فرماندهی حوزه بسیج اصناف ساری ، ابراهیم اکبرزاده زنگنه را به عنوان فرمانده پایگاه بسیج اتحادیه عکاسان معرفی و حکم مسئولیت را به وی اعطاء نمود.
حجت الاسلام علوی در حاشیه برگزاری این مراسم به خبرنگار ما در ساری گفت: حضرت زهرا (س) الگو و اسوه تمام انسان‌های آزاد و آزاده اندیش است و به آنها آزاده زندگی کردن و زیر بار زور و طاغوت نرفتن آموخت.
حضرت فاطمه زهرا(س) بانویی فداکار بود که علی رغم مدت کوتاه حیات طیبه خویش و به رغم تحمل سختیها و جفاهای بسیاری که بر آن حضرت روا داشتند
فاطمه زهرا (س)، معیار فضایل بود و جایگاه زنان جهان را شکوه و منزلت بخشید بزرگ بانویی که جنبه های مختلف پارسایی، پاکدامنی و حضور یک بانوی مسلمان در عرصه های مختلف زندگی فردی و اجتماعی را با جلوه ای بی نظیر و ماندگار در تاریخ جهان ثبت کرد.
مسئول مرکز فضای مجازی بسیج مازندران از برگزاری نخستین رویداد و رزمایش تولید محتوای تخصصی ویژه فعالان فضای مجازی بسیج خبر داد...
چشم اندازی امیدوارکننده برای توسعه مرکز مازندران:
یکی از اصلی ترین رفتارهای اجتماعی که نشانه شخصیت، احترام به حقوق شهروندی و تربیت عالی خانوادگی، فرهنگ ترافیک است؛ خانه ومدرسه از اصلی ترین مراکز آموزشی جهت ارتقاء فرهنگ ترافیک وکاهش حوادث هستند...
مراسم بزرگداشت شهدای دانشگاهی حادثه هواپیمای اوکراینی صبح سه شنبه 24 دی ماه با حضور اعضاي هيأت رئيسه، استادان، دانشجويان و كارکنان دانشگاه صنعتي اصفهان و جمعي از خانواده شهدا در مسجد فاطمه الزهرا (س) اين دانشگاه برگزار شد.
اجتماع دانشگاهیان پایتخت به مناسبت بزرگداشت سردار سلیمانی و گرامیداشت یاد جان‌باختگان حادثه هواپیمایی در حالی برگزار شد که تعدادی از فرصت‌طلبان با انجام رفتارهای ساختارشکنانه سعی کردند این مراسم را برهم بزنند.
حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ محمّد امیری سوادکوهی محقق و اندیشمند جوان شیعه در صفحه ی رسمی توییتر خود در یادداشتی کوتاه نسبت به سم پاشی های اخیر دشمنان کینه توز نظام در رابطه با سقوط هواپیمای اکراینی هشدار داد.
جمعی از دانشجویان تجمع‌کننده امروز، شعارهای ساختارشکنانه‌ای دادند و فضا را به سمتی بردند که منجر به تحریک یک عده و پاره کردن بنر حاج قاسم سلیمانی شد.
بزرگترین کتابخانه دیجیتال اسلامی شیعه؛
بزرگترین کتابخانه دیجیتال اسلامی شیعه از رونمایی و ارائه ی یکی از آثار و تألیفات دانشمند محقق، حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ محمّد امیری سوادکوهی به صورت دیجیتال خبر داد.
ز ایران خصمِ دون بگرفته شیری چو قاسم ها وطن دارد دلیری
سردار فدوی:
جانشین فرمانده سپاه با اشاره به پیام رهبر معظم انقلاب در پی شهادت سردار سلیمانی گفت: ان‌شالله به محض اینکه دستور برسد، سپاه با قدرت تمام می‌تواند وعده رهبر انقلاب را محقق کند.
بیانیه کانون دانشگاهیان ایران سلامی:
دانش آموختگان مرام و مسلک شهید سلیمانی در ایران و منطقه انتقام سختی از آمریکای جنایتکار و مزدورانش خواهند گرفت و خواب راحت را از چشم آنان خواهند ربود.