مسئول مرکز فضای مجازی بسیج مازندران از برگزاری نخستین رویداد و رزمایش تولید محتوای تخصصی ویژه فعالان فضای مجازی بسیج خبر داد...
چشم اندازی امیدوارکننده برای توسعه مرکز مازندران:
یکی از اصلی ترین رفتارهای اجتماعی که نشانه شخصیت، احترام به حقوق شهروندی و تربیت عالی خانوادگی، فرهنگ ترافیک است؛ خانه ومدرسه از اصلی ترین مراکز آموزشی جهت ارتقاء فرهنگ ترافیک وکاهش حوادث هستند...
مراسم بزرگداشت شهدای دانشگاهی حادثه هواپیمای اوکراینی صبح سه شنبه 24 دی ماه با حضور اعضاي هيأت رئيسه، استادان، دانشجويان و كارکنان دانشگاه صنعتي اصفهان و جمعي از خانواده شهدا در مسجد فاطمه الزهرا (س) اين دانشگاه برگزار شد.
اجتماع دانشگاهیان پایتخت به مناسبت بزرگداشت سردار سلیمانی و گرامیداشت یاد جان‌باختگان حادثه هواپیمایی در حالی برگزار شد که تعدادی از فرصت‌طلبان با انجام رفتارهای ساختارشکنانه سعی کردند این مراسم را برهم بزنند.
حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ محمّد امیری سوادکوهی محقق و اندیشمند جوان شیعه در صفحه ی رسمی توییتر خود در یادداشتی کوتاه نسبت به سم پاشی های اخیر دشمنان کینه توز نظام در رابطه با سقوط هواپیمای اکراینی هشدار داد.
جمعی از دانشجویان تجمع‌کننده امروز، شعارهای ساختارشکنانه‌ای دادند و فضا را به سمتی بردند که منجر به تحریک یک عده و پاره کردن بنر حاج قاسم سلیمانی شد.
بزرگترین کتابخانه دیجیتال اسلامی شیعه؛
بزرگترین کتابخانه دیجیتال اسلامی شیعه از رونمایی و ارائه ی یکی از آثار و تألیفات دانشمند محقق، حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ محمّد امیری سوادکوهی به صورت دیجیتال خبر داد.
ز ایران خصمِ دون بگرفته شیری چو قاسم ها وطن دارد دلیری
سردار فدوی:
جانشین فرمانده سپاه با اشاره به پیام رهبر معظم انقلاب در پی شهادت سردار سلیمانی گفت: ان‌شالله به محض اینکه دستور برسد، سپاه با قدرت تمام می‌تواند وعده رهبر انقلاب را محقق کند.
بیانیه کانون دانشگاهیان ایران سلامی:
دانش آموختگان مرام و مسلک شهید سلیمانی در ایران و منطقه انتقام سختی از آمریکای جنایتکار و مزدورانش خواهند گرفت و خواب راحت را از چشم آنان خواهند ربود.
پیام قاسم جعفری در پی شهادت سرلشکر قاسم سلیمانی؛
سخنگوی کانون دانشگاهیان ایران اسلامی: قاسم سلیمانی حیات طیبه ای سراسر مجاهدت در عرصه نبرد سخت و نرم را پشت سر نهاد و اگر شاهد شهادت را در آغوش نمی گرفت جای بسی شک و تردید بود.
«وحید یامین‌پور» در «کف خیابون»:
امروز در اوج این نبرد روایت‌ها هستیم و در نبرد روایت‌ها جنگ بر سر ارائه نخستین خوانش‌، فراگیرترین خوانش هستیم هرچند این موضوع برای بسیاری از شخصیت‌های موثر عرصه سیاسی ما واضح نیست.
دانشگاه تهران به بهانه‌ای سخنرانی حجت‌الاسلام حمید رسایی را که به‌مناسبت حماسه 9دی قرار بود برگزار شود را لغو کرد.
همزمان با بیست و دومین دوره کنفرانس بتن و زلزله، گروه بتن دانشگاه صنعتی اصفهان با درخشش در"بیست و دومین دوره مسابقات مؤسسه بتن آمریکا(aci) شاخه ایران" به مقام نخست مسابقات نمونه مکعب بتنی دست يافت.

هشتمین روز نمایشگاه کتاب در مصلی امام خمینی(ره) تهران یکی از شلوغ‌ترین روزهای برگزاری سی‌و‌هشتمین نمایشگاه کتاب بود.