صالحی با بیان اینکه خادمیاران رضوی در کانون های تخصصی نیز ضمن الگوسازی کارهای تبلیغی- فرهنگی به کانون های محله ای کمک های تخصصی ارائه می کنند، افزود: خدمات الگویی خادمیاران رضوی را باید در جشنواره های خدمت رضوی معرفی کرد تا برای سایر خادمیاران ارائه شود.

مسئول جشنواره خدمت آستان قدس رضوی مطرح کرد:

صالحی با بیان اینکه خادمیاران رضوی در کانون های تخصصی نیز ضمن الگوسازی کارهای تبلیغی- فرهنگی به کانون های محله ای کمک های تخصصی ارائه می کنند، افزود: خدمات الگویی خادمیاران رضوی را باید در جشنواره های خدمت رضوی معرفی کرد تا برای سایر خادمیاران ارائه شود.

سرپرست شهرداری ساری از ساخت سردرب ورودی این پارک موزه توسط شهرداری خبر داد و گفت: عملیات اجرایی این پروژه، همزمان با کلنگ زنی چند پارک، هفته آینده در ساری آغاز می شود.

پیام تبریک فعال اجتماعی و فرهنگی شهر ساری به مناسبت عید نوروز

استان مازندران به ویژه شهر ساری به عنوان خاستگاه فرهنگ و تمدن می درخشد و شهروندانی خونگرم و مهمان نواز در کنار سایر هم استانی های ارجمند نوروز باستانی را جشن می گیرند.

حسن افشار، مسئول سازمان بسیج ورزشکاران سپاه کربلا که به همراه ورزشکاران عضو در یادمان شهدای هفت تپه حضور داشت، به خبرنگار حاضر در یادمان شهدای هفت تپه گفت: زمانی که از همت جوانان ورزشکار و قهرمانان با اخلاق مازندرانی با خبر شدیم، با وجود ممنوعیت های موجود که به علت بحران کرونا اعمال گشته است، بنا به وظیفه و مسئولیتی که داشتیم در منطقه حضور یافتیم  

این مقام مسئول در بخشی از برنامه، مجوز و حکم انتصاب مسئولین مرکز رسانه ای دیدبان انقلاب استان مازندران را به ابراهیم اکبرزاده زنگنه اعطا و مطابق این حکم اعضاء مرکزی این تشکّل را  حسن افشار، حمیدرضا احمدی اتویی، مسعود ایرانی، عمران حامی، سید ولی شجاعی لنگری، حسین زحمتکش، سید مصطفی سعادات شجری و ابراهیم اکبرزاده زنگنه  تشکیل می دهند که به استناد بند 5 ماده 16 قانون اساسی مجاز به فعالیت جهادی مطالبه گری در عرصه های گوناگون اجتماعی با محوریت هنر و رسانه می باشند

عضو هیئت رئیسه مجلس در مصاحبه با رادیو گفت‌و‌گو:

کریمی‌فیروزجایی در تشریح مشکلات حوزه منابع انسانی عنوان کرد: باید برای نیروهایی که در حال حاضر در دستگاه عریض و طویل آموزش و پرورش کشور مشغول به کار هستند، رضایت شغلی فراهم می‌کردیم زیرا معلمان محور نیروهای انسانی را تشکیل می‌دهند.

به سوریه سفر کردی ز زیراب 

از آنجا پر کشیدی تو شتابان

محققان پژوهشکده علوم وفناوری زیردریا دانشگاه صنعتی اصفهان با طراحی و ساخت ربات زیرآبی کنترل از راه دور (کاوش 8) به عنوان نخستین ربات زیر آبی آب های عمیق(400 متر) کشور، این فناوری ارزشمند و کاربردی را بومی سازی کردند.

همان تصاویر مخرب و غیراخلاقی که در مجله های زمان شاه شاهد آن بودیم،  امروز بدتر از آن را در قالب تبلیغات در سایت ها و به طور کلی فضای مجازی و حقیقی کشورمان مشاهده می کنیم .

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش گفت: مجلس برای اعتبار رتبه‌بندی معلمان در حال پیگیری است تا برای بهار 1400 این هدیه را به معلمان بدهیم و آنها در 5 رتبه تقسیم شوند.

رهبر معظم انقلاب در حکمی حجت الاسلام حاج شیخ محمود رجبی را به عنوان مدیر موسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی (ره) تعیین کردند.            

کریمی‌فیروزجایی دبیرکل جامعه اسلامی فرهنگیان:

دبیرکل جامعه اسلامی فرهنگیان کشور در باره تدریس دشوار معلمان در شرایط کرونایی به‌صورت آنلاین گفت: آقای وزیر درست است که معلمان به کلاس نمی‌روند اما با این گوشی‌ها و تلبت اصلا اعصابی برای آنها باقی نمانده است

کریمی‌فیروزجایی خبر داد:

عضو هیأت رئیسه مجلس از پیگیری‌ نمایندگان مجلس به ویژه اعضای کمیسیون آموزش مجلس برای افزایش اعتبارات رتبه بندی فرهنگیان و اجرای همسان سازی حقوق هیأت علمی در بازگشت بودجه ۱۴۰۰ به مجلس خبر داد.

نشست مشترک هیئت رئیسه دانشگاه صنعتی اصفهان با مدیرعامل و مدیران ارشد فولاد مبارکه اصفهان پیش از ظهر امروز 5شنبه 16 بهمن ماه برگزار شد و در پایان خط تولید تمام اتوماتیک ایرانی تولید ماسک های N95 مورد بهره برداری قرار گرفت.

رئیس و مسئول فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان گنبد کاووس ضمن بازدید از فعالیت های انجمن دوستداران کتاب مهر گنبد کاووس جوایز جمعی از فرزندان جانبازان شرکت کننده در مسابقه نقاشی و شعر خوانی را به مناسبت سالگرد عروج ملکوتی سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی شرکت کرده بودند، اهدا کرد.