دستت جدا شد دست دادن ننگ گشته/ دنیا ی بعد از تو شبیه جنگ گشته
با خبر شدیم حسین مرتضوی مدیر روابط عمومی و امور بین المللی شهرداری ساری در غم از دست دادن پدرخانم خود عزادار شد.
او با " سیف الله المنتقم " برای برپایی حکومت عدل جهانی می آید ، او می آید تا ریشه ظلم و فساد را بر کند. او می آید تامروارید رخسار شب زنده داران منتظر از وجود مبارک آن حضرت دریای آرامش دلپذیر و آفتاب محبت عدالت را بهره مند شوند.
تعمیق مناسبات حسنه دکتر ولی‌پور با خانواده های مازندرانی:
آرزو ولی‌پور افزود: روزهای در خانه ماندن بهترین فرصت را برای عادت کردن به مطالعه فراهم آورد و خوشحالیم که با پویشی که راه اندازی کردیم، در این اتفاق مهم فرهنگی سهیم بوده ایم.
محققان دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی اصفهان، دستگاه یو-وی گان پورتابل با قابلیت حمل آسان را طراحی و ساختند که با بهره گیری از آن می توان در کلیه سطوح و اجسام را از ویروس ها، باکتری ها و میکروارگانیزم های مضر پاکسازی نمود.
موضع ارزشی رئیس سازمان بسیج رسانه مازندران:
حق شناس ادامه داد: پیش‌بینی بسته‌ حمایتی و اقلام معیشتی برای خانواده رسانه‌ها که در خط مقدم جبهه فرهنگی انقلاب و این روزها در صف مدافعان سلامت فعال هستند، انتظار بجایی است، که انشالله مورد نظر قرار بگیرد.
موضع ارزشی رئیس سازمان بسیج رسانه مازندران:
حق شناس ادامه داد: پیش‌بینی بسته‌ حمایتی و اقلام معیشتی برای خانواده رسانه‌ها که در خط مقدم جبهه فرهنگی انقلاب و این روزها در صف مدافعان سلامت فعال هستند، انتظار بجایی است، که انشالله مورد نظر قرار بگیرد.
همزمان با ایام مبارک اعیاد شعبانیه و دهه فرخنده ی مهدویه، کتاب ارزشمند «جهان خلقت در پناه اهل بیت علیهم السلام» به قلم محقق و نویسنده جوان شیعه، حجت الاسلام والمسلمین امیری سوادکوهی تألیف و منتشر گردید.
محققان دانشگاه صنعتی اصفهان با طراحی و تولید دو محصول ارزشمند جهت ضدعفونی اشیاء، تولید روزانه قریب به 40 هزار ماسک بهداشتی و 100 عدد گان بیمارستانی، توانمندی های فنی و تخصصی خود در راستای مسئولیت‌ اجتماعی دانشگاه در مقابله با بیماری کرونا را به منصه ظهور رساندند.
جامعه اسلامی فرهنگیان در پی در گذشت آیت‌الله سیدجعفر کریمی دیوکلایی، مسئول شورای استفتائات رهبری و عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، پیام تسلیت صادر کرد.
دانشگاه پیام نور به دنبال فروش خدمات به دانشگاه فرهنگیان است؛ دانشگاه پیام نور ساختمان دارد، کارمند دارد، امکانات دارد، اما دانشجو ندارد.
آرزومندم در سال جديد باد هاي بهار، همدلي و عشق را همه جا پخش كنند و ابر مهرباني آنقدر بر سر مردم ببارانند كه انسانيت جاني دوباره بگيرد...
بیانیه جامعه اسلامی فرهنگیان کشور؛
جامعه اسلامی فرهنگیان کشور با صدور بیانیه‌ای نسبت به نحو‌ه‌ی اجرای طرح رتبه‌بندی و افزایش حقوق 50 درصدی که شامل همه کارکنان دولت می‌شود را نشان از بی برنامگی دولت و وزارت آموزش و پرورش دانسته و باعث فضای ناامیدی در بین معلمان شده‌اند.
مسابقه دارت ویژه کودکان پسر عضو انجمن دوستداران کتاب مهر گنبد کاووس برگزار شد
به گزارش راه شلمچه از گنبد کاووس، یک دوره مسابقه دارت ویژه کودکان پسر عضو انجمن دوستداران کتاب مهر گنبد کاووس در محل این انجمن برگزار گردید
والده شهید رادمهر در این دیدار با اشاره به اینکه تربیت ذاتی انسان از سوی خداوند متعال است، گفت: شهید رادمهر همواره تأکید داشت که هر کاری باید برای رضای خداوند باشد تا به مقبولیت در نزد مردم بینجامد.