مسئول امور بانوان و خانواده شهرداری ساری خبر داد:

بانو راحله حاجیان به برنامه‌های این حوزه در دهه کرامت اشاره کرد و گفت: امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا برنامه‌های دهه کرامت متفاوت از سال‌های گذشته و اغلب به‌صورت مجازی برگزار می‌شود.

رویکرد اخلاق مدارانه سرپرست شهرداری ساری:

 جواد طالبی، مرحوم داراب را نمونه‌ای از انسان برجسته و ماندگار دانست و خدمات وی به ساری را دمیدن روح تازه در کالبد شهر توصیف کرد.

رویکرد اخلاق مدارانه سرپرست شهرداری ساری:

 جواد طالبی، مرحوم داراب را نمونه‌ای از انسان برجسته و ماندگار دانست و خدمات وی به ساری را دمیدن روح تازه در کالبد شهر توصیف کرد.

در آستانه انتخابات پُرشور ۱۴۰۰، امیری سوادکوهی، از شعرای جوان آیینی و انقلابیِ دیار علویان، در جدیدترین سروده ی خود در قالب غزل، به نگاهی نو به موضوع انتخاب و انتخابات پرداخت و حقیقت ارزش‌ها را از نگاهی ادیبانه و شاعرانه بیان داشت.

مهندس رضا خلردی کارشناس صاحب نظر امور شهری:

مهندس خلردی یکی دیگر از مشکلات زنان را در عدم پوشش بیمه ای آنها دانست و خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه بسیاری از آنها رو به مشاغل سخت و حتی زیان آور می آورند، شورای اسلامی دوره ششم شهر ساری می توانند با تعامل سازنده خود با سازمان تأمین اجتماعی و اصناف، نسبت به تحت پوشش قرار دادنشان اقدام کند که در این خصوص نیازمند عزم جدی از سوی مسئولان در آینده ای نزدیک هستیم.

مهندس سید حمزه آقامیری:

این فعال اجتماعی با اشاره به اهمیت ترویج روحیه ایثار و شهادت در بین نسل حاضر انقلاب، به رویکرد اجتماعی محور احداث پارک پایداری مازندران در مرکز استان اشاره و یادآور شد: بی شک این اقدام شایسته از سوی شهرداری ساری و پاسداران غیور مجموعه سپاه مازندران می تواند میراث ماندگاری در پاسداشت ارزش های دوران دفاع مقدس بوده و منش شهدا و ایثارگران را در بین آحاد جامعه نهادینه سازد.

مهندس زهرا حسین زاده کارشناس صاحب نظر امور شهری:

 این کارشناس صاحب نظر امور شهری معتقد است: یکی از راهکارهای کاهش حجم ترافیک در ساری توزیع مناسب و برابر امکانات در نقاط مختلف است این مهم عامل مهمی در کاهش بار ترافیک در نقاط پر ازدحام شهر است کلیه‌ی امکانات رفاهی و شهری در مناطق مختلف شهر باید به صورت یکسان توزیع شود تا از جابه‌جایی‌های اجباری شهروندان از نقاط محروم برای استفاده از امکانات به نقاط مجهزتر کاسته شود اگر به خیابان هایی همچون قارن و یا فرهنگ توجه کنیم در می یابیم که اکثر مطلب های پزشکان ما در این مناطق برای خدمت رسانی به مردم دائر هستند که این مسئله  مصداقی بارز از ادعای بنده است.

مسافر که داشته باشی سخته ، اونم اگه عزیزت تو کشور غریب باشه ، تک تیرانداز داعشی شهیدشم کرده باشه ، عکس پیکر خونینش زودتر از خودش بیاد یا اصلا نیاد ، ۱۷ اردیبهشت سال ۱۳۹۵ روز یعقوب ها و یوسف ها بود...

این روز پایان یک ماه و آغاز یک راه است. پایان ماه اشک ها، لبخندها، رحمت ها، انتظارها، عفوها و استغفارها، پایان هنگامه های افطار، لحظه های مناجات با خدا و آغاز راهی برای بازگشت. فصلی برای شکفتن و ترنمی برای بازیافتن خود گمگشته انسان.

این گروه ضمن قرائت فاتحه و تجدید میثاق با آرمان های شهید محمد بلباسی (که همان آرمان های رهبر معظم انقلاب اسلامی می باشد) و احترام به مقام شامخ شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم خان طومان، بر این برنامه تأکید نمودند که  قدس را هدف داریم و اسرائیل را بر خواهیم چید.

به پاس گرامی‌داشت هفته معلم، احمدی‌لاشکی معاون حقوقی و پارلمانی وزیر آموزش و پرورش، کریمی‌فیروزجایی عضو هئیت رئیسه و دبیرکل جامعه اسلامی فرهنگیان و سعادتی نماینده بابل در مجلس شورای اسلامی جهت بررسی مشکلات معلمان و مدارس شهرستان بابل روز بسیار شلوغ و قابل تحسینی داشتند.

قدس شریف و فلسطین اشغالی، تا آزاد نشده است؛ مسئله  نخست دفاع مقدس جهان اسلام است.


 

مجید امیری سوادکوهی، شاعر ارزشی مازندرانی به‌مناسبت چهلمین روز شهادت مدافع حرم مجتبی برسنجی شعر تازه‌ای سروده‌است.

انجمن فيزيك ايران با همكاري دانشكده فيزيك دانشگاه صنعتی اصفهان كنفرانس سالانه فيزيك ايران را، از 1 تا 4 شهريورماه به صورت برخط برگزار می‌كند.

عضو هیأت رئیسه مجلس در نامه‌ای به وزیر آموزش و پرورش گفت: بی‌شک اختلاط حدود ۲ میلیون دانش‌آموز در سراسر کشور در مقاطع نهم و دوازدهم در انتقال ویروس به ۲ میلیون خانواده می‌تواند فاجعه‌ای جدید و احتمالا موج پنجم کرونا را در کشور رقم بزند.                                    

تأکید مسئول سازمان بسیج رسانه مازندران:

 عبدالمهدی حق شناس با تاکید بر اینکه رسانه ها می توانند در تسریع رسیدگی به مشکلات و تسهیل در تولید تولیدکنندگان گام‌های موثری بردارند، اظهار کرد: بسیج رسانه به عنوان یک نهاد انقلابی در حوزه رسانه‌ تمام عزم خود را برای حمایت از تولید و تولیدکنندگان جذب کرده است.