شعری از امیری‌سوادکوهی؛

شبانه ،مخفیانه،با ملائک می شود تشییع

گل بشکسته پهلو را زمان انگار کم گشته

ابراهیم زنگنه دبیر نخستین جشنواره فیلم مدافعان حرم  در سخنانی گفت: از پیش از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی تا دوران دفاع مقدس و پس از آن تا امروز اصناف و بازاریان در تمام عرصه های مقاومت پشتیبان و حامی آرمان های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده اند...

طی مراسمی در جمع کارکنان ؛ فرماندهان و مسئولین سپاه مازندران سرهنگ پاسدار شهرام نوری به عنوان مسئول بسیج اقشار و متخصصین سپاه کربلا منصوب شد.

صالح شمس (خواننده روشن‌دل مازندرانی) صبح امروز (چهارشنبه 19 آذرماه) دارفانی را وداع گفت.                 

جامعه اسلامی فرهنگیان کشور بیانیه‌ای منتشر و خواهان مجازات قطعی عاملان و آمران ترور شهید دکتر محسن فخری‌زاده دانشمند هسته‌ای و دفاعی ایران شد.

سیدمهدی ابطحی رئیس دانشگاه صنعتی اصفهان خطاب به رئیس شورای اسلامی اصفهان: در شرایطی که مکاتبات نادرست مدیران در کشور کورسوی امید مردم را به خاموشی می‌برد، در این شهر ممتاز و فرهیخته مجموعه مدیران و نمایندگان مردم با همگرایی و اطلاع رسانی دقیق در جهت حفظ دستاوردهای علمی مجموعه‌های برتر دانشگاهی تلاش نمایند.

حجت الاسلام والمسلمین محمد حسن راستگو از اساتید حوزه علمیه و فعال در زمینه تربیت مربی و کارشناس مسائل دینی به خصوص کودک و نوجوان، امروز در قم درگذشت.

آئین اختتامیه و معرفی نفرات برتر سی و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور، شامگاه یکشنبه 25 آبان ماه با سخنرانی وزیر علوم و به صورت مجازی در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد.

 با سخنرانی وزیر علوم اختتامیه جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می‌شود.

«زبان‌شناسی اجتماعی کمبریج» با ترجمه علی کریمی‌فیروزجایی و پروانه طاهری‌نیا منتشر شد.            

با انجام پژوهشی نوین درخصوص کامپوزیت­های تقویت شده با نانوذرات دوبعدی مکسین، مقاله مشترک دانشجوی دکتری مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی اصفهان و پرفسور راجندر سینج وارما از دانشگاه پالاکی جمهوری چک، در نشریه معتبر بین المللی Advanced Materials با ضریب تاثیر 27.398 منتشر شد.

مسئول سازمان بسیج رسانه مازندران:

عبدالمهدی حق شناس 13 آبان ماه را مصداق بارز برتری دست الهی بر دست استکبار و طاغوت زمانه دانست و گفت: در 13 آبان ماه سال 43، 57 و 58 اتفاق های مهمی رقم خورد که موجب شروع مبارزه انقلابی، تبین آرمان های ضد استکباری و نهایتا اخراج امریکایی ها از ایران بود.

عضو هیئت رئیسه مجلس در برنامه زنده تلویزیونی گفت: حدود 3 میلیون نفر از برنامه شاد محرومند و همچنین ورود دانش‌آموزان به شبکه‌های اجتماعی و بدون در نظر گرفتن محدویت‌ها هم معضل دیگری در آینده خواهد بود.

با رونمایی از پوستر سی و پنجمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان کشور توسط نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری، ویژه برنامه های این جشنواره سراسری به طور رسمی در دانشگاه صنعتی اصفهان آغاز شد.

عضو هیئت رئیسه مجلس:

کریمی‌فیروزجایی از پیگیری مجلس برای تدوین لایحه رتبه‌بندی معلمان خبر داد و گفت: آموزش و پرورش، این لایحه را به هیأت دولت ارائه کرد.                                    

به همت انجمن لرستان‌شناسی نخستین نشست «ایوار» با موضوع بررسی وضعیت سیاسی و اجتماعی لرستان در عهد قاجار برگزار شد.