کتاب «گوهر بحر ولایت» از جدیدترین تألیفات علمی تاریخی محقق و نویسنده جوان شیعه، حجت‌الاسلام‌والمسلمین امیری سوادکوهی رونمایی شد.

نشست کریمی‌فیروزجایی نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی به همراه روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی و صنعتی نوشیروانی بابل با معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان رئیس‌جمهور برگزار شد.

«نابغه مالی» ترجمه «پروانه طاهری‌نیا» با موضوع چگونه فرزند خود را به یک نابغه مالی تبدیل کنید از سوی انتشارات اندیشه احسان منتشر شد.

کنگره معلمان انقلاب اسلامی و هیئت اندیشه ورز سازمان بسیج فرهنگیان کشور با صدور بیانیه‌ای در محکومیت اهانت به قرآن کریم اعلام کرد: معلمان بسیجی و انقلابی ایران اسلامی یکپارچه و یک صدا این اقدام خبیثانه صهیونیست‌ها که به دست یک عروسک خیمه شب بازی آنان انجام گردید را به شدت محکوم نموده و برای انتقام از بانیان آن لحظه شماری می‌نمایند.

 استاد ازغدی بسیار پسندیده است که بعضی از روش‌ها و واژه‌ها را در جامعه باب نکنیم زیرا یکی از آثار بدآموزی‌ها، برگشت آن به خودمان و یا خودی‌ها است.

خواهرم الگو تو زینب پیشه کن
در مرام و مسلک اش اندیشه کن

شما راویان خبرهای داغ
شکوفا شود از شما کوچه باغ

همزمان با آغاز جشن جهانی دهه فرخنده غدیر، شب شعر علوی، در دهم تیر ماه ۱۴۰۲، در دومین شب از مراسم دهه ولایت با حضور جمعی از شاعران آیینی و مردم شریف و ولایی شهر زیراب در آستانه مبارک امامزاده عبدالحق زیراب برگزار گردید.

 کتاب «حضرت شهربانو، افتخار عجم و خاتون عرب» از جدیدترین تألیفات علمی محقق و نویسنده جوان شیعه، حجت‌الاسلام‌والمسلمین امیری سوادکوهی به زیور طبع آراسته شد.

بالاخره نظام آموزش و پرورش هم از وزیر برخوردار شد و وزیر جدید با رأی نمایندگان مجلس به سکان وزارتخانه دست یافت و اکنون که همه نگاه‌ها به نوع ورود وزیر جدید به مسائل تحوّلی راهبردی در جهت قراردادن وزارتخانه در ریل اصلی خود دوخته شده است.

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان خبر خوب واریزی نقدی به حساب فرهنگیان داد.

مدیر همکاری ها و ارتباطات علمی و بین المللی دانشگاه فرهنگیان گفت: رویدادهای بین المللی ظرفیت های مغتنمی برای معرفی دانشگاه فرهنگیان هستند و باید از هر فرصتی جهت معرفی توانمندی هیای بی نظير دانشگاه فرهنگیان در عرصه جهانی بهره برد.

طحان نظیف عصر یکشنبه( ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۲) از نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران که در مصلی امام خمینی (ره) برپا شده است، بازدید کرد.

 خیرین مدرسه‌ساز با حضور در شبکه مستند از مدیران این شبکه برای تولید مجموعه مستند «انسان‌سازان» قدردانی کردند.  

شامگاه یکشنبه( 24 اردیبهشت‌ماه) رضامراد صحرایی سرپرست وزارت آموزش و پرورش در مصلی امام خمینی(ره) برای بازدید از سی‌و‌چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران حضور یافت.

سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در مصلی امام خمینی(ره) در حال برگزاری است.

به همت انجمن لرستان‌شناسی نخستین نشست «ایوار» با موضوع بررسی وضعیت سیاسی و اجتماعی لرستان در عهد قاجار برگزار شد.