم ترافیک در ساری توزیع مناسب و برابر امکانات در نقاط مختلف است این مهم عامل مهمی در کاهش بار ترافیک در نقاط پر ازدحام شهر است کلیه‌ی امکانات رفاهی و شهری در مناطق مختلف شهر باید به صورت یکسان توزیع شود تا از جابه‌جایی‌های اجباری شهروندان از نقاط محروم برای استفاده از امکانات به نقاط مجهزتر کاسته شود اگر به خیابان هایی همچون قارن و یا فرهنگ توجه کنیم در می یابیم که اکثر مطلب های پزشکان ما در این مناطق برای خدمت رسانی به مردم دائر هستند که این مسئله  مصداقی بارز از ادعای بنده است.

مسافر که داشته باشی سخته ، اونم اگه عزیزت تو کشور غریب باشه ، تک تیرانداز داعشی شهیدشم کرده باشه ، عکس پیکر خونینش زودتر از خودش بیاد یا اصلا نیاد ، ۱۷ اردیبهشت سال ۱۳۹۵ روز یعقوب ها و یوسف ها بود...

این روز پایان یک ماه و آغاز یک راه است. پایان ماه اشک ها، لبخندها، رحمت ها، انتظارها، عفوها و استغفارها، پایان هنگامه های افطار، لحظه های مناجات با خدا و آغاز راهی برای بازگشت. فصلی برای شکفتن و ترنمی برای بازیافتن خود گمگشته انسان.