بیست‌و‌هفتمین جلسه هیات مدیره جامعه خیرین مدرسه ساز کشور با حضور کریمی‌فیروزجایی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی و دبیركل جامعه اسلامی فرهنگیان کشور برگزار شد

فرزندان محرم به فرماندهی سردار دل ها حاج قاسم سلیمانی همچون سالار سر از تن جدای خویش ، زندگی در این عالم را چیزی جز عقیده و جهاد برای حصول آرمان های نبوی و علوی نیافته وبر این اعتقاد، جان بر سر کوی دوست نهادند.

به بهانه شناسایی شهدای خان‌طومان؛

یادی از آن سربداران،خان طومان می کنیم

یاد از راه رجایی فرّ دوران می کنیمپیام واضح و روشن اربعین حسینی، پیروزی نهایی جبهه مقاومت در برابر جریان سازش و تسلیم در طول تاریخ است...

یک بار با خود گفتم بگذار جایی که کربلایی نشان داده را بگویم گلوله باران کنند. همین که چند گلوله خورد دیدم عجب داعشی ها مثل موش از سنگرهای زیرزمینی ریختند بیرون و فهمیدم محل اصلی تجمع آنها آنجاست و با 18 گلوله توپ تعداد زیادی از آنها را به هلاکت رساندیم.

در این مراسم مختار مهدوی رئیس اداره ورزش و جوانان ساری و حسن باقری مسئول بسیج ورزشکاران مرکز استان از شعبان وفایی نژاد در  اشاعه فرهنگ ناب اسلامی تشکر و با اهدا لوح یادبود از ایشان تقدیر بعمل آمد.

اقدام ارزشمند بانوی فرهیخته مازندرانی:

 همسر شهید عبدالوند در این همایش به دلاورمردی های رزمندگان اشاره کرده و اظهار داشت: شاید شنیدن از جنگ آسان باشد اما وقتی در آن زمان و مکان قرار بگیریم نمی‌دانیم چه باید کرد.

برای نخستین بار محققان دانشگاه صنعتی اصفهان موفق به طراحی و ساخت دستگاه مدل‌ساز فیزیکی رفتار دینامیکی سازه‌های مدفون در خاک به منظور پیش‌بینی پاسخ این سازه ها در ابعاد تمام مقیاس و پیش از اجرای عملیات عمرانی شدند.

بر خود فرض می دانیم به مصداق حدیث شریف « من لم یشکرالمخلوق لم یشکرالخالق » از تمامی عزیزان و عموم سروران گرامی که حضورا در مراسم اهدا مدال به شهیدای گرانقدر گمنام شرکت نموده و یا با ارسال پیام ابراز تشکر نموده اند تقدیر نمائیم

به مناسبت هفته دفاع مقدس، جامعه کوهنوردان شهرستان ساری  با  آرمانهای شهدای اسلام تجدید پیمان کردند

جانشین فرمانده سپاه ساری:

صادقی عنوان داشت: مهمترین برکات ما دفاع مقدس، الگوسازی بوده و رزمندگان مدافع حرم نیز مصداقی بارز از این موضوع است که ثمرات ارزشمندی را برای ما به ارمغان آورد.

امید است تشکیلات خانه سرباز صلح ایران ، امور ایثارگران و... ارتش درجهت شناسایی  کهنه  سربازان احتیاط ، شهدا ، جانبازان و ... این قشر فراموش شده اقدام کنند تا  یکبار هم شده یادی از این افراد شده باشد...

وی با اشاره به برگزاری نشست نقش بانوان در عرصه دفاع مقدس، افزود: این برنامه به دلیل شیوع کرونا با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد.

دکتر سید مهدی ابطحی رئیس دانشگاه صنعتی اصفهان، صبح امروز 25 شهریورماه و در نشست خبری با رسانه های گروهی به تشریح اقدامات، تحولات و تصمیمات درحوزه های مختلف این دانشگاه پرداخت.

نماینده بابل خبر داد:

کریمی‌فیروزجایی جزئیات نشست کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با رئیس سازمان سنجش در باره آخرین تصمیمات حذف کنکور نظام قدیم در سال 1400 را تشریح کرد.

به همت انجمن لرستان‌شناسی نخستین نشست «ایوار» با موضوع بررسی وضعیت سیاسی و اجتماعی لرستان در عهد قاجار برگزار شد.