نماینده بابل خبر داد:

کریمی‌فیروزجایی جزئیات نشست کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با رئیس سازمان سنجش در باره آخرین تصمیمات حذف کنکور نظام قدیم در سال 1400 را تشریح کرد.

شعر آیت‌الله انصاری؛

زینبِ زار  و  حزین  بنشسته   دید


یک  برادر  بود   و  اطرافش  پلید

مدیرعامل سازمان فرهنگی شهرداری قائمشهر به عنوان یک بانوی محجّبه و فعال فرهنگی که سزاوارانه بر این مسئولیت تکیه زده، در تمامی ایام ماه محرم در کنار پرسنل این دستگاه اجرایی، از همه ظرفیت ها برای گرامیداشت ماه محرم استفاده کرده است.

کتاب «شکار مرغابی‌ها » مجموعه خاطرات سردار مازندرانی لشکر ویژه 25 کربلا، شهید جواد نژاداکبر در بابل رونمایی می‌شود.

عضو هیئت رئیسه مجلس:

کریمی‌فیروزجایی از اینکه در تنظیم ابلاغیه شیوه‌نامه بازگشایی مدارس کشور در سال تحصیلی جدید از تشکل‌های صنفی جامعه فرهنگیان و دیگر گروه‌های صنفی معلمان نظرخواهی و مشورت نشده‌است، انتقاد کرد.

تشکل‌های دانشجویی در بابل به دلیل عدم پاسخگویی به مطالبات دانشجویی از سوی معاونت آموزشی، به رئیس دانشگاه علوم  پزشکی بابل نامه دادند.

مجموعه عکس نوشته های غدیر با الهام از کتاب اتمام حجت تدوین شد.

نقش آفرینی ها و حماسه سازی های اصحاب رسانه در تاریخ انقلاب ملت ایران طی چهار دهه گذشته از جایگاه الهام بخش و آموزنده ای برخوردار می باشد.

تبریک بیت معظم حضرات آیات سید موسی صالحی مازندرانی و شفیعی:

بنا به سنت هر ساله مردم مومن و معتقد استان علوی مازندران صبح روز عید سعید غدیر برای بزرگداشت این عید بزرگ مومنین و شیعیان حضرت امیر علیه السلام به بیوت علماء، بزرگان و سادات می رفتند که این حضور سبز شکوه و عظمت خاصی را به تصویر می کشیده است.

سازمان سنجش کشور نسبت به انتشار تصاویر غیر واقعی در یکی از خبرگزاری‌ها و شبکه‌های اجتماعی در باره عدم رعایت پروتکل بهداشتی در برگزاری آزمون کارشناسی ارشد توضیحاتی را داد.

در نشست تقدير از عوامل اجرایی و پشتیبانی آموزش مجازی دانشگاه صنعتی اصفهان، معاون آموزشی این دانشگاه از برگزاری35 هزاردانشجو-امتحان مجازی درگروه های دو تا هزار نفره طی 14روز در این دانشگاه خبر داد.

کریمی‌فیروزجایی:

عضو هیئت رئیسه مجلس در برنامه زنده «تیتر امشب»: سازمان سنجش توانایی دارد افرادی که مایل به شرکت در کنکور 99 نیستند را در رشته‌های فاقد متقاضی ثبت نام کند.

جوان کنکوری شیرازی در تماس تلفنی از نماینده مردم تهران در مجلس یازدهم خواست تا به درخواست وی از نوع برگزاری امتحانات کنکور 99 پاسخ دهد اما ...

 نام دختر حجت‌الاسلام روحانی رئیس‌جمهور به عنوان عضو جدید هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی درج شده؛ اما مسئولان این دانشگاه از توضیح برای شفاف‌سازی راجع به این موضوع طفره می‌روند. برخی نیز تأکید می‌کنند که اصلاً جذب صورت نگرفته است! ماجرا چیست؟

به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی، نوزدهمین "یادمان 265پرستوی مهاجر" منطقه هزارجریب و سورک درفضای مجازی برگزار می گردد.

در جشنواره روابط عمومی های برتر دانشگاه‌ها، مراکز پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری کشور، روابط عمومی دانشگاه صنعتی اصفهان با کسب عنوان نخست کشور در 2 شاخص از 3 شاخص عمومی دانشگاه های الف، در صدر روابط عمومی های برتر وزارت علوم، تحقیقات وفناوری قرار گرفت.

هشتمین روز نمایشگاه کتاب در مصلی امام خمینی(ره) تهران یکی از شلوغ‌ترین روزهای برگزاری سی‌و‌هشتمین نمایشگاه کتاب بود.