سخنگوی دولت در مقابل شعار برخی از دانشجویان دانشگاه بوعلی همدان با این اینکه دوستان خود را بی‌شرف صدا نکنید پاسخ محکمی داد.

با حکم قائم مقام وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی یک چهره رسانه‌ای و سیاسی به مدیریت مجموعه تاریخی کاخ نیاوران منصوب شد.                                

جمعی از تشکل‌های دانشجویی و دانش‌آموزی استان اردبیل در نامه‌ای به علی دایی، از وی دعوت کردند تا با حضور در منزل اسرا پناهی، صحت و سقم ادعا‌های مطرح‌شده دایی در خصوص دانش‌آموز اردبیلی بررسی شود.

مشاور شهردار مرکز مازندران در امور بانوان و خانواده:

مشاور شهردار در امور بانوان و خانواده شهرداری ساری نقش بانوان را در 8 سال دفاع مقدس به‌عنوان رزمنده، پشتیبان حائز اهمیت دانست و گفت: بسیاری از بانوان در جبهه‌ها داوطلبانه حضور داشتند و برخی شهید و تعدادی نیز به درجه جانبازی نائل شده‌اند ...

شهردار مرکز مازندران:

جواد طالبی با تأکید بر اینکه عزت و اقتدار کنونی نظام اسلامی به برکت خون پاک و مطهر شهداست، گفت: امیدواریم بتوانیم ادامه‌دهنده راه این عزیزان و دیگر شهدای گرانقدر باشیم و امروز مهم‌ترین وظیفه ما استمرار راه آن‌ها است.

دولت برای جبران کمبود معلم، به جای نیروهای تازه نفس، معلمان بازنشسته را مشغول به کار می‌کند.

توسعه و ثبات سیاسی کتابی که در مقام مقایسه ایران و کشورهای ترکیه و مالزی و ناشر آن استادان که  راهی بازار شد.

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران در حکمی حبیب‌الله قربانی مهر را به سمت سرپرست مدیریت آموزش و پرورش منطقه 19 تهران منصوب کرد.

نتایج اولیه آزمون سراسری سال ۱۴۰۱ دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی اعلام شد.

آیین رونمایی از کتاب «اصول العقائد و جامع الفوائد» تألیف علامه میرمحمدهادی میرلوحی سبزواری، شامگاه یکشنبه با سخنرانی آیت الله العظمی کریمی جهرمی در مدرسه امام مهدی علیه السلام، نخستین مؤسسه ی حدیثی شیعه در شهر مقدس قم برگزار شد.

این روز‌ها در شبکه‌های مجازی، لیست‌هایی منتشر می‌شود مبنی بر اینکه قرار است تغییرات گسترده‌ای در وزارت آموزش و پرورش ایجاد شود.

حجت‌ الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای؛ رئیس قوه قضاییه به هشتمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم قوه قضائیه پیام صادر کرد.

خانی معاون برنامه ریزی فعالیت‌های فرهنگی هنری اداره کل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش شد.

رئیس جمهور صبح امروز شنبه -۳۱ اردیبهشت ماه- سرزده وارد نمایشگاه بین المللی کتاب تهران شد و از بخش‌های مختلف آن بازدید کرد.            

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس گفت: از آغاز به‌کار مجلس یازدهم و دولت سیزدهم به‌صورت متحدانه تاکید بر اجرای طرح رتبه‌بندی معلمان را داشتند.    

با اجرای قانون رتبه‌بندی معلمان ۵۰ هزار میلیارد تومان به حساب یک میلیون نفر معلم واریز شد.

هشتمین روز نمایشگاه کتاب در مصلی امام خمینی(ره) تهران یکی از شلوغ‌ترین روزهای برگزاری سی‌و‌هشتمین نمایشگاه کتاب بود.