آئین طرح های عمرانی دانشگاه تهران با حضور سید احمدرضا دستغیب رئیس دیوان محاسبات و سید محمد مقیمی رئیس دانشگاه تهران صبح امروز 18 بهمن 1402 در ساختمان جدید دانشکده حکمرانی برگزار شد.

 اولین جلسه‌ی مجمع عمومی انجمن ایرانی روانشناسی اسلامی عصر روز دوشنبه(11 دی‌ماه 1402) در دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه تهران برگزار شد.

امیدی خبر داد:

نشست هم اندیشی معاونان بین الملل سازمان بسیج و دانشگاه فرهنگیان، با موضوع" همایش بین المللی مشق ایثار و مقاومت2" در مرکز این سازمان برگزار شد.


 احمد غلامحسينی دانشجوی مقطع دكتری رشته فقه و مبانی حقوق و انديشه امام خمينی(ره) نفر اول مسابقات مقدماتی قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام(ره) شد.

کتاب «نقدی بر ادِلّه حُجیَّت قِیاٰس در مذهب حنفی» به قلم حجت‌الاسلام والمسلمین عسکری کریمی‌فیروزجایی با مقدمه آیت الله دکتر محمدحسین مختاری توسط انتشارات عروة الوثقی به چاپ و نشر رسید.

مدیر امور بین الملل دانشگاه فرهنگیان، درحالی که 9 ماه از سالجاری را سپری کرده است ، از فعالیت ها حوزه مدیریت خود رونمایی کرد.

کتاب «حقوق برنامه» با حضور داود منظور معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه رونمایی شد.

رئیس دانشگاه تهران در همایش «ائتلاف جهانی علیه آپارتاید علمی، صلح، عدالت، امنیت و سلامت جهانی» گفت: ما شاهد رشد تکنولوژی و علم هستیم و در سال‌های اخیر شاهد جهش علمی در دنیا بودیم که با علم در طول تاریخ بشر نمیتوانیم‌ مقایسه کنیم، همه این‌ها نتایج کار اندیشمندان است که ابعاد جدید را در مقابل ما قرار می‌دهد.

به مناسبت روز ملی روستا و عشایر"، پنجمین نمایشگاه ملی توانمندی‌های روستاییان و عشایر ۱۲ تا ۱۸ مهرماه در مصلای بزرگ تهران در حال برگزاری است.

صحرایی درسیزدهمین نشست مجمع خیرین:

وزیر آموزش و پرورش بر اجرایی شدن تفاهم‌ نامه های فیمابین این وزارتخانه، با مجمع  خیرین کشور تاکید کرد و گفت: این وزارتخانه باتمام‌‌ظرفیت، همراه و همکار مجمع خیرین خواهد بود.


جلسه مجمع خیرین کشور، با حضور رئیس مجمع  و دیگر اعضا هیات مدیره، روز چهارشنبه 29 شهریور برگزار شد.

سیدمحمد حسینی:

معاون رئیس جمهور انس، الفت و آشنایی با قرآن را رمز ماندگاری و جاودانگی استاد شهریار دانست و گفت: در اشعار شهریار حفظ اصالت و هویت دینی و ملی و توجه به مبانی اعتقادی و عشق و علاقه به اهل بیت عصمت و طهارت موج می‌زند و از مضامین بالایی برخوردار است به نحوی که قابلیت جهانی شدن دارد.

کتاب «گوهر بحر ولایت» از جدیدترین تألیفات علمی تاریخی محقق و نویسنده جوان شیعه، حجت‌الاسلام‌والمسلمین امیری سوادکوهی رونمایی شد.

نشست کریمی‌فیروزجایی نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی به همراه روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی و صنعتی نوشیروانی بابل با معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان رئیس‌جمهور برگزار شد.

«نابغه مالی» ترجمه «پروانه طاهری‌نیا» با موضوع چگونه فرزند خود را به یک نابغه مالی تبدیل کنید از سوی انتشارات اندیشه احسان منتشر شد.

کنگره معلمان انقلاب اسلامی و هیئت اندیشه ورز سازمان بسیج فرهنگیان کشور با صدور بیانیه‌ای در محکومیت اهانت به قرآن کریم اعلام کرد: معلمان بسیجی و انقلابی ایران اسلامی یکپارچه و یک صدا این اقدام خبیثانه صهیونیست‌ها که به دست یک عروسک خیمه شب بازی آنان انجام گردید را به شدت محکوم نموده و برای انتقام از بانیان آن لحظه شماری می‌نمایند.

 کتاب محقق ولایی، شرح حال و شخصیت علمی و معنوی، آیت الله آقای حاج سید علی موحد ابطحی اصفهانی قدس سره به قلم حجت الاسلام والمسلمین امیری سوادکوهی از محققان و نویسندگان شیعه به زیور طبع آراسته و رونمایی شد.