جوان کنکوری شیرازی در تماس تلفنی از نماینده مردم تهران در مجلس یازدهم خواست تا به درخواست وی از نوع برگزاری امتحانات کنکور 99 پاسخ دهد اما ...

 نام دختر حجت‌الاسلام روحانی رئیس‌جمهور به عنوان عضو جدید هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی درج شده؛ اما مسئولان این دانشگاه از توضیح برای شفاف‌سازی راجع به این موضوع طفره می‌روند. برخی نیز تأکید می‌کنند که اصلاً جذب صورت نگرفته است! ماجرا چیست؟

به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی، نوزدهمین "یادمان 265پرستوی مهاجر" منطقه هزارجریب و سورک درفضای مجازی برگزار می گردد.

در جشنواره روابط عمومی های برتر دانشگاه‌ها، مراکز پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری کشور، روابط عمومی دانشگاه صنعتی اصفهان با کسب عنوان نخست کشور در 2 شاخص از 3 شاخص عمومی دانشگاه های الف، در صدر روابط عمومی های برتر وزارت علوم، تحقیقات وفناوری قرار گرفت.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی از سامانه‌ای که سازمان سنجش  قرار است برای داوطلبان کنکور سراسری کشور طراحی کند را خبر داد که طبق این سامانه نیمی از داوطلبان نیازی به حضور در جلسه کنکور را نخواهند داشت.


محققان دانشکده مهندسی نساجی دانشگاه صنعتی اصفهان با طراحی و ساخت بزرگترین چاپگر سه بعدی مجهز به دو سامانه لایه گذار، امکان تولید کامپوزیت های تقویت شده با الیاف به منظور بهره گیری در صنایع مختلف را فراهم آوردند.


به کجا کاسه ی گدایی خود را رو کنیم و به دامان چه کسی چنگ زنیم و در مشکلات و بلایای همه گیر دست التجاء به کدامین خانه دراز کنیم تا آرامشی قلب ما و جهان خلقت را در بر بگیرد؟!
رئیس دانشکده علوم ارتباطات و مطالعات رسانه دانشگاه آزاد تهران مرکزی گفت: وزارت علوم باید دستورالعمل‌های قدیمی ۵۰-۴۰ سال قبل را کنار بگذارد و برای تاسیس رشته‌های جدید مانند فضای مجازی شاخص‌های خود را تغییر دهد.
دبیرکل جامعه اسلامی فرهنگیان و منتخب مردم بابل در مجلس یازدهم به‌مناسبت هفته معلم با خبرنگاران خبرگزاری فارس در باره مسائل مختلف و مشکلات معلمان گفت‌و‌گوی مهمی را انجام دادند.
اثرات مشهود عملکرد یک بانوی فرهیخته:
مسئول امور بانوان و خانواده شهرداری ساری با تاکید بر موضوع تحکیم بنیان خانواده و توجه به ارکان اصلی آن، گفت: طرح "منزل مسجد" ( هر خانه یک مسجد) و "شهرت آباد" در ایام ماه مبارک رمضان از برنامه‌های فضای مجازی امور بانوان و خانواده شهرداری ساری است...
معلمان انسان سازان نسل بعدی‌ جامعه‌اند و بر همین اساس معمار کبیر انقلاب اسلامی، نقش آنان را همانند نقش انبیا برای مردم بیان کردند.
جامعه اسلامی فرهنگیان: به دلیل آشفتگی‌های مدیریتی و ناکارآمدی‌های موجود، اهداف نظام حکمرانی در حوزه آموزش و پرورش به شدت آسیب دیده است.
رمضان فرارسید وبندگان خدا را به ضیافت عشق ودلدادگی بامعبود دعوت می کند. دراین ماه برای بندگان ،سفره ای به وسعت بخشندگی خدا پهن شده واگر لایق باشیم ریزه خوار این نعمت الهی خواهیم شد.
محققان دانشگاه صنعتی اصفهان، با طراحی، ساخت و تجاری سازی دستگاه صنعتی الکتروریسی نانو الیاف، ضمن راه اندازی خط تولید کامل ماسک های استاندارد N95، روزانه بیش از 15 هزار عدد از این نوع ماسک را تولید می نمایند.
دبیرکل جامعه اسلامی فرهنگیان و منتخب مردم بابل در مجلس یازدهم گفت: مقرر شد تا قبل از هفته معلم، آموزش و پرورش مکلف به اجرای رتبه‌بندی معلمان و احکام افزایش حقوق را صادر کند.
فرمانده سپاه کربلا استان خبر داد :
فرمانده سپاه کربلای مازندران گفت: برگزاری مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه در شب اول ماه رمضان به صورت همزمان در ۵۶ شهر استان مازندران برگزار می شود.